İçeriğe Yönlendir

Yeni connect

Ömer Açay

Recommended Posts

Ömer Açay
(düzenlendi)

donanım haber connect teamdan alıntıdır

2010-ford-transit-connect_26.jpg

2010-ford-transit-connect_20.jpg

2010-ford-transit-connect_24.jpg

2010-ford-transit-connect_9.jpg

2010-ford-transit-connect_11.jpg

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

USA ye ithal edilecek Connect ti, krizden sonra siparişler ne alemde bilinmez.

Yorum bağlantısı
Semih Nigri

biraz focus 2 den biraz mondeodan biraz fiestadan alıp ortaya yeni bir connect çıkarılmış gibi...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Trük tüketicisine önce otomatik şanzıman eğitimi, sonra 2.0 motorun yakıt tüketimi bilgisi verilmeli.

Yorum bağlantısı
Orkun Özbay

nisan ayında yeni connectin lansmanı var diye biliyorum.

bu resimdeki amerikaya ihraç edilecek model olabilir

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

alana hayırlı olsun... ben sevdim yeni connecti

ama kısa tavan tercihim olurdu

geçenlerde x press diye modelini görmüştüm internette

215 hp focus rs motoru koymuşlar 18 ,lik lanlarıda vardı

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

teybi çok hoş olmuş gps bile var ama türkiyeye gelirmi bu gps li olanlar?

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Alanlar direksiyon sıkıntısı çekmez, Focus II trend direksiyonuna cc takıp koymuşlar.. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Oskay Furtuna

Beyaz araç ve iç görüntü ABD spekli aracın içi ... Yerli piyasada GPS opsiyona girecek ilerleyen zamanlarda ama daha farklı bir teyp ile ... Üzerindeki ünite yurt dışında takılmış ünite...

Yorum bağlantısı
Erkan Özel

bu navigasyonu yurt içinde satışa sunulacak araçlara takmazlar türkler kötüye layıktır hep

Yorum bağlantısı
Oskay Furtuna
(düzenlendi)

Hayır o ünite USA spekli tekli istasyonlarda duruyor ve tesisatı bizimkilerde farklı.Sırf onun fiyatı 600 Avro civarında anteni hariç bu araç maliyetini arttırıyor.Bazı şeyler dışarıdan göründüğü kadar basit değil üretim sisteminde komple tesisat değişmesi oldukça maliyeli bir iş.Focus'un tesisatı neredeyse focus ile aynı ama USA spekli araçlarınkisi oldukça farklı.

Araca orjinal olarak navigasyon koymak için başta Harita genel komutanlığından ve bir çok yerden onay almak gerekiyor.Orjinal yazılımı da yurt dışından almak gerekiyor.1 nisanda çıkıcak yeni yüzlü Connect'lerin opsiyon listesinde navigasyon var...

tarihinde Oskay Furtuna tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Ford neden otomatik şanzımanın S modu koymuyor anlamış değilim.2000 model corsalarda bile S modu vardı.Wv poloda bile S modu var.

Yorum bağlantısı
Oskay Furtuna

S modu zaten var ama O/V olarak geçiyor kolun alt tarafında.... Dışarıdan bakıldığında gözükmüyor.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
S modu zaten var ama O/V olarak geçiyor kolun alt tarafında.... Dışarıdan bakıldığında gözükmüyor.

O/D S modu değil maalesef.S ye alındığı zaman araç her viteste en yüksek devirde vites değiştirir.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
O/D S modu değil maalesef.S ye alındığı zaman araç her viteste en yüksek devirde vites değiştirir.

ne gerek varki ? :)

nede olsa ticari araç ... tak D ye devam et...

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
ne gerek varki ? :)

nede olsa ticari araç ... tak D ye devam et...

Ben Ford geneli için söyledim zaten Connect için demedim.Sonuçta bu şanzımanı bütün modellerinde kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
(düzenlendi)

Motorlarda bir değişiklik var mı acaba, genelde herkes yakıtından şikayetçi Connect/Tourneo'da..

Güzel olmuş yinede ama, yeni nesil dizayn çizgisine(Yeni Focus,Mondeo vs) sanki zorla uydurulmuş gibi bir ifade var yüzünde.. Daha kibarda olabilirdi..

tarihinde Levent Eksen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oskay Furtuna

Bende otomatik fiesta'da var o/d da deviri sonuna kadar kullanıyor.Dizel otomatiklerde ise yol bilgisayarının menüsünde var spor modu hem şanzımanı hemde direksiyonu spor moda alıyor....

Motorlarda bir değişiklik var mı acaba, genelde herkes yakıtından şikayetçi Connect/Tourneo'da..

Güzel olmuş yinede ama, yeni nesil dizayn çizgisine(Yeni Focus,Mondeo vs) sanki zorla uydurulmuş gibi bir ifade var yüzünde.. Daha kibarda olabilirdi..

Aynı motor fakat yakıtı düşürmek için yazılımda değişiklik yapıldı ....

Bende otomatik fiesta'da var o/d da deviri sonuna kadar kullanıyor o olmasa bile gaza bamanı ölçerek vites değiştiriyor gaz pedalı 2 kadamelidir zaten bu vw lerdede aynıdır gaza sert ve ani basarsan kendisi devirli vites değiştirir malasef bu özellikleri bayiler satarken kullanıcılara pek anlatmıyor ..Dizel otomatiklerde ise yol bilgisayarının menüsünde var spor modu hem şanzımanı hemde direksiyonu spor moda alıyor....

Aynı motor fakat yakıtı düşürmek için yazılımda değişiklik yapıldı ....

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Arkadaşlar

Bu araçların 3 değişik versiyonu Nisan ayında yıllık 75,000 adet , Amerikaya ihracat için üretilmeya başlandı. iç piyasaya şu an verilmeyecek...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...