İçeriğe Yönlendir

Teyp Sökme Teknikleri

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Cihan Toparlak

focus 2 sony teybi sökmek istiyorum ancak ne aparat var nede sökmeye yarayacak bişi bu işi buçak tornavida tarzı şeylerle halledemezmiyim acaba

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Abdullah Yağlı

Teşekkürler paylaşım için, yalnız bu aparatı satan yer varmıdır, ford servisinden istesek vermezlermi ki?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Araç servisinde satıldığını sanmıyorum.. Teyp servislerinde bulabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Egemen Ünal

hakikaten teşekkür ederim bunu arıyodum direk buldum sayenizde :D

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Guest Cenk AŞKIN

Mehmet Bey merhaba. ben yeni üyeyim. 98 ka arac aldım. sofor kapısı kapı içi kapıyı cekme kolu yerınden oynuyor yerıne oturtmak ıcın sılıkon japon karısımı bı sey sıkmıslar. bu parça komple sokulup orjinaline yakın boyatılabılır mı yoksa cıkma kapı ıcı doseme mı bakmamı onerırsınız. benım ıcın bır problem yaratmıo ancak goz rahatsızlıgı. bır de koltukları kaldırma kolları her ıkı tarafta da yok parcacılara sordum cıftıne 100 tl den asagı dıyen yok. cıkmasını ya da yan sanayısını nasıl nerden edınebılırz. demır cubukla koltugu kaldır ındır bınen yolcular ıcın zor oluyo.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Cengiz Aratemur

Focus 2 teyp sökme aparatı banada lazım...T:C sınırları içerisinde nereden temin edebilirim,bilgisi olan varmı ???

bazı sitelerde farklı şekilleri satılıyor...

bu linkini verdiğim aparat uyarmı ? tırnakları farklı !!

http://www.sanalpazar.com/Audivolkswagenfordmercedes-Benz-Teyp-Sokme-Aparati__isp3143671#imgd

ebay'da görünen ...

http://www.ebay.co.uk/itm/FORD-SONY-6-DISC-CD-STEREO-RADIO-REMOVAL-TOOLS-KEYS-PINS-set-4-/150787156503?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item231b9d6a17

Adana'da ...servisler dalil bir çok teyp tamirçisi & satıcısı'nı dolaştım ! lakin ya satmıyorlar yada ellerinde yok.... :(

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Aparatların ikisi de aynı aslında, çok küçük fark var ama aynı işlevi görüyor.

Çay kaşığı ile sökebilirsin. Eğer cd çaları elinle arkadan ittirebilecek boşluk bulabilirsen.

Aparatın uç kısmının oval olması cd çalar üzerindeki tırnağı boşa çıkarmak için, çentik ise cd çaları içeriden tutup çektiğinde gelmesi için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Meyve bıçağından yapanlar var :)

Ben çay kaşığı ile söktüm iki kez. Ayrıca cd çaların sol üst köşesini tutan bir mekanizma yok.

Yorum bağlantısı
Ender Er

teybi sokme işlemini denicem ilk fırsatta ama bi konuda yardıma ıhtıyacım var işim geregi cok fazla arabaya binemiyom ama kaset calar var uzerınde bunlara bı aparat takılarak usb sd kart ve aux cıkısını yapan aparatlar varmıs bunlar nasıl saglıklı mı yada kullanan arkadaslar bu konu icin bi marka yada daha iyi bi fikir verebilirlermi bana yardımcı olursanız sevınırım

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

sökme aparatı elimde mevcut 30 tl ye satıyorum. Mesajlarda elle nasıl yapılacağını ekleyenlerde olmuş zaten. Diğer dediğiniz şeyse digital changer. Kullandım tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

markasını hatırlamıyorum şuan. Sanalpazar.comda focus digital changer şeklinde aratınca çıkacaktır. Ben ordaki ürünü gidip dükkandan almıştım. Görüp denemek için.

Yorum bağlantısı
Ender Er

manisada yada izmirde bulabilirmiyim bi bilginiz varmı acaba bide kendimiz baglaya bilirmiyiz bunu soketli oluyomus orjinal olup hemen takıverıyomusun dogrumudur bide dıreksıyonun yanındakı koldan kontrol edemılıyozmu ileri geri alma gibi parcayı ve degiştirme gibi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

sökme aparatı elimde mevcut 30 tl ye satıyorum. Mesajlarda elle nasıl yapılacağını ekleyenlerde olmuş zaten. Diğer dediğiniz şeyse digital changer. Kullandım tavsiye ederim

Ben 25'e veririm :p

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

:D hani 10 liraya şurda satıyolar linki.

Ürünün montajı basit. Teybi sökünce arkada cd changer girişine ürünün soketi takılıyor. Direksiyon kumandası usb ve sd kartta full fonksiyon auxtada ses ayatı şeklinde sorunsuz çalışıyor. Youtubeda video eklemiştim arasanız çıkar. focus digital cd changer diye

Yorum bağlantısı
Murat Dere

:D hani 10 liraya şurda satıyolar linki.

Ürünün montajı basit. Teybi sökünce arkada cd changer girişine ürünün soketi takılıyor. Direksiyon kumandası usb ve sd kartta full fonksiyon auxtada ses ayatı şeklinde sorunsuz çalışıyor. Youtubeda video eklemiştim arasanız çıkar. focus digital cd changer diye

Bana gelsin arkadaş, ücretsiz çıkarayım teybini. ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

normalde araçla beraber veriliyormuş zaten :) ben denk gelmedim o ayrı :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

o aparatları kutu kutu çöpe atardık

bunun için bizim araçlarda hiç çıkmıyor işte :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...