İçeriğe Yönlendir

Oto Temizlik Havlusu

Alpaslan Ayık

Recommended Posts

Alpaslan Ayık

Torpidodaki tozdan kurtulmanın yolu.

2009 model Focus sahibiyim aracın ön konsolunda sürekli toz oluyordu, statik elektriklenme yapıyordu, toz resmen üzerine yapışıyordu. Daha sonra bu Miray kozmetiğin oto temizlik havlusunu aldım. Haftada bir defa gölge bir yerde yedire yedire iyice ön konsola sürüyorum. Akabinde on güne kadar toz olmuyor. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

F21 turtlewax bakım sütü sürün 6 ay banamısın demez :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)
Bende aldım memnunum...

Bim marketlerde kampanya vardı 2.5tlden 10 tane almıştım 30x10 toplam 300 adet mendilim var sil sil :)

Sinan, benim arabada da toz var, bi el atsan ha hacı? ;)

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Baba olmadan önce de talk pudrası ile 8 yıllık kapı fitillerimi ilk günkü gibi korurdum, lastikleri parlatmak için de cola veya arap sabunu emdirilmiş sünger. Bu tip malzemeler ucuzdur, iş de görür. Doğaya da zarar vermez. :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
çocuk babası olmak farklı tabi :D

çok farklı :good1: bende evde hanımın temizlik malzemelerini aşırıyorum :) vanish oxi,cam sil v.s

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hakan yok herhalde. Tekzen'de dolu. başka yerde de vardır ama ben bilmem. :seytan:

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
Baba olmadan önce de talk pudrası ile 8 yıllık kapı fitillerimi ilk günkü gibi korurdum, lastikleri parlatmak için de cola veya arap sabunu emdirilmiş sünger. Bu tip malzemeler ucuzdur, iş de görür. Doğaya da zarar vermez. :seytan:

yalnız cola lastikleri çatlatıyo gibi bir izlenim oluşturdu,en kralı arap sabunu... :seytan:

Yorum bağlantısı
Emrah Talay

murat bey'e katılıyorum. cola lastikleri güzel siyah gösteriyor ama çatlatıyor. kapı filtreleri için talk pudrasını babam buzdolabının filtrelerine uygulardı. kapılar için düşünmemiştim. deniycem.

Yorum bağlantısı
Öner Sayılar

Selamlar;Kapı fitillerine pudra nasıl uygulanıyor ne fayda sağlıyor,açıklayabilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Tolga Atasagun
Ben poposille siliyordum aynı etkiyi yapıyordu, 72 adeti 2.99 TL.

Bende de Miray poposil var.. hemen yarın deniyorum zaten tozlanmıştı :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kapı fitillerine pudrayı nasıl uygulanıyorç ne fayda sağlıyor. açıklayabilirmisiniz?

Yapışmayı önler...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Benim gibi iş çıkışı istanbul trafiğine yakalanıyorsanız arabanızda toz kalmaz. Sürekli elimde sünger veya parlatıcı sünger zaman geçsin diye sil sil dur :D

Ama tavsiyeler güzel aklımızda bulunsun.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Mustafa Kestel
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar, konu oto temizlik havlusu ile ilgili olduğu için yeni konu açmak istemedim..az önce oto temizleme havlusunu yanlışlıkla teybin üzerine sürdüm ondan sonra fark ettim normal peçeteyle falan sildim ancak biraz daha dağıldı, teybin ekranı yağlı gibi kaldı ve bu yüzden gündüzleri zaten zor görünen teybin yazılarını şu an hiç göremiyorum :p bu maddeyi teybin cam zemininin üzerinden nasıl temizleyebilirim diye sizlere sormak istedim, kolonya zarar verir mi sadece suyla ıslatılmış bir bezle ya da peçeteyle mi deneyeyim yoksa bunlar daha da kötü hale gelmesine sebep olur mu, acil yardıma ihtiyacım var arkadaşlar, şimdiden teşekkür ederim..Saygılarımla :p

tarihinde Mustafa Kestel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Haftada bir yıkamacıya gitsek... :p

Hizmet sektörü. üretim yok.

Hobi olarak çay içme varsa olabilir.

Aracın içini vs temizlemek kişisel olarak yapılmalı bence. Mümkünse ev temizliği de.

Yorum bağlantısı
Doğan Özkan
TORPİDODAKİ TOZDAN KURTULMANIN YOLU .

2009 model Focus sahibiyim aracın ön konsolunda sürekli toz oluyordu, statik elektriklenme yapıyordu, toz resmen üzerine yapışıyordu. Daha sonra bu Miray kozmetiğin oto temizlik havlusunu aldım. Haftada bir defa gölge bir yerde yedire yedire iyice ön konsola sürüyorum. Akabinde on güne kadar toz olmuyor. Tavsiye ederim.

+1905

Yedirdikten sonra bir bezle de fazla yağı alıyorum, süper + süper oluyor...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Merhaba arkadaşlar, konu oto temizlik havlusu ile ilgili olduğu için yeni konu açmak istemedim..az önce oto temizleme havlusunu yanlışlıkla teybin üzerine sürdüm ondan sonra fark ettim normal peçeteyle falan sildim ancak biraz daha dağıldı, teybin ekranı yağlı gibi kaldı ve bu yüzden gündüzleri zaten zor görünen teybin yazılarını şu an hiç göremiyorum :( bu maddeyi teybin cam zemininin üzerinden nasıl temizleyebilirim diye sizlere sormak istedim, kolonya zarar verir mi sadece suyla ıslatılmış bir bezle ya da peçeteyle mi deneyeyim yoksa bunlar daha da kötü hale gelmesine sebep olur mu, acil yardıma ihtiyacım var arkadaşlar, şimdiden teşekkür ederim..Saygılarımla :flowers:

Islak mendil hemen arkasından(kurumadan) peçete.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

F21 diyorum kimse dinlemiyor galiba :flowers: bir kere sürün 1 sene sadece püfleseniz toz gider, statik elktrikte olmaz UV dende etkilenmez, mendil vs. tarih oldu arkadaşlaar :(

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
F21 diyorum kimse dinlemiyor galiba :flowers: bir kere sürün 1 sene sadece püfleseniz toz gider, statik elktrikte olmaz UV dende etkilenmez, mendil vs. tarih oldu arkadaşlaar :(

yağı da çözer mi?

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Ben poposil türü kimyasallı ürünlerin göğüsteki deriye zarar vereceğini düşünüyorum.Tabi göğüs deri ise ,bu nedenle ayakkabımı bile silmem.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...