İçeriğe Yönlendir

BMW modlanıyor.

Alaattin Çakıroğlu

Recommended Posts

Alaattin Çakıroğlu

Bayram, Ali çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Amanın da amanın BMW jantlanmış :) Çok güzel olmuş kardeşim beğendim.Cumartesi gel mıncık mıncık yapalım yine :good1:

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

çok güzel görünüyor,güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Amanın da amanın BMW jantlanmış :) Çok güzel olmuş kardeşim beğendim.Cumartesi gel mıncık mıncık yapalım yine :)

teşekkürler kanka :p

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Sade ve şık, iyi günlerde kullanın.

320 mi bu araç?

teşekkürler araç 3.20

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Alaattin Bey;

Bende şirket aracı olarak aynı kasanın 318 ini kullanıyorum. Ancak aracın dış sıcaklık göstergesini bulamıyorum.Olmaması mümkün değil ama nereden nasıl gösterecek bir türlü beceremedim. sizin araçta nerede acaba sıcaklık göstergesi? teşekkürler.

direksiyonun sol tarafındaki kolun üzerindeki tuşa basarak menzil sıcaklık ortalama yakıt vs. gibi göstergeler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Yasin Yaparoğlu

bmw ne de olsa güzel olcak tabi :p bu arada farlarda bi değişiklik düşünün derim siyah tabanlı bir angel yada mercekli far ile daha güzel bi görüntü elde edersiniz kazasız belasız..

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
bmw ne de olsa güzel olcak tabi :p bu arada farlarda bi değişiklik düşünün derim siyah tabanlı bir angel yada mercekli far ile daha güzel bi görüntü elde edersiniz kazasız belasız..

farlar orjinal mercekli xenon Yasin bey fotoğraflardan tam belli olmamış :) ama angel yok malesef.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Yakışmış hepsi, güle güle kullan.

Hangi şirketmiş o, başvurayım hemen :p

Alaattin Bey;

Bende şirket aracı olarak aynı kasanın 318 ini kullanıyorum. Ancak aracın dış sıcaklık göstergesini bulamıyorum.Olmaması mümkün değil ama nereden nasıl gösterecek bir türlü beceremedim. sizin araçta nerede acaba sıcaklık göstergesi? teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
Şimdi bişeye benzemiş :p:)

:p

kanka napalım işte :) uğraşıyoruz ancak bu kadar oluyor :D

Yorum bağlantısı
Yasin Yaparoğlu
farlar orjinal mercekli xenon Yasin bey fotoğraflardan tam belli olmamış :D ama angel yok malesef.

hadi ya :) o zaman daha detaylı fotolarını bekliyoruz ama sinyaller çok beyaz kalmış sanki normal far gibi gösteriyor..

Yorum bağlantısı
Dimitri Hristofyas

Alaattin Bey güle güle kullan.Cam filmi gerçekten güzel olmuş ancak ben diğer arkadaşlarla jant konusunda aynı düşünmüyorum.Bu M6 jantlar 3 Kasa Bmw'de pek güzel olmuyor.Bu benim fikrim.Bmw ile ilgili güzel bir forum var nette.Üye olmadıysanız olun orda çok güzel seçenekler var.Gerçi siz artık satın almış kullanmaya başlamışsınız ama..Yinede hayırlı olsun.Benim fikrimdi beni bağlar yanlış anlaşılma olsun istemem...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Alaattin bey;börgh. M6 mı ki sizin arabanız. :p Arkalar niye ofsetli değil?, 18" jantı nasıl çevirecek bu araba. Iyyak. :p

:D

Abicim güle güle kullan,süper olmuş valla. Ancak yay lazım,M tampon lazım,M aynalar lazım,m3 single body egzoz lazım. :)

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
hadi ya :) o zaman daha detaylı fotolarını bekliyoruz ama sinyaller çok beyaz kalmış sanki normal far gibi gösteriyor..

yasin arabam kısmında küçük bir tanıtımı var ama cep telefonu çekimi olduğundan iyi değil tabi. ama yakında koyucam işaallah.

Alaattin Bey güle güle kullan.Cam filmi gerçekten güzel olmuş ancak ben diğer arkadaşlarla jant konusunda aynı düşünmüyorum.Bu M6 jantlar 3 Kasa Bmw'de pek güzel olmuyor.Bu benim fikrim.Bmw ile ilgili güzel bir forum var nette.Üye olmadıysanız olun orda çok güzel seçenekler var.Gerçi siz artık satın almış kullanmaya başlamışsınız ama..Yinede hayırlı olsun.Benim fikrimdi beni bağlar yanlış anlaşılma olsun istemem...

bmwteam.net orayada üyeyim sağlam bir forumcu olarak :D yorumlarınız için sağolun almış bulunduk hoşumada gidiyordu eskiden beri. zevk meselesi yani.

Alaattin bey;börgh. M6 mı ki sizin arabanız. :p Arkalar niye ofsetli değil?, 18" jantı nasıl çevirecek bu araba. Iyyak. :p

:blink:

Abicim güle güle kullan,süper olmuş valla. Ancak yay lazım,M tampon lazım,M aynalar lazım,m3 single body egzoz lazım. :)

araba bi mal oldu önceleri ama içindeki ///M aşkı onu kendine getirdi :D o dediklerin sırada işaallah olacak.

yasin arabam kısmında küçük bir tanıtımı var ama cep telefonu çekimi olduğundan iyi değil tabi. ama yakında koyucam işaallah.

bmwteam.net orayada üyeyim sağlam bir forumcu olarak :D yorumlarınız için sağolun almış bulunduk hoşumada gidiyordu eskiden beri. zevk meselesi yani.

araba bi mal oldu önceleri ama içindeki ///M aşkı onu kendine getirdi :D o dediklerin sırada işaallah olacak.

Ayhan Akut sağolun arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

O stoplar oluyor.. Kendisi de düşünüyor zaten şu anda. Sanırım en kısa zamanda girer olaya. Yokken ben cevap vereyim bari :lol2:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Güle güle kullan Alaattin..

Bende hiç BMW kullanmadım, bırakın jantlısını falan. Ben koltuğuna bile oturmadım.. :cray::)

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
O stoplar oluyor.. Kendisi de düşünüyor zaten şu anda. Sanırım en kısa zamanda girer olaya. Yokken ben cevap vereyim bari :)

kardeşim benim ya nasılda biliyor aklımdan geçenleri :) o stoplar olmuyor çünkü o araç tek kapılı 4 kapılı olanı içinde var ledli üstü beyaz en kısa zamanda katılacak aramıza :)

Güle güle kullan Alaattin..

Bende hiç BMW kullanmadım, bırakın jantlısını falan. Ben koltuğuna bile oturmadım.. :cray::)

abi kurban olsun sana bmw :)

Nuri bey sizde sağolun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...