İçeriğe Yönlendir

Logan - Yedek Parça İhtiyacı

Nuri Başer

Recommended Posts

Nuri Başer
(düzenlendi)

Selamlar..

Dacia Logan bir taksi dolmuşumuz var (Balıkesirde) ve bu akşam şanzıman dağıtmış..

ustanın söylediği 2.vites dişlisi, kama mili (bunu bilmiyorum) ve 2. vites senkromej arızalı.. 1200 lira fiyat vermişler ve parçaların bulunma garantisi de yok.. bana pahalı gibi geldi..

görüşlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum.. Teşekkürler..

tarihinde Nuri Ba?er tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

renault parçaları ile aynı değil mi? bulunamaması zor gibi geliyor bana?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
renault parçaları ile aynı değil mi? bulunamaması zor gibi geliyor bana?

+ Niye pahalı bu kadar..

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

parçalar neden bulunmasın Türkiyede yedek parçası mı yok?çıkmacılarda falan vardır hiç olmazsa

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Manuel şanzman pahalıdır dediğimizde kimse inanmıyordu :rolleyes: , iç dişli rakamları bu şekilde olabiliyor, ama parça bulunur o ayrı konu.

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Bende anlayamadım işin açıkçası niye bukadar pahalı.. bugün Bursada birkaç yere sorup fiyat alıcam..

acaba clio ile aynı şanzımanmıdır?? yada megane ile??

Yorum bağlantısı
Mete Gürer
Bende anlayamadım işin açıkçası niye bukadar pahalı.. bugün Bursada birkaç yere sorup fiyat alıcam..

acaba clio ile aynı şanzımanmıdır?? yada megane ile??

Plazalarda satarken bu araçta Megane 1 şanzımanı var diyorlardı. Umarım faydası olur..

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Plazalarda satarken bu araçta Megane 1 şanzımanı var diyorlardı. Umarım faydası olur..

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu

ankara yıldız sanayide vardır.hem o paranın daha altına çıkma sanzıman alırsınız bence dişli için çok para siz bi yıldız sanayiyi gezin bence..

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

dacia denen nalet markanın da,

onu üreten renault nun da,

araba diye millete kaktıranın da,

servis adı altında şarlatanlık yapanların da,

arızalı, yanlış, uyumsuz şanzımanları olur diye kaktırmaya çalışan çıkmacıların da,

10 dk önce var dediği parçayı almaya gidince yokmuş, yanlış bakmışız diyen yalancıların da,

koca Türkiye stoğunda sıfır şanzıman bulundurmayan, 1 aya anca gelir diyen sözde büyük(!) üreticilerin de,

sıfırı 1650 TL olan şanzımanın 1 dişlisini ve 1 milini 1250 TL ye satanların da,

ALLAH bin belasını versin diyorum.... başka birşey demiyorum.. bütün günümü zehir ettiniz.. en az 200 TL lik telefon ve yaktırdığınız 1 depo mazot da cabası.. sabahın 9 undan beri koca Bursada ve Türkiyede 1 adet dacia logan şanzımanı bulamadım.. Paramla rezil oldum.. bu ne biçim bir marka.. bu nasıl bir araba...

Bu dandik markayı Almayın-Aldırmayın...

Renault ve Dacia... birdaha işim olmaz... (nokta)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bulnur o kadar ümitsizliğe kapılmayın. Mesela pert araçların %99 unda şanzıman sağlamdır, buradan yola çıkın. Röno cu tanıdığımız da yok kii...

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Bulnur o kadar ümitsizliğe kapılmayın. Mesela pert araçların %99 unda şanzıman sağlamdır, buradan yola çıkın. Röno cu tanıdığımız da yok kii...

buldum bulmasına ama çektiğim işkence ve kaybettiğim zaman cabası.. ayrıca çıkmasından felan da geçtim, bi ara sıfırına 2000 lira vermeye hazırdım ama yok yok yok.. şimdi de perşembeye diyorlar.. eğer peşembeye de gelmezse haberlerde izlersiniz beni, şehrin göbeğinde taksi yakarken.. :D

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Yıldızda kesinkes vardır. Bugün ben de honda civic oksijen sondası aradım durdum. 2005 diye aradım.2005 model civic buldum birebir aynı kasa araba ama sonda farklı çıktı. 5.arabada (ki araba 2003 model ve hb di) aynından çıktı. Bugün hondaya ve tüm japonlara baya bi giydirdim,kulakları çınlamıştır heralde. Oraya her gittiğimde başım dönüyor,hangi ara kim almış da pert etmiş,hangi ara parçalanmış ve fişlenmiş o parçalar diye.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu tip markalar için normal bir durumdur, yani en azından bana normal geliyor.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Ford'un gözünü seveyim..

:) Aklın yolu bir. Bugün abartısız 20 kere söylemişimdir bu lafı. Ford bunların yanında tofaş gibi kalıyor. :D (Parça bakımından)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...