İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk2 Lpg Önerileri

Fatih_Keskin

Recommended Posts

Sakaryayı bilmem ama Kocaeli Derince'de FS Otogaz var yani Faruk Sevgili. Türkiye çapında ünlüdür ve hakkını veriyor diye duydum. BEn lpg ayarını yaptırmıştım sadece çok bilgili bir usta. 

Yorum bağlantısı
Mert İsmail Uçar

Kocaeli de yakın sorun değil işçilik iyi olsun beni üzmesin İstanbulda bile taktırırım

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

3 tane mk2 kullandım, lovato zavoli ve landirenzo vardı üzerlerinde, hiç birinde sıkıntı yaşamamakla birlikte lovato da en iyi yakıt değerlerini elde ettim.

Bu işte en önemli faktör usta.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert İsmail Uçar

Lpg bujisi takılırsa pek hissedilmiyor.

Lpg bujisi dediğiniz markası ne oluyor bende şuan Motorcraft Platinium var orjinali bu diye biliyorum o nasıl birşey oluyor marka önerebilir misin
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Haldun şenel

OMVL marka kullandım herhangibir sıkıntısı yoktu fakat arkadaşların dediği gibi usta önemli etmen vezirde eder,rezilde eder

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Hüseyin Börekçi

97 mondeo otomatik vites aracımın üzerinde şu an teleflex var pek memnun değilim. Atiker uygun mudur bizim bu araç için?

Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Ben bir yıl kadar BRC LPG li focus kullandım çok memnundum ama marka kadar montajın kalitesinde önemli. İyi bir usta bulmanız lazim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Börekçi

sağolun..

teleflex de iyi diyorlar ama gaz ayarı yaptıracak usta bile bulamıyorum.

Atiker her yerde var maşallah.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

5 ay önce honda servisinde aracıma atiker gold taktırdım. çok şükür canavar gibi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Börekçi

5 ay önce honda servisinde aracıma atiker gold taktırdım. çok şükür canavar gibi. 

hocam gold derken? Böyle bir şey de mi var?

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
(düzenlendi)

Usta iyi olsun lpg markanız farketmez. Önemli olan iyi ustayı bulmak. brc, tartarini, lovato, atiker hepsini kullandım. En memmun olduğum atiker çünkü ustam çok çok iyi. ferrarim olsa aynı ustaya atiker taktırım. :biggrin:

tarihinde Serkan Aktay tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
metehan koç

Neredeyse her marka lpg kullandım inanın hiç birisi farketmez.Önemli kısım işin montajıdır.İyi bir usta ile hiç farketmez kitin markası.Atiker'in gold serisi var bende ondan taktırdım 1400 tl ye ve çok memnun kaldım.Bölge bayisinde taktırdım ben ustamda çok iyiydi

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Atiker hem ekonomik hem de uyumludur. Arıza lambası yakar ancak problem çıkartmaz.

Yorum bağlantısı
Misafir

97 mondeo otomatik vites aracımın üzerinde şu an teleflex var pek memnun değilim. Atiker uygun mudur bizim bu araç için?

Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Hüseyin Bey,

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Selim Kılınç

Atiker fazla janjana gerek yok bence yada VALTEK tipi enjektör olsun diğer firmalarda olabilir sıkıntı yok...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mert İsmail Uçar

Aracıma ATİKER GOLD lpg sistemi taktırdım. 1700 TL gibi bir rakama geldi. Performans kaybı yok denecek kadar az ve yakıt durumu da çok iyi öneririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selim Kılınç

ATİKER AKL ALDESA MİMGAS WENTGAS valtek tip olsun taştan olsun, bakımları makul bol yedek parça uygun fiyat.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...