İçeriğe Yönlendir

Boya Koruma, Cila Ve Temizlik Ürünleri( 3 M, Ziebart , Sonax..vs )

Aykut Gürkan

Recommended Posts

Mehmet Mercan

Fiyat çok değil Aykut Abi. Ama zamanlamasını bilmem :rolleyes: Birde örnek uygulanmış halini görmek lazım. Belkide içine sinmeyecektir. Gerçi Otosan tek bir yere yaptırıyor. Eğer orası yapacaksa. Ümraniyede bir yer. İşcilik güzel. Doğan Oto'da bir ustanın C-MAX GHIA'sı üzerinde uygulanmış halini gördüm. güzel gerçekten.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Toplam 1200 lira, 500+KDV'ni benden istiyorlar.

İyide dostum.. Deri yaptırırsan koltuk ısıtma da ister bu.. Deri kumaş gibi olmaz valla üşütürsün.. Demedi deme..
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
(düzenlendi)

İyide dostum.. Deri yaptırırsan koltuk ısıtma da ister bu.. Deri kumaş gibi olmaz valla üşütürsün.. Demedi deme..

+1905

Eğer koltuk ısıtma falan takıp tam bir deri döşeme yapacaklarsa fiyat makul.

tarihinde Evren Bar?? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Bence yaptırın Aykut Bey, bulmuşsunuz hazır fırsatını.

Fiyat da makul, gerçek deri olabilir, suni deri 750 ise???

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Hele bir cevap gelsin Otosan'dan. Biraz uğraştıracaklar beni ya da ben onları. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Belki tahmin etmişsinizdir, Otosan'dan hala bu işle ilgili bir hamle yok: ne telefon görüşmesi, ne e-mail, ne mektup ne de başka birşey. :)

Ben de az evvel Ford Otosan'ın internet sitesinde iletişim bölümüne üyeliğimi gerçekleştirerek bir şikayet yazısı yazdım. Bakalım ne olacak? Takipteyim...

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Maalesef dönmediler... :)

Tabii ben de bugün aradım. 15 gündür hiç bir faaliyet, cevap yok, üstelik mail bile attım dedim. Telefondaki hanımefendi bilgisayarından ilgili bilgilere ulaşıp yanıtladı: "Maalesef garanti kapsamında herhangi bir düzeltme yoluna gidilmeyecek, bu karar tarafınıza bildirilmedi mi?" Tabii anında şalterim attı. Daha ilk konuşmamızda yarı fiyatı teklif eden Otosan'dan 180 derece kıvırma hareketini görünce, açtım ağzımı yumdum gözümü. Olumlu ya da olumsuz geri dönüp bilgilendirmeliydiler, bana göre etik olan bu. Bundan sonra ben uğraşmayacağım gerekli birimlere şikayetlerimi ileteceğim dedim. Şimdi adımlarımı dikkatli atmak istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kendini harabetme.. Ben adresine bitane koltuk döşeme temizleyici göndereyim.

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Uğraşmak için şimdiye kadar ekstra bir şey yapmadım zaten. Temizlemeye sıra gelince hadi diyelim temizlendi. Daha sonra yine ortaya çıkacak bu lekeler. Dolayısı ile kök çözüm olmayacak. Bakalım asıl şimdi uğraşacağım. O da ilgili yerleri tetiklemek anlamında. Oturup koltuğu sökecek halim yok.

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Fabrikada işler gevşek galiba bu aralar.. Eğer o kadar boş zamanın varsa git ikebana yada bonsai falan ile uğraş..

Herıld yani benim olduğum yerde makinalar arıza yapmaz olm. :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Uğraşmak için şimdiye kadar ekstra bir şey yapmadım zaten. Temizlemeye sıra gelince hadi diyelim temizlendi. Daha sonra yine ortaya çıkacak bu lekeler. Dolayısı ile kök çözüm olmayacak. Bakalım asıl şimdi uğraşacağım. O da ilgili yerleri tetiklemek anlamında. Oturup koltuğu sökecek halim yok.

Tamam, bide arka koltuğa göre halı göndereyim. :)
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Aykut Gürkan

Son 4 günden beri yaptığım telefon görüşmeleri neticesinde yelkenleri suya indirmek durumunda kaldım. Hani bir Erzurumlu arkadaşın telefon görüşmesi klibi vardı bir aralar. İnternette bayağı meşhur olmuştu. Benim de sinir katsayım acaip yükselse de hep o klip aklıma geldi ve ileri safhalara gitmedim. Yoksa bu defa bir "Artvinli belgesel telefon klip skandalı" dolaşıyor olacaktı. Bildiğiniz gibi değil yahu, bir yetkiliyi (ismini vermeyeyim) telefona bağlayın diyorum, bağlamıyorlar söyleyin beni arasın diyorum, tamam diyorlar, günlerdir arayan soran yok. Tabii her defasında sinir katsayım yükselmiş olarak telefon eder hale getirdiler beni. Bir de adımı soyadımı söyleyip yetkiliyi bağlayın dediğimde hemen sordukları şu: Plakanızı alabilir miyim? En sonuncusunda artık gülme krizim tuttu, bu plaka size ne çok gerekiyormuş söylüyorum bi halta yaramıyor dedim, onların çok işine yarıyor galiba...Kendi kendilerine bana geri bildirim yapmadan dosyayı kapatmışlar, garantiden karşılama sözkonusu değil diye. Bir de bana mail ile cevap yazıldığını söylediler. E o zaman nerede o mail dediğimde tekrar inceleyelim deyip yeniden dosya açtılar vs vs...

Neyse sonuç olarak az evvel kararımı verdim. Otosan'ın o pek cazip teklifini kabul ettim, haftaya Çarşamba arabayı Şahsuvaroğlu'na bırakıyorum. Perşembe akşamı deri döşemeli haliyle alacağımız söylendi. O da ben ısrar ettim çabuk olsun diye. Yoksa 4-5 gün sürer demişlerdi. http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/default/lol.gif artık iyi mi kötü mü oldu bilmiyorum ama kendim yaptırsaydım orası ile ilgili sorun çıkarsa garanti dışı olacaktı diye düşündüm, tabii fiyat da uygun sayılır.

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Kapladıkları deriye(gerçi hakiki deri olmayacaktır) dikkat et, piyasadaki dandiklerden olmasın.

Çok anlarım da... :huh:

Nelere dikkat etmek lazım ki? Bir de vinlex mi ne var değil mi, sahte deri mi neydi o?

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Orta kalitede İtalyan deri kullandıklarını duydum. Gördüğüm deriyse zaten ozaman güzel olacak merak etme Aykut Abi.

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Aykut Alman suni derisi olacak, merso ve bmw lerde kullanılanlardan.

Şansımı deneyeceğim ama yok bilmem ne derisi derlerse de yapacak fazla birşeyim yok. İnanın sinirlerim yıprandı. Ne çıkarsa bahtıma artık. :huh:
Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Merso ve BMW kullanıyormuş, rahat ol..

O açıdan rahat olurum da bana önerecekleri derinin özelliklerini bilmiyorum. Yalnızca geçen defa 1200 lira dedikleri fiyat en son 1300 lira oldu. Benden talep ettikleri ise 500+KDV yani o da %18 olsa toplam 590 lira. Bilemiyorum belki de 20 günde zam geldiğindendir. http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/default/lol.gif
Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Nihayet deri döşeme ve cc işi bugün tamamlandı. Döşemeler hiç de fena durmuyor. Tahminimden de güzel olmuş. Tesadüf Erdem'de Şahsuvar'daydı. Birlikte teslim aldık. Problem çıkarsa Aykut Erdem'i yer artık. :D

CCyi de test ettim. Ya bunu neden daha önce yapmamışız ki? Anlık tüketim değerinin tıkır tıkır düşmesini izlemek pek bir keyifli oluyor :D

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Çok güzel çok güzelll :D :D

cidden çok şık olmuş. güle güle kullanın Arzu & Aykut :)

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Yalnız koltukların arkasında döşemeler pot yapmış. O bölge yumuşak olduğu içinmiş, daha iyisi yapılamazmış.. :huh: "Sorun olursa geri getiririm" dedim. "Tamam abla.." dediler. :D Tek içime sinmeyen şey bu oldu..

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tırt C-Max'ın içimi bu şimdi.. :D Çook güzel olmuş. güle güle kullanın..

CC'nizde hayırlı olsun.

CCyi de test ettim. Ya bunu neden daha önce yapmamışız ki?

Aynı şeyleri bende 2 aydır söylüyorum.. :D
Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Ben de az evvel test ettim. Arabanın içindeki deri kokusu sanki "sıfır"mış gibi hava vermiş. Sıkılınca yeniden deri kaplatmalı. :) Yalnız derinin cinsini anlayamadım ama domuz derisi olmadığı kesin.

CC'a gelince off ki off. Yani acaip rahatlık. Özellikle Mertol sana teşekkürlerimi bir borç bilirim. Sayende kilolarıma kilo katabileceğim. Hani direksiyonu da bi robot olayına çevirsek arabayı kimin kullandığı belli olmayacak (abartayım biraz). :D E görmemişin CC'u olmuş.... :D Herkese itina ile tavsiye edilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hani direksiyonu da bi robot olayına çevirsek arabayı kimin kullandığı belli olmayacak (abartayım biraz). :) E görmemişin CC'u olmuş.... :D Herkese itina ile tavsiye edilir.

CC'yi taktırdım... İlk uzun yolumdayım, yanımda ortak var.. :"Gel ortak bi test et istersen" dedim "tamam" dedi.. Yavaşladım sağa çekeceğim... "Dur ortak dedi ne gerek var direksiyona geçmeye, Sen otomatiğe al ben direksiyonu burdan tutarım, ordanda fazla bişey yapacağım yok zaten"

Çok hoşuma gitmişti bu anektot.. :):D

(Şiddetle gaz verilir) :D

Özellikle Mertol sana teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Niye borçlanıyorsun ki.. Teşekkür et adamın kolu dinlensin, Aykut. !!
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...