İçeriğe Yönlendir

Boya Koruma, Cila Ve Temizlik Ürünleri( 3 M, Ziebart , Sonax..vs )

Aykut Gürkan

Recommended Posts

Malik Altındiş

kesinlikle yapılmış bikaç araba gör derim ben.bu iş önemli bi iş,gidip de boyayı yakarsa polisaj yaparken hiç bir anlamı yok yaptırmanın.fiyatın uygun olmasını geç bedava deseler gene incelemek gerek bence.işçiliklerine yeteri kadar güveniyorsanız iş bitince parayı vermek koşulu ile yaptırın derim.bunu da açık açık söyleyin yaptırmadan

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Beğenme garantili diyorlar.. zaten huyum gereği beğenmessem para vermeyeceğimi de bildiklerinden gerçekçi geldi bana.. :nazar: ön kaputtaki taş izlerini de rötuş yaparız dediler.. araç ilk günki gibi olacakmış sözde.. uygulatıp görücez..

Nuri abi ziebart a falanda bi sor istersen onlardanda fiyat al bence.. ancak nereye yaptırırsan yaptır arabayı tanıyamıcaksın.. ilk günkü gibi oluyo ( özellikle iç döşeme temizliği mükemmel oluyo) tavsiye ederim..

Yorum bağlantısı
Erkan Soyçiçek

beş ay önce sonax ta iç temizliği ve motor temizlii yaptırdım. pazarlıkla 165 liraya yaptırmıştım. iç temizlik bagaj motor. bunu düşününce 230 lira çok ucuz tabi.. ama boya koruması nedir ne işe yarar bilmiyorum. yani illaki şart mı? öte yandan fordun fabrikada attğı boyaya koruma yaptırmak bana gereksiz geliyor.

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Arkadaşlar bu belirttiğim işlem için bulunduğumuz aylar uygunmudur.. bazı arkadaşlar yaz sıcağı altında yaptırma dediler.. sizce??

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Mevsim geçişleri en uygun zamandır..Yaptıracaksanız daha fazla gecikmeden yaptırın.

Yorum bağlantısı
Orhan Zengin

Geçen cumartesi günü yaptırdım.Gayet güzel oldu.Yani ben memnun kaldım.

Pasta cila ve boya koruma güzel de motor ve iç temizlik gereksizmiş diye düşünmeye başladım.Hakan bey bir yerde arabaya iki çocuğun binmesine kadar demişti.Haklıymış :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Güzel

yapılan pasta cila aracın cihazlar tarafından boyalıymış gibi algilanmasına neden olur mu?

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Geçen cumartesi günü yaptırdım.Gayet güzel oldu.Yani ben memnun kaldım.

Pasta cila ve boya koruma güzel de motor ve iç temizlik gereksizmiş diye düşünmeye başladım.Hakan bey bir yerde arabaya iki çocuğun binmesine kadar demişti.Haklıymış :p

Orhan bey bahsi geçen yerde mi yaptırdınız?? Tavsiye edermisiniz?? bu cuma için gün aldım..

Yorum bağlantısı
Orhan Zengin
Orhan bey bahsi geçen yerde mi yaptırdınız?? Tavsiye edermisiniz?? bu cuma için gün aldım..

Evet şentürklerde yaptırdım.

Bir kaç küçük rötuş vardı sağolsunlar onları da hallettiler.Ayrıca bir ücret talebinde bulunmadılar.Hatta rötuşta renk tonu tam tutmamıştı.Hiç problem yaratmadan tekrar yaparak düzelttiler.Motorda da temizlikten sonra herhangi bir sorun yaşamadım.Sonuç olarak tavsiye ediyorum. :nazar:

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Evet şentürklerde yaptırdım.

Bir kaç küçük rötuş vardı sağolsunlar onları da hallettiler.Ayrıca bir ücret talebinde bulunmadılar.Hatta rötuşta renk tonu tam tutmamıştı.Hiç problem yaratmadan tekrar yaparak düzelttiler.Motorda da temizlikten sonra herhangi bir sorun yaşamadım.Sonuç olarak tavsiye ediyorum. :good1:

Teşekkürler.. bende de rötuş ihtiyacı var.. yaparmısınız dedim yaparız dediler..

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Arkadaşlar işlem bugün yapıldı.. aracı akşam teslim aldım.. gayet güzel olmuş.. :) boya parlaklığı ve iç mekan temizliği başarılı.. rötuşlarda birtakım eksiklikler kalmış onlarıda uygun bir zamanda yapıcaklar.. fotoları yakında yükleyeceğim.. beklentilerimin % 80 ini karşılayacak düzeyde iyileşme var.. bu oran da tatmin edici.. yeni gibi olucak deyince ben de heyecan yapmıştım sıfır araba almış gibi ;)

yardımlarından dolayı Mine hanıma teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Arkadaşlar işlem bugün yapıldı.. aracı akşam teslim aldım.. gayet güzel olmuş.. :good1: boya parlaklığı ve iç mekan temizliği başarılı.. rötuşlarda birtakım eksiklikler kalmış onlarıda uygun bir zamanda yapıcaklar.. fotoları yakında yükleyeceğim.. beklentilerimin % 80 ini karşılayacak düzeyde iyileşme var.. bu oran da tatmin edici.. yeni gibi olucak deyince ben de heyecan yapmıştım sıfır araba almış gibi ;)

yardımlarından dolayı Mine hanıma teşekkürler..

Nuri abi 28 haziran buluşmasına hazırladı arabayı; :lol2: gıcır gıcır olmuştur şimdi güle güle kirlet :good1:

Yorum bağlantısı
Nuri Başer
Nuri abi 28 haziran buluşmasına hazırladı arabayı; ;) gıcır gıcır olmuştur şimdi güle güle kirlet :good1:

Eyvallah Ersencim.. :good1: valla gıcırı gıcır yaptık ama 27 sinde İzmirdeyim.. 28 inde geç de olsa yetişmeye çalışıcam..

Yaptıran Arkdaşlarımızdan Before After Resimleri Alsak İyi olurdu :good1:

Before-After ve de More After fotoları yakında :lol2:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Eyvallah Ersencim.. :good1: valla gıcırı gıcır yaptık ama 27 sinde İzmirdeyim.. 28 inde geç de olsa yetişmeye çalışıcam..

Before-After ve de More After fotoları yakında :lol2:

Sen gelene kadar bekleriz abi nolcak ;)

Yorum bağlantısı
Ümit Yıldız

Merhaba arkadaslar malum yaz geldi ve araçlarımızın ışıl ışıl olmasını istiyoruz. Önce güzel bi pasta sonrada parlaması için güzel bi parlatıcı cila uygulamak istiyorum. Fakat hangi marka cok etkili bilmiyorum ve yardımlarınızı bekliyorum. Benim için önemli olan cilanın etkili ve güzel olmasıdır. Pasta atmaya gerek duymayabilirim.

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Kusura bakmayın yoğunluktan dolayı bir süre yazamadım..

Uygulama sonrası Komik bir olay anlatayım.. :p

işlem yapıldıktan sonra eksik kalan birkaç rötuş için c.tesi (dün) gününe sözleştik.. ben de aracı dün götürdüm ve rötuşlar için boyahaneye indirmem söylendi.. boyahanede yardımcı olmak üzere Hüseyin isimli arkadaş rötuşları geçtikten sonra bana dönerek şu ilginç tavsiyede bulundu..

- Abi senin aracın acil pasta-cila-korumaya ihtiyacı var... :D:p:crazy: (gülermisin ağlarmısın??)

- ben de kendisine daha bir hafta olmadı burada yaptıralı deyince surat değişti.. :good1:

hemen yukarı götürüp konuyu anlattım.. gülüştük.. bi yıkanıp kurulanınca kendine geldi.. ağaçlardan reçine yapışmış dediler.. :good1:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Uygulama sonrası Komik bir olay anlatayım.. :D

- Abi senin aracın acil pasta-cila-korumaya ihtiyacı var... :unsure::good1: :lol2: (gülermisin ağlarmısın??)

- ben de kendisine daha bir hafta olmadı burada yaptıralı deyince surat değişti.. :s

hemen yukarı götürüp konuyu anlattım.. gülüştük.. bi yıkanıp kurulanınca kendine geldi.. ağaçlardan reçine yapışmış dediler.. ;)

Yurdum mantalitesi işte gülermisin ağlarmısın ? Kendi yaptıkları boya korumayı bile bilmiyolar şaka gibi. :)

tarihinde Burak Erdin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Sonax'ın fısfıslı kırmızı şişedeki hızli cilasını öneririm.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Pasta ile boyada çizik izi yapmanız olasıdır, yani sadece cila yeterli, hatta Sonax hızlı cilası tam yeterli ve uygulaması çok kolay, ıslak arabaya fıs fıs ve sil - bitti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...