İçeriğe Yönlendir

Boya Koruma, Cila Ve Temizlik Ürünleri( 3 M, Ziebart , Sonax..vs )

Aykut Gürkan

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
Köksal Yılmaz yazdı:

Gayet iyi olur abi, hatta meraklı bir arkadaşı ortak edip maliyet daha da düşebilir. Sonaxın yaptığı herşeyi konsantre apc de yapacaktır. 

Sağolasın. Bu işlere hepten gireceğim de yerim dar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Köksal Yılmaz yazdı:

Gayet iyi olur abi, hatta meraklı bir arkadaşı ortak edip maliyet daha da düşebilir. Sonaxın yaptığı herşeyi konsantre apc de yapacaktır. 

iç ve dış temizleyici deneyimledin mi o nasıl oluyor son zamanda birkaç markada aynı yazıyı gördüm, koltuğu siliyoruz sonra kaputu mu sileceğiz aynı sıvı ile

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Çağlar Bayur yazdı:

iç ve dış temizleyici deneyimledin mi o nasıl oluyor son zamanda birkaç markada aynı yazıyı gördüm, koltuğu siliyoruz sonra kaputu mu sileceğiz aynı sıvı ile

Abi, apc leri iç kısımlarda kullanırım, dış kısım/boyalı kısma farklı ürün kullanılmalı. Misal valet pro classic carpet cleaner plastik yüzeylerde kaygan bir doku bırakıyor hoşuma gitmiyor, işi de değil zaten kumaş döşeme ürünü apc sayılmaz ama her bulduğumuzu her yere sürmemeli. 3d orange, meguiars apc, atas vinet kullandım çoğunlukla hepsi de benzer güzel temizleyen ürünlerdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Köksal Yılmaz yazdı:

plastik yüzeylerde kaygan bir doku bırakıyor

kırmızı çizgim nasıl gıcık olurum anlatamam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Köksal Yılmaz yazdı:

Abi, apc leri iç kısımlarda kullanırım, dış kısım/boyalı kısma farklı ürün kullanılmalı. Misal valet pro classic carpet cleaner plastik yüzeylerde kaygan bir doku bırakıyor hoşuma gitmiyor, işi de değil zaten kumaş döşeme ürünü apc sayılmaz ama her bulduğumuzu her yere sürmemeli. 3d orange, meguiars apc, atas vinet kullandım çoğunlukla hepsi de benzer güzel temizleyen ürünlerdi.

3d orange

meguiars apc

atas vinet

koch chemie green star

gyeon q2m apc

amma da çok varmış. Hangisi alalım. Uygun maliyetli ve iş gören 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Mahmut Yıldız yazdı:

3d orange

meguiars apc

atas vinet

koch chemie green star

gyeon q2m apc

amma da çok varmış. Hangisi alalım. Uygun maliyetli ve iş gören 

En ucuzu atas olmalı, sonra 3d olmasını beklerim. Hangisi ucuzsa o alınır abi. Güncel fiyatları takip etmiyorum ne zamandır. Geçenlerde 12-13 sene önce aldığım kutu waxa baktım sağlam görünüyordu. Doğru saklama da önemli. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Alişan YILMAZ

Merhabalar, iki aracımızda pasta cila atmayı düşünüyoruz, normalde manzerna 400'ten başlayıp artırarak atıyorduk yalnız ürün bitmiş :) Yeni bir set almayı düşünüyorum fakat ne almasım arada kaldım. En azından buna netleştirene kadar wax olarak da xopip car wax kullandım kaldım. Sorento'nun durumu vahim wax için test videosu çekmiştim orada da görünüyor. Bana güzel bir pasta lazım :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...