İçeriğe Yönlendir

Fm transmitter kullanımı

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Kaan Altuntop

Focus veya başka model farketmez. Ankara' da kullanacaksanız anteni sökün derim.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Özgür Ahkem Gökce

Transmitterdan ne beklediğimize bağlı olarak bu yorumların hepsi değişir,

aracıma ilk olarak kaset adaptörü almıştım fakat vites koluna dolanması göğüs'ün üstünden geçen kablo yığını bence kötü bir görüntü oluşturuyordu ve mp3'e takılan kabloda sıkıntı olmuştu, (sanırım içinde kablo kırılması falan vardı) bu durumlardan sonra bir daha kullanmadım kaset adaptörünü,13-14 ay kadar sadece radyo dinledim, fakat uzun yolda çeken tek radyo trt, ve bazen inanılmaz sıkıcı ve uyku getirici müzikler çalıyorlarki adamı öldürürler, (bir keresinde o kadar kasvetli müzik çalmışlardı ki dayanamadım çektim sağa 1 saat uyudum)

fm transmitterden beklenti uzun ve sıkıcı yollarda hareketli parçalarla zihni açık tutmaksa evet alınabilir,şehir içinde ise reklamlardan sıkıldıysanız, ve süper kalite beklemiyorsanız bence alınabilir, zira süper kalite bekleniyorsa bunun için piyasada bir sürü cihaz ve kolon mevcut,

ne de olsa ucuz etin yahnisi hesabı, uzun yolda radyonun dahi çekmediği, sıkıcı müziklerin diz boyu olduğu yerlerde zihni açık tutabilecek müzik isteyenler için bence gayet uygun bir çözüm yolu.

geçenlerde aldım bir tane ookay usa marka bi fm transmitter, ses kalitesi rezalet değil, ama bir pioneer gibi de sesi yok, lakin erzurumdan adanaya giderken yolda lady gaga'yı dinleyebileceğim, ve bilimum zihnimi açık tutabilecek müzikleri :p

saygılarımla Ahkem. :fiuw:

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Burak Yilma

Arkadaşlar 2 ay önce 2004 fiesta aldım Çok şükür şimdiye kadar bir şikayetim olmadı.

Ancak malumunuz en can sıkıcı nokta müzik konusunda . Cd çalar yada usb girişinin olmaması üzücü bir durum.

Bende bu durumdan kurtulmak için transmitter yada navigasyonla çözüm e ulaşmak istiyorum. Aslında navigasyon alacağım ama biraz para biriktirmek lazım o zmana kadar da transmitter alsam faydalı olur mu ? Ses kalitesi çok mu düşük çıkıyor ? Tavsiye ettiğiniz markalar ve fiyatları nelerdir ?

Buarada Ankarada oturuyorum.

şimdiden çok teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

3-4 ay önce PIRANHA FALCON-X-TYPE Usb,Sd,Mmc Ekranlı 210 Kanal Fm Transmiter aldım. 15-20 lira gibi bi fiyata. ürün gayet güzel çalışıyor. 87.5 frekansını kullanıyorum. eğer çaldığı mp3 kalteli ise hiç çızırtı olmuyor.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Arkadaşlar 2 ay önce 2004 fiesta aldım Çok şükür şimdiye kadar bir şikayetim olmadı.

Ancak malumunuz en can sıkıcı nokta müzik konusunda . Cd çalar yada usb girişinin olmaması üzücü bir durum.

Bende bu durumdan kurtulmak için transmitter yada navigasyonla çözüm e ulaşmak istiyorum. Aslında navigasyon alacağım ama biraz para biriktirmek lazım o zmana kadar da transmitter alsam faydalı olur mu ? Ses kalitesi çok mu düşük çıkıyor ? Tavsiye ettiğiniz markalar ve fiyatları nelerdir ?

Buarada Ankarada oturuyorum.

şimdiden çok teşekkürler...

Benim kullandığım Ankara' da hiçbir işe yaramıyor ama şehirlerarası yolda gayet yeterli. Konvoyla giderken arkamdaki araba bile dinleyebiliyordu... :)

Yorum bağlantısı
Burak Yilma
3-4 ay önce PIRANHA FALCON-X-TYPE Usb,Sd,Mmc Ekranlı 210 Kanal Fm Transmiter aldım. 15-20 lira gibi bi fiyata. ürün gayet güzel çalışıyor. 87.5 frekansını kullanıyorum. eğer çaldığı mp3 kalteli ise hiç çızırtı olmuyor.

erhan bey ankara da sorunsuz kullanıyormusunuz yani ?

Bende hemen alacağım açıkcası da ankarada sorun çıkarttığını söyledikleri için alamıyorum. Yoksa şimdi aşağı inip alabilirim yani. :flowers:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Mermertas

Arkadaslar hepimiz araclarimiza shu veya bu sekilde en son teknolojiyi uyarlamaya calisiriz ..ne bileyim DVD-Navi TFTler v.s oysa ben bile aracimda hala orjinal Ford 5000 lik radyo teyp ve 6 li cd changer ..ki son zamanlarda FM transmitteri kullanmaya basladim Cd yakma derdi yok SD ve USB ye yüklemek daha bi kolay geliyor nedense..ses kaliteside tatminkar :)

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

bende kullanıyorum. görüntüşü çok kötü ve çakmağa takılı kaldığı sürece kapanmıyor. bu olumsuzluklar dışında kullanışlı bir cihaz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
Bu güne kadar Fm transmitter konuşulmamış mı hiç bu forumda...

Mehmet bey :rolleyes: ne yalan söyleyeyim sitede tam bi arastirmada yapmadim dogrusu :rolleyes: eger acilmis bi konu var ise sonlandirin derim bu bölümü :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Erhan Eken

Arabamın orjinal teybini değiştirmek istemiyorum.Bu nedenle bi tane fm Trasmetter alacağım ama piyasada bir çok çeşidi var .

Kullanan arkadaşlardan tavsiye istiyorum.Parası önemli değil kaliteli olmasını istiyorum.Teşekkür ederim. ;)

Aşağıya birkaç tanesini ekledim

Goldmaster CF-77 Bluetooth Fm Transmitter

Piranha T Type 4 GB Mp4 Fm Transmitter

Minton 8801 2 GB Mp4 Fm Transmitter

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ses kaliteli olsun istemıyorsanız herhangi birini alın ; pek farkları yok.. Kullanacağınız zaman arabanın antenini sökerseniz frekans karışması azalır :lol2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...