İçeriğe Yönlendir

Fm transmitter kullanımı

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Murat Dere
Arkadaslar,

Forex FM transmitter'i olup benzer sorun yasayan var mi ?

var. :p

Yorum bağlantısı
Kaan Aydın
(düzenlendi)

Ben kullandım hiç sigorta yakmadı , anahtar nokta; aracı çalıştırırken cihazın takılı olmaması gerekiyor...

tarihinde Kaan Ayd?n tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Uludağ

kullandığınız sistemle alakalı bir sorun değil bağlantı yapılan kablolarla alakalı bi sorun (kısa devre ve şase) yapıyo merak etmeyin sisteme bir zarar gelmez.sadece kabloları kontrol ettirin yeterli.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ufuk Tutkun

Arkadaslar merhaba, aracında fm transmitter kullanan var mı acaba. ben almayı düşünüyorumda bu konuda tavsiyede bulunabilirmisiniz. marka yada özellik bakımından

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Uzak durun derim, şansınız varsa, istasyonlar araya karışmassa da telefon ahizesi kalitesinden öteye ses alamıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Uzak durun derim, şansınız varsa, istasyonlar araya karışmassa da telefon ahizesi kalitesinden öteye ses alamıyorsunuz.

+1 :D

Yorum bağlantısı
Ufuk Tutkun

bir alısveris sitesindeki onlarca yorumu okudum, cok memnun olduklarını söyleyenlerde cok fazla. marka marka değişen bir durum sözkonusu olabilirmi sizce

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İstanbul da zaten hemen hemen hiç şansınız yok, zira yayınsız-boş kanal bulmak imkansız. Memnuniyet te, beklenti ile orantılıdır, cep telefonu hoparlöründen mp3 dinlerken de ''kaliteli ses'' diyenler de vardır.

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

İstanbul gibi radyo frekans bandında boş yer olmayan bölgelerde FM transmitter işlevsel olmuyor. Ben burda kullanıyorum. Memnun sayılırım. Frekansta girişim olursa kanal değiştiriyorum kurtarıyor. Ama Bursa'yı bilemem...

Yorum bağlantısı
İlker Çiftçi

Bence de uzak durun. Hiç bir işe yaramıyor. Belki uzun yolda işinize yarar. Onun dışında iki gün kullanırsınız üçüncü gün kaldırıp atarsınız.

Yorum bağlantısı
Cem Boneval

Ben bunu kullanıyorum.

Antalya'da 87,5 mHz sorunsuz çalışıyor, uzun yolda süper oluyor.

Ses kalitesi umduğumdan çok daha iyi ve kaliteli mp3'lerde CD kalitesinde diyebilirim. SD kartlarla müziğimi taşıyorum. Bluetooth olarak da çok güzel çalışıyor, mikrofonu sorunsuz ve güzel algılıyor, radyodan karşısı dinleniyor.

Klasör seçme seçeneği olmaması biraz dezavantaj, bir de esnek kol üzerinde ve sert darbelerde çakmak yuvasında oynayınca kesilip yeniden başlıyor nadiren, bunların dışında çok memnunum.

Ama Bursa elbette daha riskli...

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Benimki de burada.. Benimkinde klasör seçme var ancak bu özellik sadece kumandadan aktive edilebildiğinden, araç sürerken kullanmak imkansıza yakın.. Aletin zayıf noktaları, evet bazen sarsıntıda SD kartı okuyamayıp kesilebiliyor. Dahili belleğinin veri aktarım hızı çok düşük. Üzerinde açma kapama tuşu yok. Gerçi bu belki de hiçbirinde yok ama çakmaklığınız kontaktan bağımsız besleniyorsa arabayı stop ettiğinizde cihazı yerinden çıkarmak gerekiyor. Kumandasının işlevini yerine getirebilmesi için cihazı çok yakından görmesi gerekiyor.

Ama ses kalitesinden şikayetim yok. Klasör seçmek yine de iyi bir özellik. Bursa'da benzer ürünleri kullananlardan şikayet yoksa alınabilir.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Küçük şehirlerde kaliteli ürünlerden iyi performans alırsınız.Ama metropollerde parazit oluyor..

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
Bahsettiginiz alis veris sitesi, benim yazdigim hic bir negatif yorumu su ana kadar yayinlamadigi icin, inandirici olmaktan cok uzak. Urun satabilmek icin sadece guzel yorumlari yayinliyorlar.

+1912. Ondan sonra da yorumlara aldanıp alıyorsunuz, ürün fos çıkıyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emir Çolakoğlu

bence uzak durun ben aldım ve 1 gün bile kullanmadam attım çok iğrenç bir şey

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

istanbul kartalda da boş frekans yok gibi...sürekliliği olmayan bi cihaz büyükşehirde...geçen sene aldım, 1-2 gün kullandım ses tatminkar değil bence, (cep telefonunuzdan çıkan mp3 sesine bana yeter diyenlerdenseniz iş farklı tabi) boşda duruyor, 50 TL ye almıştım, 20 TL ye satabilirim istanbul dışı kullanmak isteyene

Yorum bağlantısı
Talip İnal

Ben de geçen hafta forex fm-22 transmitter aldım. Cem beyin de dediği gibi, Antalya'da 87,5-87,7 gibi frekanslarda sorunsuz çalışıyor. Şu ana kadar bir şikayetim olmadı. Bu tip cihazların uzaktan kumandalarının pek iyi olmadığını biliyordum. Cihazla birlikte gelen 2 kumandayı da denedim. Gerçekten yakın mesafeden ve kızılötesi alıcıyı gördükten sonra çalışıyorlar. Kumandalardan birini direksiyona taktım. Direksiyon çevrilmediği sürece kumanda cihazı görüyor. Rahatsız oluncaya kadar kullanırım bu kumandayı.

İstanbul'da boş frekans pek olmadığından bu gibi cihazlardan verim alınamayabilir. Ama uzun yol yapıyorsanız tranmitter tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
İsa Köse

Ufuk Bey, ben FM transmitter kullanıyorum. Aprotech marka. Orhaneli'deyim, bu yüzden frekans sorunu yok. Ses kalitesi de iyi, cd kalitesinde ses var. Yalnız Bursa merkezdeyken yoğunluktan dolayı bazen cızırtı yapıyor. Ben Orhaneli'de hep 108.0 Mhz'de kullanıyorum. Bursa'ya geldiğimde bazen bu frekansta cızırtı yapıyor, radyo yayını gibi parazitli bir hale geliyor MP3'ün sesi. Bazen FM transmitter radyoyu bastırıyor, bazen radyo yayını FM transmitter'ı.

Özetle, Bursa merkezde pek keyif vermez bu cihaz size. Merkeze uzak ilçelerde iseniz ve orada çok radyo yayını yoksa alın rahat edin :shok:

Uzun yolda kesinlikle süper. :bambam:

Yorum bağlantısı
Özcan Cepheci

Biz hemen her markadan satıyoruz menun olanlar kadar olmayanda var.Büyük şehirde bence kesinlikle işe yaramaz bir ürün frekans girişimini engellemenin en pratik yolu radionun antenini sökmek .

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

bende 3 yıldır var cok keyifle kullanıyorum uzun yolda süper bir alet hatta sehir içinde bile radyo kanallarının reklamlarından sıkıldıgımda takıp kullanıyorum bence tek sorunu sigortasının arada patlaması onuda kendiniz degiştiriyorsunuz

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Düzcede kullanıyorum Piranha marka gayet güzel ancak istanbula gidince kaldırıp torpidoya koyuyorum...

Yorum bağlantısı
Malik Dağlı

ben yeni forex 626 aldım 29 tl ye çok orninal bir şey 1gb hafıszası var ben tavsiye ederim... samsung çipli hepsiburada falan çok çeşit var

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...