İçeriğe Yönlendir

Chevrolet Cruze

Ozan Baba

Recommended Posts

Cihan Yetişken2

Fiyatlar :

CRUZE

1.6 16V 28.500

1.6 16V LS 30.450

1.6 16V LS AT 32.450

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

güzel araba hakkatten aldımı fulunü almak lazım ama okadar da para verilmez bence .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sen hala Focus da kalmışsın Hakan ım, o siyahdı. Ne güsel arabaydı be oda, mis gibi 2.0 Ghia getti valla... :lol2:

Satma dedim.. Salaklık yapma dedim.. Çin malı araba için bu araba satılmaz dedim... Dinlemedin...

Yorum bağlantısı
Galip Özel
Satma dedim.. Salaklık yapma dedim.. Çin malı araba için bu araba satılmaz dedim... Dinlemedin...

He valla dinlemedim ama 2007 de 18 lira verdiler abi, birde satmasaydım evde 2 araba duracaktı oda bana lüks kaçar. Zaten sitede herkes 2. arabayı da almışsın hayırlı olsun, bu yengenin arabasımı diye bana burcuva muamelesi yapmışlardı, sattım getti işte :lol2:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Çok fena mod potansiyeli var alette. Az yakıp iyi kaçan cins. 30 lira da çok değil 0 km bu sınıf bi araca.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Bu araba gerçekten hoşuma gitti. Performansı da iyiyse eğer hakkaten iyi araç.

55386d1222956860-chevrolet-cruze-officially-revealed-paris-mondial-de-l-automobile-chevrolet-cruze_2009_1024x768_wallpaper_01.jpg

pek iç açıcı değilmiş yahu. 1.8 141 hp olanı gelse fena olurmuş ama.

CHEVROLET CRUZE 1.6

Önde enlemesine yerleştirilmiş 4 silindirli motor;

silindir hacmi: 1598 cc;

maksimum güç: 113 HP-5800 d/d;

maksimum tork: 150 Nm-3600 d/d;

5 ileri manuel şanzıman;

boyutlar (U/g/y): 4535/1795/1480 mm;

dingil mesafesi: 2685 mm;

0-100 km/s: 12.4 sn;

ortalama tüketim: 6.7 lt/100 km

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tipine bakıp arabaya iyi denmez benim bildiğim, tırt bir araba çıkarsa ne yaparız...Galip daha iyi bilir, uzun vadede nasıl araçlardır.Gerçi o toz kondurmaz ama.... :lol2:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Şu arabayada para verip almaya kalkanlar, hatta benzerlerini kullananlar varyaaa. Ne diyeyim.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Uluslararası palformda da baya meraklısı var abi. Vardır gavurun bi bildiği.

Bu arada 1.8 olanının 0-100ü 9.7 sn miş. Araç 1400 kg.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Minnacık bir kaput ızgarası , dümdüz kapı sacını bile kurtarıyor. Bence başarılı olacak, ne de olsa Daewoo parasına, Chevy de reklamı bakar.

Yorum bağlantısı
Galip Özel
(düzenlendi)

Sen beni Ford fanatiklerinden sandın heralde Serkan :nazar: , ben her zaman fayda maliyet denklemine bakarım. Bu denklemde Lacetti bana en uygun araçtı, şuanda da Cruze gayet mantıklı, hatta Focus dan sonra ilk defa bir araca (Cruze) bu kadar ısındım diyebilirim.

Ben Lacetti alacağım/aldığım zaman bu forumda olanlar hatırlar bana demedik bırakmadılar, 1,5 yıl oldu en ufak bir sorun yaşamadım, hatta iyiki bu aracı almışım dedim. 30 litre lpg ile İstanbul trafiğinde 350 km yapıyorum daha ne olsun?

Cruze konusunda incelediğim kadarıyla beklediğimin ötesinde bir araç, kısacası bayıldım ama kullanmadan fikir sahibi olmamak lazım, bu yüzdende almadım aracı, yoksa kasko hesaplamasını bile yaptırıyordum emmime :)

tarihinde Galip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Ben Lacetti alacağım/aldığım zaman bu forumda olanlar hatırlar bana demedik bırakmadılar, 1,5 yıl oldu en ufak bir sorun yaşamadım, hatta iyiki bu aracı almışım dedim. 30 litre lpg ile İstanbul trafiğinde 350 km yapıyorum daha ne olsun?

Lacettinin tek kötü yanı bence sert ve vasat kalitedeki iç mekanı. onun dışında güzel abi. Takma kafanı sen. :nazar:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

bende ısınmadım desem yalan demiş olurum burağa tango kırmızı arabası için dediklerim olmasa kırmızı bitane alırdım :nazar:

Yorum bağlantısı
Galip Özel
Lacettinin tek kötü yanı bence sert ve vasat kalitedeki iç mekanı. onun dışında güzel abi. Takma kafanı sen. :p

Yok Cihanım takmıyorum zati, bununla yaşamayı öğrendim. İç mekan plastikleri dediğin gibi dandik, ama tutupta kalorifer düğmelerini kemirmicez ki be kardeşim :nazar:

Şu arabayada para verip almaya kalkanlar, hatta benzerlerini kullananlar varyaaa. Ne diyeyim.. :)

Sen bişey demediğin zaman daha sevimli oluyosun zaten abi :)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Aracı gidip inceleyin bence...

kalmamış ki çılgınlık yapmış insanlar kapış kapış almışlar gelenleri :nazar:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)
kalmamış ki çılgınlık yapmış insanlar kapış kapış almışlar gelenleri :nazar:

Bizim tarafa yolun düşerse bizim bi usta aldı gel incele :) hergün şantiyede.

Size şu kadar sölüyorum çakma honda civic araç...

honda_civic_diesel-3.jpg

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Chevrolet diyince aklıma sadece Corvette geliyor ama bu da fena olmamış :nazar:

Yorum bağlantısı
Berat Gürdeniz
(düzenlendi)

Benim arkadaş çok beğendi tutturdu bakalımdiye, gidip baktık cevizlibağ opel'de. Oturdum direksiyona bi baktım ben test ediyorum :)

1.6 16V LS ' yı test ettik. Araç büyük ve oturaklı çekiş fena değil motor sesi çok iyi (standart araba için) gazlıycak biyerde gezmedik ama yol tutuşuda iyiydi. Ben beğendim bu fiyata daha iyi bi alternatif yok gibi (kullanılmış olsa bile) arkadaşı da dizelini bekle diye vaz geçirdim. Ama dizeli gelcekmi bilmiyorum ?

tarihinde Berat G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Benim arkadaş çok beğendi tutturdu bakalımdiye, gidip baktık cevizlibağ opel'de. Oturdum direksiyona bi baktım ben test ediyorum :)

1.6 16V LS ' yı test ettik. Araç büyük ve oturaklı çekiş fena değil motor sesi çok iyi (standart araba için) gazlıycak biyerde gezmedik ama yol tutuşuda iyiydi. Ben beğendim ama sıfır araba almam, arkadaşı da dizelini bekle diye vaz geçirdim. Aslında bu fiyata daha iyi bi alternatif gelmiyo aklıma.

Opel odak dimi orası.

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

araç tip olarak güzel. rüzgarda takla falan da direk güvenlik problemleribi doğurdu kafamda,güvenlik olmadıktan sonra istediği kadar şık olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...