İçeriğe Yönlendir

Cep telefonuna navigasyon

İbrahim Fındıklı

Recommended Posts

İbrahim Fındıklı

Mehmet Abi aslında led işi de çok ilgimi çekiyorda yapamam rezil ederim korkusu var...

ooo benim ne kadar çok isteğim varmış sapır sapır dökülüyor şimdi içimden :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
O zaman da "follow me" replikleri gibi olmuştur. "Turn right, straight ahead" :p

:)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Led iyi bişey değildir... Bulaşmayın. :)

değil valla, tüm açıklarınız forumda ortaya çıkıyor, demedi deme :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

bu konu ile alakalı mutlaka donanimhaber ve hardwaremania forumlarına bakının. orada çok detaylı programlar mevcut.

özellikle tomtom öneriyor olmaları gerekiyor cepler için.

ama işin pir

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Merhaba

Bence bluetooth modüle ve yazılıma para veripte bir cep telefonunda navigasyon risklidir.2010 itibarı ile GPS alıcılarının cep telefonlarından kaldırılması planı ve tartışması yapılıyor.Çünkü seyir halindeki bir araçta ufacık ekranda navigasyon yapıyor olmak kadar tehlikeli bir durum yoktur.

Bence gayet kaliteli uzun süre güncellemeli,desteği olan bir cihaz almanız ve keyfini sürmeniz hem daha zevkli hemde daha eğlenceli olacaktır.

Tavsiyem desteği olan (bu işin %50'si destektir),kaliteli,kullanıcı grubu olan,iyi bir haritası olan (sakın teleatlas haritalarına yanaşmayın) bir marka/model tercih etmeniz.

Sevgiler

omnianın ekranı kocaman ya o bakımdan rahat tabii... :D

Yorum bağlantısı
Fatih Dokcan

Nokia (n96) da pili sömuruyor gps :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Valla TeleAtlas haritası kullananlardan uzak durunda

Biz Konya'da 3-4 ambulans'a verdik adamlar günde 13 hastaya giderken şimdi ambulans başına 25 civarına çıktılar.Ve zaman zaman teşekkür ediyorlar,daha benzer örnekler çok çok fazla.

Sevgiler

başarsoft haritaları süper, tavsiye ederim.

siz nerede çalışıyorsunuz acaba?

Yorum bağlantısı
Abdullah Kurt

bu navigasyon işi beni bozar abi sosyalliği azaltır,insanı yalnızlaştırır.varmı öyle iki üç yere selam vermeden adresi bulmak :)

bende istiyorum ama kablosu filan olmayan aynı zamanda cd player,tv.amaçlı kullanılabilen varmıdır acaba

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
(düzenlendi)
Valla geçen gün.. En az 200 gez gittiğim Kayseri'de döneceğim yeri iki kez geçtim.. :)

Ucuz bişey bende mi alsam ne yapsam...

Sonuçta sürekli bir yerlere yolculuk ediyoruz...

:good1: öhö..öhö..!

Burada 100 TL ye güzel bi ürün var, tamir gerektiriyormuş...acaba Mehmet abi alsa kendine tamir edebilir mi?

http://www.sahibinden.com/tomtom_go_910_arizali_-52WQQaXQQ14561052WQQpXQQdisplayitem?tab=megafoto&photo=4#mega

tarihinde Ergin ?en tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bala
Valla geçen gün.. En az 200 gez gittiğim Kayseri'de döneceğim yeri iki kez geçtim.. :)

Ucuz bişey bende mi alsam ne yapsam...

Sonuçta sürekli bir yerlere yolculuk ediyoruz...

Asus P320 Mehmet Abi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Dah ucuz,

Dah yok, daha olabilir. Mesela le de olmaz, led olur.

Next Navigasyon Sistemlerinin başındayım :D Başarsoft ise yıllardır partner firmamız zaten :D harita veri onaylarını son aşamada ben test eder ve onay veririm.

Sevgiler

:wub: korsana hayır :)

başarsoft'un yazılımcılarından biride donanimhaber'de kaçak yazılımlara bile destek veriyor orjinalini geliştirmek için, yollayın bana yazılımınızı seve seve test ederim :fiuw:

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

peki Bülent bey firmanız next navigasyon cihazları üretip & satıyor mu?

Burada forumda almak isteyenler var, toplu alım olabilir uygun cihaz & fiyat olursa

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

9. mesajım ilaveten, mcguider var e71'de. geçen acil ihtiyacım oldu ama bulamadı adresi...

halbuki arnavutköy'de alibaba köftecisinin üst sokağıymış...

unutmadan ekleyeyim, gps'lerde cold ve hot start özelliği önemli.

bluetooth'lu gps'imde cold start 60sn, hot start 15sn.

e71'de 3-4dk yı rahat buluyor... hot start ise 1dk olmalı.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
ben google earth kullanıyorum cepte çok yeterli. hem de uydı görüntüsünü de istersen gösteriyor. büyük veri transferi yapmıyor ayrıca cacheliyor aynı yerlere yeniden gidersen yeniden indirmiyor.

Google maps.. Bu konuda başarılı. Hocama katılıyorum.

Almanca yön tarifini merak ediyorum. "Schnell, ja" :p

Mönchengladbach :rolleyes: :lol2: :good1:

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

evet arkadaşlar var mı navigasyon önerileriniz, şöyle aldığınıza değer ama uygun fiyatlı....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...