İçeriğe Yönlendir

Cila markası &#246nerileri

Yakup Amanvermez

Recommended Posts

Yavuz Gencay

1. seçenekteki arexons opak boylar için (metalik boya için değil) birde onun metalik olanı var aracınıza hangisi uygunsa onu alın ancak ben kullandım cok aman aman bi faydasını göremedim...

ama ben uyguladıgımda biraz aceleye geldi belki ondan olabilir. bu urunu kullanmadan once ali beyin belirttigi sonax nano 1 i kullanırsanız guzel olur ancak aracınızda kılcal cizikler cok asırı ıse 2 numarasını hat safada matlık varsa 3 numarasını kullanmanızı tavsiye ederim .. aracınıza gore hangısı uygunsa onu kullandıktan sonra bu 1. secenektekini kullanabilirsiniz oda aynı sekıl aracınız boyasına gore opak yada metalik hangısı ıse onu alın.. bunları yaptıktan sonra 2. secenektekine gerek yok eger onu yaparsanız onceki yapmıs oldugunuz koruma uygulamasını kaldırıcaktır ...

Yorum bağlantısı
Ahmet Akkayagil
(düzenlendi)

Bende turtle Wax'ı Pratikerde kampanyalı set halinde 20 tl ye aldım.İçersinde 4-5 çeşit ürün vardı.Cam suyu,parfüm,göğüs koruyucu,saf su iki adat sünger ve nano teknolojik cilası.Hepsi bir torbadaydı.Çbs şampuanda aldım.Aracı yeğenimle bir güzel ılık şampuanlı suyla yıkadık.Bir temizleme bez seti almıştım.Onları kullanarak aracı silip kuruladık.İyice kuruduktan sonra,Turtle Wax nano teknoloji araç cilasını üzerinde yazdığı şekilde poşetle verdikleri süngeri kullanarak sürüp fazla bastırmadan ovarak yaydık,ve aracı kurumaya bıraktık.Sonuç SÜPERR..

Üzerinden 2 iki ay kadar geçti.Arabamı halen yıkadığımda pırıl pırıl oluyor.Artı ÇBS oto şampuanı da süppperr valla.Yıkadığınız zaman bir kaç gün toz tutmuyor araç fulll TAVSİYEM bunlardır.Alın için rahat kullanın beyler.OKEY :D

tarihinde Ahmet Akkayagil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
1. seçenekteki arexons opak boylar için (metalik boya için değil) birde onun metalik olanı var aracınıza hangisi uygunsa onu alın ancak ben kullandım cok aman aman bi faydasını göremedim...

ama ben uyguladıgımda biraz aceleye geldi belki ondan olabilir. bu urunu kullanmadan once ali beyin belirttigi sonax nano 1 i kullanırsanız guzel olur ancak aracınızda kılcal cizikler cok asırı ıse 2 numarasını hat safada matlık varsa 3 numarasını kullanmanızı tavsiye ederim .. aracınıza gore hangısı uygunsa onu kullandıktan sonra bu 1. secenektekini kullanabilirsiniz oda aynı sekıl aracınız boyasına gore opak yada metalik hangısı ıse onu alın.. bunları yaptıktan sonra 2. secenektekine gerek yok eger onu yaparsanız onceki yapmıs oldugunuz koruma uygulamasını kaldırıcaktır ...

2.seçenekte olan wax, 1 seçenekte olan opak boya koruyucunun metalik boya için olanının kutulu versiyonu, yani metalik boya koruyucusudur.

Bunu tek başına kullanırsan fazla parlaklık göremezsin zaten, sadece sürdüğünde aracın boyası o an ne şekildeyse onu o anki haliyle korumaya almış olursun, yani araç kirli görünüyor ve bunu kullanırsan yine kirli görünecek fakat UV korumalı ve daha zor çizilen bir hale gelecektir.

Bu sebeble önce aracı yıkayıp sonra sonax nano ların 1-2-3 numarasından hangisi uygunsa onu kullanıp çizikleri doldurup arabayı parlatacak sonrasınada arexon wax la bu parlaklığı korumaya alacaksınız, tek başına arexon wax sadece koruma sağlar, o yüzden sanki etkisizmiş gibi gelir size, önce parlatıp sonra bunu kullanın farkı görün.

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Armahan

bende amway kullandım, bana kimse söylemedi ama kullanacakların dikkatine;

mümkün oldugunca aracın plastik aksamlarına değdirmemeniz gerekiyor aksi taktirde solma benzeri bir beyazlama oluşacaktır

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...