İçeriğe Yönlendir

Boya Koruma

Adnan Murat Paçacıoğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Süper gerçekten, garaj olsa şu yıkama makinasından kesin alıcam.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Fırçasız yıkama sıvısından bende aldım ama nedense benimki köpürmüyor :nazar:

Kompresörün haznesine koyuyorum ama tık yok.. Aldığım kişi köpüren cinsten olduğunu söylemişti halbuki..

Köpürmesi için fazladan birşey yapmaya gerek varmı?

Yorum bağlantısı
Hüseyin İlik

en güzeli bu aslında ama kendim yıkayamadığım için bu kadar üzerine düşemiyorum. kardeşim yıkıyor arada sırada.

bu arada turtle zip wax da pek köpürmüyor. bir kovaya kaç kapak atarsak atalım aynı. çok sulu bir köpük meydana geliyor. demek ki cilalı şampuanlar böyle.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok güzel bir setmiş..

Apartmanda yaşamayı sevmiyorum..

Borcu biter bitmez satıp, Müstakil ve bahçeli bir ev çaresine bakacağım..

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Çok güzel bir setmiş..

Apartmanda yaşamayı sevmiyorum..

Borcu biter bitmez satıp, Müstakil ve bahçeli bir ev çaresine bakacağım..

Marketlerde yıkama makinalarını gördüğüm anda aynısı aklımdan geçer. İnşallah ileride..

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Fırçasız yıkama sıvısından bende aldım ama nedense benimki köpürmüyor :D

Kompresörün haznesine koyuyorum ama tık yok.. Aldığım kişi köpüren cinsten olduğunu söylemişti halbuki..

Köpürmesi için fazladan birşey yapmaya gerek varmı?

Ersen hocam atas yazan şişe foam lance olarak geçiyor. Tr de bulması biraz güç ben atasın toptancısından aldım 130 tl gibi bir fiyata. Yurtdışındaki sitelerde 45-50 pounluk bir fiyatı var. Basınçlı yıkamaların yanında gelen köpük aparatından çok üstün. Almak isteyen olursa seve seve yardımcı olurum. Kutudan çıkan köpük şişesi aşırı sulu köpük yapıyor, anında akıp gidiyor. Ben foam lance 250-300 ml şampuan koyuyorum üzerine su dolduruyorum toplam 1 lt ediyor. 3-4 kez araç yıkayabiliyorum.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Koçtaş'ta kampanya vardı, general performance galiba markası, basınçlı yıkama makinası 79 TL. Bu üründen aldım. Ama köpük haznesi var mı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ersen hocam birçok markaya uyumlu başlığı mevcut. Sadece başlığı değiştirilip farklı markalara uyumlu hale gelebiliyor. kew/alto uyumlu olan aynı zamanda nilfisk markasına da uyum sağlıyor.

pw_adaptors1.jpg

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Ersen hocam birçok markaya uyumlu başlığı mevcut. Sadece başlığı değiştirilip farklı markalara uyumlu hale gelebiliyor. kew/alto uyumlu olan aynı zamanda nilfisk markasına da uyum sağlıyor.

pw_adaptors1.jpg

Hımm akşam markasına bakayım, çin işi bi makina benimki ama bakalım bu markalardanmı..

Koçtaş tan almıştım ama markayı hatırlamıyorum..

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Almaya niyetlenirseniz benim aldığım yerle irtibata geçebilirsiniz. Makinenin ucuna göre tornacıda işlemden geçirip uydurabiliyorlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...