İçeriğe Yönlendir

6000 cd locked 13 sorunu

Adem Okutan

Recommended Posts

Adem Okutan

aracı yaklaşık 1 ay önce aldım. aldığımda teyp kilitlenmişti. Şu an Ekranda locked 13 yazıyor. servise falan götürdüm. dışarda kırdıracaksın falan dediler. bir teyipçiye gittim 100 tl istedi. Para kazanmak bu kadar kolaymı bilmiyom ama 100 TL istedi neticede. teybin kocu falan var sanırım torpitoda yazıyo. asıl sorun kos girme aşamasıan gelebilmekte. bu locked 13 ten nasıl kurtulup kod girme aşamasına gelebilirim? sorun bu. yardımcı olabilen bi arkadaşım varsa çok memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

13 ise geçmiş olsun. 10 dan sonraki gizli 3 kod daha girme hakkının yolunu bilipte, hala yanlış kod giren parmakları kınıyorum. 150 TL lere güzel mp3 çalar alın, hem sıfır , hem de mp3 çalsın.

Yorum bağlantısı
Adem Okutan

arkadaşım 48 saat açık bıraktım. burdan bi arkadaş tavsiye etmişti işe yaramadı. aynı sorun devam ediyo

aynen katılıyorum size çağlar bey. 100 tl veripte kocu açtırmayı düşünmüyorum. 100 tl oraya vereceğime dediğiniz gibi bi miktar daha katıp yeni bitane almak daha mantıklı ve öyle düşünüyorum. ancak aracın görünümünü bozmayacak bi teyp bulmak lazım. tavsiyeniz varmı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

13 ten sonra girişe kapalıdır. mp3 çalarlar zevkinize kalmış, hepsi yerine olur, basit bit transit teyp çerçevesi alınacak o kadar.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Erkan Erkan
(düzenlendi)
aracı yaklaşık 1 ay önce aldım. aldığımda teyp kilitlenmişti. Şu an Ekranda locked 13 yazıyor. servise falan götürdüm. dışarda kırdıracaksın falan dediler. bir teyipçiye gittim 100 tl istedi. Para kazanmak bu kadar kolaymı bilmiyom ama 100 TL istedi neticede. teybin kocu falan var sanırım torpitoda yazıyo. asıl sorun kos girme aşamasıan gelebilmekte. bu locked 13 ten nasıl kurtulup kod girme aşamasına gelebilirim? sorun bu. yardımcı olabilen bi arkadaşım varsa çok memnun olurum.

Bu aşamadan sonra program yükleyerek sadece kod girme işlemi yapılabiliyor!Konuya geç cevap yazdım fakat bu gibi şikayeti olan arkadaşlara veya yaptırmadıysanız size yardımcı olabilrim.

tarihinde Erkan Erkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Gökhun Lekesiz

Yabancı bir forumda yazanı aktarıyorum. İşe yaradığını söylüyorlar.

1. Drivers door open - leave open.

2. Ign. ON.

3. Radio ON.

4. Press and hold presets 1, 3 and 6.

5. Ign. OFF then back ON within 1 second.

6. Release presets 1, 3 and 6.

7. Radio OFF.

8. Ign. OFF.

1. Sürücü kapısı açık kalsın

2. Kontağı sadece göstergeler gelecek şekilde açın

3. Radioyu açın

4. 1,3 ve 6 nolu kanal hafıza tuşlarına basılı tutun

5. Kontağı kapatıp 1 saniye içinde aynı konuma getirin

6. 1,3 ve 6 nolu tuşları bırakın

7. Radioyu kapatın

8. Kontağı kapatın

Bu işlemi kod giriş ekranı gelinceye kadar tekrarlayın diyor vatandaşlar. İşe yarıyor mu derseniz fikrim yok.

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
İsmail Şehitoğlu

Çok yanlış girdiğim için locked sorunu oldu seri no v036495

Yorum bağlantısı
İsmail Şehitoğlu

Bu aşamadan sonra program yükleyerek sadece kod girme işlemi yapılabiliyor!Konuya geç cevap yazdım fakat bu gibi şikayeti olan arkadaşlara veya yaptırmadıysanız size yardımcı olabilrim.

V036495 seri numaralı teyp locked oldu onu nasıl çözeriz ford transit 2011

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yetkili servis harici bulunmaz kodu

Yabancı bir forumda yazanı aktarıyorum. İşe yaradığını söylüyorlar.

1. Drivers door open - leave open.
2. Ign. ON.
3. Radio ON.
4. Press and hold presets 1, 3 and 6.
5. Ign. OFF then back ON within 1 second.
6. Release presets 1, 3 and 6.
7. Radio OFF.
8. Ign. OFF.

1. Sürücü kapısı açık kalsın
2. Kontağı sadece göstergeler gelecek şekilde açın
3. Radioyu açın
4. 1,3 ve 6 nolu kanal hafıza tuşlarına basılı tutun
5. Kontağı kapatıp 1 saniye içinde aynı konuma getirin
6. 1,3 ve 6 nolu tuşları bırakın
7. Radioyu kapatın
8. Kontağı kapatın

Bu işlemi kod giriş ekranı gelinceye kadar tekrarlayın diyor vatandaşlar. İşe yarıyor mu derseniz fikrim yok.

bence sallamış. :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Locked olduysa bildiğim kadarı ile çöp artık :( Yine de şimdi daha iyi bilenler yazacaktır.

V036495 seri numaralı teyp locked oldu onu nasıl çözeriz ford transit 2011

Konunuzu birleştirdim, tek konudan ilerleyelim lütfen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...