İçeriğe Yönlendir

Sony Teyp Code Sorunu 2008 Mondeo 1.6 Trend

Aytek Katırcı

Recommended Posts

Aytek Katırcı

Merhaba www.otoclubturkiye.com ailesi ben 2. el 2008 model ford mondeo aldım sorum ise aracımın aku 'sü bitti anda basladı teyp code sorunu cıktı 30 wait yazıor bu sorunu nasıl çözebilirim yetkili sevis cok pahallı bu beni cok sıkıntıya soktu. yetkili servisi aradım bana sölediler güneslikte ve torpido gözünde veya içinde , 4 haneli yapıskanlı kagıt üzerinde olabilcegini söledir fakat baktım öle birsey yok. aracımı aldım adamı aradım fakat ulasamadım numarası kullanılmıyor . internette arastırma yaptım ama M ile baslayan seri numarası varmıs bunun içinde teyp i sökmemiz lazımmıs benm sökme gibi bir lüxüm yok acaba bu sorunu nasıl çözebilirim bana yardımcı olabilirmisinz lütfen ilginiz için şimdiden tesekr ediyorum.

Yorum bağlantısı
Aytek Katırcı
Genelde servisin söylediği yerlerde yazar. Eğer oralarda yazmıyor ise son çare teyibi yerinden söküp arkasına bakmanız.

Benim eski pejonun teyp kodu teyibin arkasında yazılı çıktı (Çalan adam zorluk çekmesin diye herhalde :) )

ilgin için tesekr ederim ozamn servise gitmeliyim şimdi oto tamircisine gitsem aynı sökme parası alcak aynı paraya gelir hemen hemen . sasi numarasından teyp kodunu cıkarcaz baska cere yok anlasılan bu kod bulma programını buldum internetten ama -m- seri no yazılı kod yok oto elektricisine sordum 45 tl para cekti servisine gitsem kim bilir ne kadar cekicek :good1:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bunu bir şifre çözücü programla hallediyorlar, servis de yaklaşık aynı ücretleri ister, ama onlar Ford'a şasi numarası verip öğrenebiliyorlar.

Yorum bağlantısı
Aytek Katırcı

bugün gittim servise 25 TL para verdim teyp ' i yaptılar ilgilendiginiz için yine tesekr ederim... hayırlı günler

Yorum bağlantısı
Aytek Katırcı
Bir dahakine, bize buyrun, meblağ gereksiz....

Söyleseydiniz uğrardım vallahi . Ben birşey soracam benim teybimde telefon seçenekleri var ama kullanılmıyor .Bu aracı alalı 1 hafta oldu trend modeli fakat titaniumlardaki gibi teyp şekli var .Bluetooth la konuşabilceklerini söylediler fakat bi türlü beceremedim .Telefonda Bluetooth araması yaptım ama bulamadım. Acaba bir bilginiz varmı? Neden kullanamıyorum veya öyle bir özellik yokta aksesuar olarak mı kullanmışlar? İlginiz için teşekkür ettim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet Sezen
söleseydiniz ugrardım vallahi . ben birsey soracam benim teyp imde telefon secenekleri var ama kullanılmıyor bu aracı alalı 1 hafta oldu trend modeli fakat titenumlardaki gibi teyp sekli var bluetooth la konusabilceklerini sölediler fakat bi türlü beceremedim telefonda bulutut araması yaptım ama bulamadın acaba bir bilginiz varmı neden kullanamıyorum veya öle bir özellik yokta aksesur olarak mı kullanmıslar ... ilginiz için tesekr ettim

Herkesin ortak derdi bu görüntüden başka bir espirisi yok.. Kırmızı ahize tuşuna basarsanız mute oluyor o kadar:)

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...

Çağlar abi, Bir sorum olacak.

Teyp kodu yanlış girilerek kilitlenmiş bir Sony teyp tekrar eski haline getirilebilir mi ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

maalesef çöp olur. bazı elektronikçiler code u komple iptal eder de bu işlme için 2. el parasını da kimse vermez

Yorum bağlantısı

maalesef çöp olur. bazı elektronikçiler code u komple iptal eder de bu işlme için 2. el parasını da kimse vermez

Kodu nasıl iptal ediyorlar teknik bilgi verebilir misin.. Ayrıca 2 nci el parası derken tahmini ne kadar. Bildiğiniz yer var mı ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

teyp tamiri yapanların teybi açarak yaptıkları bir müdahele şekli.neresinde neyi iptal ediyorlar bilmiyorum. 300 - 4000 TL arası sony bulunabiliyor tesadüf işi tabiii.

Yorum bağlantısı

teyp tamiri yapanların teybi açarak yaptıkları bir müdahele şekli.neresinde neyi iptal ediyorlar bilmiyorum. 300 - 4000 TL arası sony bulunabiliyor tesadüf işi tabiii.

Bu işi yapan bildiğiniz kimse var mı ?
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Burak Kesgin
On 23.11.2009 at 21:20, Çağlar Bayur yazdı:

Merhaba,

Şuanda sony teyip kodu sıkıntısı yaşıyorum yardımcı olma şansınız varmıdır , kitapcık yok ve yazan yerde yok.

2012 mondeo 2.0 TDCİ 163 POWERSİHFT

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Merhaba,
Şuanda sony teyip kodu sıkıntısı yaşıyorum yardımcı olma şansınız varmıdır , kitapcık yok ve yazan yerde yok.
2012 mondeo 2.0 TDCİ 163 POWERSİHFT
teşekkürler.

Teybi söküp seri numarasına ulaşmalısınız.
Arka kapağında seri no yazar genelde.
V veya M ile başlar.
M ile başlıyorsa seri no dan buluruz. V ile başlıyorsa servisten almanız gerekecek.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...