İçeriğe Yönlendir

Piranha leon

Emre Özen

Recommended Posts

Emre Özen

merhabalar 4gün önce elime geçen navigasyon cihazımdaki multimedya özelliğini test etmek için aldığım hafıza kartına birkaç müzik attım denedim ve oldu çaldı ... ancak bugün multimedyaya tıkladığımda hata verdi ne ses dosyası ne de video dosyasını açtı.. bilinmeyen içerik olarak hata veriyor dosyanın formatlarını değiştirip denedim tek tek yine aynı .. :s acaba virüs falan girmiş olabilir mi babam bugün iş yerinde bir makinaya bağladığını söylemişti.. eğer virüs bulaştıysa nasıl temizlenir? format atmak icab ederse nasıl atılır? ve windows Ce 5.0 işletim sistemini nereden edinebiliriz? araştırdım nette ancak rastalayamadım.. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Emre hayırlı olsun :s

başka bir kartla dene, sonuca göre hareket edersin.

Yorum bağlantısı
Emre Özen

Şimdi denedim Lokman abi.. Başka hafıza kartından da denedim kendi hafızasına atarak da denedim malesef yine aynı hatayı veriyor :( anlamadım gitti..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Emre kartın içine direkmi ayıyorsun dosya oluşturarakmı? bide Türkçe karekter kullanmadan Muzik-video diye dosya oluşturup müziği muzik dosyaına videoyuda video dosyasına at dene. bide videonun formatını değiştirmek gerekiyordu bunu inetnetten bulursun bu şekilde bir dene bakalım.cihazın içinede bişi atma,karışabilir.hep kartı ullan.yine olmassa arkada reset tuşu var bide cihazı resetle bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
Emre Özen
(düzenlendi)

klasör olarak attım zaten Lokman abi resetledim formatlarıda değiştirdim her yolu denedim ama hala aynı hatayı veriyor.. piranha ürünleri ilgili de pek bişey bulunmuyor nette..bi next yada garmin kadar :(

tarihinde Emre tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Emre Özel mesaj attım bide hata olarak ne yazıyor tam göremedim. sanki SD kartı görmüyor gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ben yaklaşık 2 yıldan beri kulanıyorum hiç bir sorun yaşamadım bütün fonksiyonlarınıda kullandım.sadece geçen pilini değiştirmek için açtım cihazı bozdum şimdi serviste yarın teslim edecekler.

Yorum bağlantısı
Emre Özen

oynatıcı: \SDMMC\şarkının adı.mp3\ bilinmeyen dosya türü

diye hata çıkıyor

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

şarkı adınıda Türkçe karekter kullanmadan değiştir bide böyle dene bakalım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu hata, gördüğüm kadarıyla işletim sistemi ile alakalı. Varsa güncellemelerini indirip kullanın, bi de varsa "factory defaults" ya da "fabrika ayarları"na döndürün.

Yorum bağlantısı
Emre Özen

teşekkürler Sefa abi :( ah keşke :(

hemmen iş başına koyuluyorum.. bide sorunu çözemessem bu Ce işletim sistemini nerden bulucam ben :kafa: formatlamak gerekirse aleti yandık D:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

sanırım bir yerde hata yapıyoruz ama nerde :(

Aklınızda bulunsun Cihazın ana dosyalarıyla kesinlikle oynamayın. inşallah sorun çözülür.

Yorum bağlantısı
Emre Özen

Şimdi farbrika ayarlarına döndüm yine aynı sorunla karşılaşıyorum.. cihazı toolbox a bağladım 1 güncelleme var 2009 Q2 onunda hataları çok diyorlar ne yapayım ? sistemi formatlamak için not defterinden birşeyler yazılıyormuş :( bulursam bi sorayım size.. müsadenizle

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

emre formatlamadan önce 0212 599 0088 burayla bir görüş yetkili servis.yinede sen bilirsin.

Yorum bağlantısı
Emre Özen

Formatlamak istemiyorum zaten eğer çıkamazsam işin içinden makina tamamen kullanılmaz hale gelicek servisti şuydu buydu uğraşacağım Lokman abi gece gece senide uğraştırdım valla teşekkür ederim arıyim yarın olmadı garantiye gönderirim artık

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Rica ederim Emre ;)

bak şöyle bişi buldum alıntıdır bide bu şekilde dene bakalım.

Kart içinde de Music, Images ve Videos isminde klasörler oluşturdum. Resim, muzik ve film dosyalarını da ilgili klasörlere attım. kartı cihaza taktıktan sonra kartı gördü ve ne çalıştıracaksam artık buradan otomatik görüyor.
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Emre yukardaki dosyaları oluşturmadan önce pc de Sd kartı Fat 32 olarak biçimlendir. ondan sonra yukardaki dosyaları ekle.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Şimdi farbrika ayarlarına döndüm yine aynı sorunla karşılaşıyorum.. cihazı toolbox a bağladım 1 güncelleme var 2009 Q2 onunda hataları çok diyorlar ne yapayım ? sistemi formatlamak için not defterinden birşeyler yazılıyormuş :s bulursam bi sorayım size.. müsadenizle

o Q2 son olan ise harita hatalarını çoğu düzeltildi. ama senin sorununu düzeltmez o :) o sadece harita :)

Yorum bağlantısı
Emre Özen

navigasyonda bir sorun yok Q2 güncellemesini de yaptım... tek yol sistemi yeniden kurmak gibi geliyor :good1: sanki başka çözüm yokmuş gibi..garantiye mi göndersem yoksa işletim sistemini kendim mi formatlıyayım ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bu aletin kendini resetleme tuşu yok mu yada fabrika yarlarına dön denildiğinde eskiye dönmüyor mu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...