İçeriğe Yönlendir

Piranha leon

Emre Özen

Recommended Posts

Emre Özen

var dönüyor ama yine aynı multimedya özelliğini kullanamıyorum tıklıyorum bi şarkıya bilinmeyen dosya türü diye yazı çıkıyor hata veriyor halbuki ilk geldiğinde aynı kartta aynı müzikleri açıyordu ;) aklım almadı.. işletim sistemiyle alakalı bir sorun oluştu sanırım babam iş yerinde bir pc'ye bağlamış bağladıktan sonra böyle olmuş. bağlayınca ne yapmış? SD karta birkaç müzik atmış o kadar

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

emre yapacak bişi yok abim servis yolu gözükmüş.belkide pc ye bağlandıklarında yanlış bişi yapmışlardır.neyse sağlık olsun.

Yorum bağlantısı
Emre Özen

bugün niyetlendim arızaya göndermek için. ve bir kağıda her türlü şikayetimi yazdım.. ne kadar bahtsızım bi okur musunuz? 2 gün içinde değişen arızaları :shok: anlayamadım benim şansızlığımmıdır bu :) telefon aldım ilk haftadan servise gitti.. PC aldım ilk hafta DVD-rom çalışmadı onu değiştirttim.arabayı aldık ilk hafta babam çizdirdi :blush: yani bu ilk haftalardan korkmaya başladım artık.. Foruma üye oldum ilk hafta birisiyle tartıştım :lol2: gibi gibi gibi..

Cihazda 2 sorunla karşılaştık..Multimedya ve dokunmatik ekranla alakalı..

Multimedya=>

SD kart içine atılan müzik ve videolar bilinmeyen dosya türü olarak gözüküyor, hata veriyor ve yürütülmüyor.Müzik mp3, wav, wma formatlarında tek tek denendi ama hiç biri yürütülmedi.Aynı şekilde video formatlarıda mpeq, flv, mp4, 3gp formatlarında denendi ancak yürütmedi bilinmeyen dosya hatası yine verildi. SD kart üzerinden sadece E-Book ve Resim özelliği çalışıyor.

Dokunmatik ekran=>

cihaz açılıyor ve ana menüde iken araçta yada elde tutulurken en ufak bir sarsıntıda resim bölümüne giriyor ve sanki sürekli ekrana dokunuluyormuş gibi tuş sesi çıkıyor. araçtada en ufak sarsıntıda navigasyonda belli bir noktaya kilitleniyor yani tıklanmış gibi gösteriyor.. aynı zamanda http://img130.imageshack.us/img130/6559/piranha50.jpg şu linke yüklediğim resimde görülen çerçeve bölgesine en ufak bir dokunuşta yine bir yeri tuşlamış gibi ana menüdeki resim bölümü hizasında bir yerlere tıklıyor.. gereğinin yapılması ve ürünün arızasının giderilmesini arz ve talep ederim.. aksi takdirde ürünü iade etmek zorunda kalacağım

nasıl olmuş ?:shok:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Vay Şansız Emre, Şikayet metni güzel umarım bir an önce yapar yollarlar,benim cihazda bayramdan sonraya kaldı cihazı ben bozdum ama birebir değişim olacakmış hayırlısı bakalım.

Yorum bağlantısı
Emre Özen
Vay Şansız Emre, Şikayet metni güzel umarım bir an önce yapar yollarlar,benim cihazda bayramdan sonraya kaldı cihazı ben bozdum ama birebir değişim olacakmış hayırlısı bakalım.

inşallah benimkini de birebir değişim yaparlar nedense tamire giden bir malım daha sonra içime sinmiyor :lol2: huy işte sanki sürekli bozulacakmış gibi bi his dolaşıyor içimde :blush:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Kafana takma Emre takarsan iyi olmuyor. ben bişi aldığım zaman bozulacağı hiç aklıma gelmiyor genelde kendim bozduğum için.

Yorum bağlantısı
Emre Özen
Kafana takma Emre takarsan iyi olmuyor. ben bişi aldığım zaman bozulacağı hiç aklıma gelmiyor genelde kendim bozduğum için.

hehe :D alıştırmam lazım kendimi buna :D

Yorum bağlantısı
Emre Özen

Lokman abi cihazı garantiye nereye göndereceksin yani neresi birebir değişim yapacakmış ? o konuda bir yardımcı olsan.. teknik servis bi tek eminönüde gözüküyor ordada kargodan geç alındığı işte ilgilenilmediği söyleniyor. henüz göndermedim dokunmatik ekran sorununu çözdüm.. yeni bir hafıza kartı aldım son kez denemek için yine aynı problem oynatmıyor.son bir haftada hafıza kartı için girdiğim masraf 40 tl oldu cebime de yazık :nazar: SD aldım, MMC aldım micro SD alıp adaptörle büyütüp taktım bana mısın demedi :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Emrecim Ben cihazı göndereli 1 ay oldu :nazar: cihazı hala alamadım, fabrikadan cevap bekleniyormuş çinden yani :rolleyes:

Cihazı ben Küçükçekmecedeki servislerine elden verdim.değişim olduğundada elden alacam. ben hala beklemedeyim anlıyacağın. adres aşağıda.

Piranha Merkez Teknik Servis

Trio Elektronik Limited Şirketi

E-5 Yanyol, Türe Sokak No: 2, 34290 Beşyol/ Florya - İstanbul

düzeltme nedeni adres ekleme.

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Özen
Emrecim Ben cihazı göndereli 1 ay oldu :) cihazı hala alamadım, fabrikadan cevap bekleniyormuş çinden yani :)

Cihazı ben Küçükçekmecedeki servislerine elden verdim.değişim olduğundada elden alacam. ben hala beklemedeyim anlıyacağın. adres aşağıda.

Piranha Merkez Teknik Servis

Trio Elektronik Limited Şirketi

E-5 Yanyol, Türe Sokak No: 2, 34290 Beşyol/ Florya - İstanbul

düzeltme nedeni adres ekleme.

abi kusura bakma özel mesaja yazcaktım bi yerden kısa süreliğine girmiştim yetişemedim.. teşekkür ederim abi cevapladığın için önce bi servisi arayıp gönderim teslim sürecini öğrenip göndereceğim bende aldım başımı ağrıttı şimdiden :)

senin pirhana hata veriyor benim pirhana navigasyon kartı bile görmüyor

abi elektronik cihazlarda birazda iş şansa kalıyor nedense :) şu seri üretim yüzünden böyle sorunlarla karşılaşabiliyoruz :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

gerçekten şans işi :)

ben bugün servise uğradım eski cihazın aksesuarlarını istediler yarın bir üst modelle değişeklerini söylediler yarın sonucu yazarım.

Yorum bağlantısı
Emre Özen

off off ne ağrıdı ya şu başımız navigasyon yüzünden :):p aldığıma pişman oldum açıkcası

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

benim cihaz geldi emre 2009 model voyger. servisle görüş mutlaka yardımcı olacaklardır.

Yorum bağlantısı
Emre Özen

voyager leon'un bir üst modeli mi oluyor abi ? onunla mı değişim yaptılar ?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

hayır Emre leon daha üstün benim daha öncede kullandığım da voygerdi ama 2007 modeldi bu 2009 daha kibar ince üst versiyon yani..

Yorum bağlantısı
Emre Özen
(düzenlendi)

hımm..anladım Lokman abi. Sende de leon var zannediyordum ben :rolleyes: abi çok teşekkür ederim yardımların için.

de.. abii :s bu teslimat süren senin biraz uzun olmamış mı ki :s

tarihinde Emre tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Estafurullah abim ne demek,inşallah sende bir an önce sorunu hallettirisin.

Yorum bağlantısı
Vural Dirimeşe

Bu yaz ben de piranha leon aldım. İlk yolculuğumun ortasında kapandı; bir daha açılmadı. Dönünce satın aldığım Electro Worlde götürdüm. Servise gönderdiler 5-6 günde sağlam olarak geri geldi. Ardından daha 2. yolculuğun başında ekran sapıttı. Dokunmaları tuhaf algılamaya başladı. Dönünce gene Electro Worle götürdüm. Gene servise gitti bu sefer 20 günde sağlam olarak geri döndü. Şu anda sağlam çalışıyor. Ama sanırım bu alet uzun yolu sevmiyor :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Emre Özen

vural abi aynı o ekran sorunu bende de çıkmıştı ki onu kendim halledebildim D: ekrana koruyucu folyo çektim folyoyu çerçeveyle ekran arasına soktum çerçeve uzak duruyor şimdi dokunmuyor ekrana :rolleyes: bide şu Multimedya sorununu halletsem tam olucak

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Vural bey sizinde şansınız yokmuş, ben yaklaşık 2 yıldan beri kullanıyordum hiç bir sorun yaşamadım, pil olayını ve kendim içini açıp kurcalamayı saymassam :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...