İçeriğe Yönlendir

Focus C-Max / Corolla Verso / Opel Zafira

İsa Köse

Recommended Posts

Süleyman Çetin

Konuda C max yer almışken merak ettiğim birşeyi sorayım.C max'ların tiptronik dizel olanları nasıldır acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Güzel olmasına güzeldir ama zincir uzuyor gibi bir nedenle arıza veriyor diye çok şikayet alıyor. Hepsi verecek diye birşey yok tabi. Ama vermeseydi şu an satışta olurdu. Şu an satışta olmayan (yeni jenerasyonu da yok) bir şanzıman bence sorunlu olabilir.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Fiyat-donanım-performans olarak düşünülürse C-max açık ara öne çıkar. Çünkü dizel bir C-Max donanım ve performans olarak mantıklı fiyatlara alınabiliyor(sıfır ve ikinci el için de geçerli). Zafira'nın en boşu C-max'in dolusuyla aynı fiyatlarda. Verso güzel de dizeli yok...

Konuda C max yer almışken merak ettiğim birşeyi sorayım.C max'ların tiptronik dizel olanları nasıldır acaba?

CVT ise uzak duralım....

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Verso güzel de dizeli yok...

Reno da tam tersi akıllılık yapmış. Yeni Scenic de sadece dizel var.

Yorum bağlantısı
  • 7 yıl sonra...
Hakan Ulutaşlı
(düzenlendi)

konuyu hortlatayım altıb gbuçuk yıl bindiğim 2000 model otomatik mondeomu geçen hafta sattım. şimdi konudaki mpv araçlara bakıyorum.tabi ek olarak scenic ve picasso dahil. aslında tip olarak hiç birini sevmedim. gönül s max den yana ancak beni aşıyor. aradığım araç otomatik. kullanan arkadaşların fikrini almak isterim.

tarihinde Hakan Ulutaşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...