İçeriğe Yönlendir

Blaupunkt mp3 3S4T-18C869-AG/AE/AF

İlker Anıl

Recommended Posts

İlker Anıl
(düzenlendi)

teyp_blau_1.JPG

kaynak: http://www.ozyurek.org/

arkadaşlar merhaba . almanya'dan bir tanıdık buldum 2005 fI comf. aracımda bu teyple direksiyon kumandasını kullanabilirmiyim ?

teşekkürler.

tarihinde ?lker An?l tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir
;) Valla ben direksiyon kumandası bununla çalışmıyor diye biliyorum ama Cihan söylüyorsa bir bildiği vardır :good1:
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Yok yok kullanamazsınız, kullanılsaydı zamanında ben de alırdım. Kullanılmadığı için almadım.

Yorum bağlantısı
İlker Anıl

adamlara model vereceğim yanlış olursa değiştirme ihtimalimizde yok ya ..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Madem kaynak gösterilmişiz.. Cevap verelim...

Piyasada yada internette satılan, Ford-Blaupunkt adaptörleri bu teybin değil...

Bu teyp ile ford direksiyondan kumandasını çalıştıramazsınız...

Yorum bağlantısı
İlker Anıl

gözüm kaldı ya :good1:

hangisinin modelini vereyim arkadaşlar ya artık cd çalmak istiyorum bıktım transmitterdan ..

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Kumanda çalışmaz kesin ve kesin.

Cihan teybi gönül rahatlıyla kullanabilirsiniz demek istemiştir yoksa bilmediği teyp değil.

Aynen öyle,kumanda kısmını atlamışım ben. kusura bakmayın.

Yorum bağlantısı
Aynen öyle,kumanda kısmını atlamışım ben. kusura bakmayın.

Arkadaşlar daha önce başka bir konuda tartışılmıştı, ford araçlarla uyumlu Xcarlink diye bir cihaz var.

Hafıza kartıyla mp3 dinleniyor, montajı çok basit, cihaz torpidoda kalıyor, direksiyon kumandası da çalışıyor ancak 100 Euro.

Almak isteyenler toplansak acaba indirim yaparlar mı? benim aklıma yattı ancak fiyat fazla geldi..

Link: www.xcarlink.com.tr

Yorum bağlantısı
Özay Uçar
Arkadaşlar daha önce başka bir konuda tartışılmıştı, ford araçlarla uyumlu Xcarlink diye bir cihaz var.

Hafıza kartıyla mp3 dinleniyor, montajı çok basit, cihaz torpidoda kalıyor, direksiyon kumandası da çalışıyor ancak 100 Euro.

Almak isteyenler toplansak acaba indirim yaparlar mı? benim aklıma yattı ancak fiyat fazla geldi..

Link: www.xcarlink.com.tr

bu xcarlink i bende düşünüyorum. ama kendini cd changer sandıran basit bir hafıza kartına göre çok pahalı olduğunu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
İlker Anıl

evet bencede en son çare olmalı. ama düşünüyorum arabaa bi teyp uyduramazsam..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

peki, focus 1'e cuk oturan, direksiyon kumandanı çalışan, mp3 çalan dosdoğru bir 1.8 din teyip yok midur da? :D

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
peki, focus 1'e cuk oturan, direksiyon kumandanı çalışan, mp3 çalan dosdoğru bir 1.8 din teyip yok midur da? :flowers:

Emmi de 6000mp3 var... :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Emmi de 6000mp3 var... :)

onun kumandanı var mı ki ne? yok diye biliyom ya ben, neden ki?...

Yorum bağlantısı
Ergün Göker
(düzenlendi)

bende bu cihaz mevcut sıfırdan farksız satıyorum 300 tl ilgilenenler arasın ama direksiyon kumandası yok bu cihazlarda cihazın hiçbir sorunu yok.

tarihinde Erg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Serkan Yüksel
bende bu cihaz mevcut sıfırdan farksız satıyorum 300 tl ilgilenenler arasın ama direksiyon kumandası yok bu cihazlarda cihazın hiçbir sorunu yok.

Bu cihazı direksiyon kumandası çalışır şekilde takıldığını yazmışlar farklı bi forumda ne kadar doğru bilemiyorum.

http://www.ata1919.org/ford-oto-teyp-199-e...5-t12877p1.html

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu cihazı direksiyon kumandası çalışır şekilde takıldığını yazmışlar farklı bi forumda ne kadar doğru bilemiyorum.

http://www.ata1919.org/ford-oto-teyp-199-e...5-t12877p1.html

Bu sitedeki konuların % 90'ı çalıntı.

O linkini verdiğiniz sayfa tamamen benim sitemdeki bilgiler ve resimler ile oluşturulmuş zaten...

Referans gösterilemez.. Çünkü bilgiyle yazılmış yorum yok orda...

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Hasan Belen

Merhaba konu biteli yıllar geçmiş ama belki bu arada çözüm bulanlar olmuştur. Mondeo mk2 kasetçalar yerine kumandayı iptal etmeden alınacak teyp hangisidir. Teyibin arkasındaki soket türü nedir?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Merhaba konu biteli yıllar geçmiş ama belki bu arada çözüm bulanlar olmuştur. Mondeo mk2 kasetçalar yerine kumandayı iptal etmeden alınacak teyp hangisidir. Teyibin arkasındaki soket türü nedir?

RDS6000

Yorum bağlantısı
Hasan Belen

Rds6000 modelinin ses çıkışı 5000 olandan iyi midir. Yani amfisiz kullansam ses değişimi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...