İçeriğe Yönlendir

Jaguar-Mondeo-407-320D ?

Ozan Baba

Recommended Posts

Tayfun Todu

bmw 2.0 dizel e46 kasa kullananlar çok memnun olduklarını biliyorum.

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu
Bozguncu, fitneci, deccalıekber :D

Sizleri de iyi yola çağırıyorum, deccaldan ziyade mesih olabilirim :D

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
OpelClubTr :D

Bu adresi ben almıştım ama aktif edemedim 2 yıl falan oldu, duruyormudur bende hala acaba :D

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
(düzenlendi)

Ozan hayırlı olsun.. Bence güzel seçim..

Bu adresi ben almıştım ama aktif edemedim 2 yıl falan oldu, duruyormudur bende hala acaba :D

Bursadan birisi almış, satıyor :D

tarihinde Cihan Yeti?ken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
D segmenti dizel araç düşünürken hiç hesapta olmayan bir araba aldım.

Yeni Astra 1.4T 140 HP Enjoy plus paket.Renk kımızı.

Test sürüşü yapmadım,hakkında çok fazla araştırma yapmadım.Bir anda otururken eşimle hadi gidip astraya bakalım dedik,bakmakla kalmadık bir baktıkki almışız:)Cuma veya pazartesi aracı teslim alacam alınca resimlerini eklerim.Umarım doğru tercihi yapmışımdır.

Bu arada fikirlerini yazan bütün arkadaşlara teşekkür ederim gerçi fikirler etrafında bir satınalma olmadı ama:) :D

Hayırlı uğurlu olsun :D , en yakın zamanda ilk izlenimlerinizi bekliyoruz ...

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Yakın zamanda detaylı fotolarını ve tecrübelerinizi bekliyoruz... Gerçekten bir çok açıdan dikkat çekici bir araç yeni astra...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Osman Gökçepınar

Selamlar,

Jaguar X-Type 2.0 dizel almayı düşünüyorum.

İkinci el fiyatları o prestije göre çok uygun.Ford Mondeo alt yapısı ve motorunu kullanıyor diyorlar.

Bir bilgisi olan var mı?

Alsam Ford servislerinde yaptırabilir miyim :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2.0 diesel motoru Mondeo ile aynı olandır. Şase de Mondeo II ile aynıdır. Ancak Ford yetkili servisinde yaptırma konusunda teknik olmasa da, etik-kuralsal olarak hizmet alamassınız. Birebir aynı olan Golf-Leon-Octavia da olacağı gibi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ne şasesi :nazar: , atelyede eski yağ sobası vardı, durup duruyordu, eğmesi-bükmesi de kolay, biraz da siyah silikon, canavar gibi oldu. Kasislere yavaş girdikten sonra bişicik olmas.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Yavaş mı? 180-200 ile 30 cm yüksekliğindeki kasislere giriyorum.

Hangi oyun bu? :nazar:

Yorum bağlantısı
Destruction Derby.

Hakan abi:

Destruction Derby raw 2 mi ? Zamanında çok aradım bir türlü bulamadım. Bir yardımcı olsanız memur bey :nazar:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Jaguar, servis sorunu yaşarsın...

Mondeo, sıradan bence

407, fransız olması yeterli neden.

Bmw, o bir BMW.. Bmw alırdım...

+10

katılıyorum, jauarı direk geç, pahalı parçası yok ve klasik dingiliz soğukluğu mevcut, kesinlikle BMW derim bende.

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
D segmenti dizel araç düşünürken hiç hesapta olmayan bir araba aldım.

Yeni Astra 1.4T 140 HP Enjoy plus paket.Renk kımızı.

Test sürüşü yapmadım,hakkında çok fazla araştırma yapmadım.Bir anda otururken eşimle hadi gidip astraya bakalım dedik,bakmakla kalmadık bir baktıkki almışız:)Cuma veya pazartesi aracı teslim alacam alınca resimlerini eklerim.Umarım doğru tercihi yapmışımdır.

Bu arada fikirlerini yazan bütün arkadaşlara teşekkür ederim gerçi fikirler etrafında bir satınalma olmadı ama:) :D

kırmızı 115 beygirlisini 40600 tl ye arkadaşım aldı ,yaklaşık 300 km kadar kullanmak kısmet oldu ,güzel bir araç ,eskisine göre daha sessiz,direksiyon mükemmel,yol tutuşu fena değil ,dış görünümü agresif .türkiyede üretilmediği için hararet sorunu oldu ,serviste termostat değiştirdiler.

güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Çağatay Demir
Delikanlı adam falso yapmaz amma lakin ki öyle değildir.
Oyun snooker ise seve seve ya da sevmeye sevmeye yapar, benim yorumlamam bu kadar.

Bu olayı çok karıştırdınız, Ha aranızda bi fark kaldı O farklan çok güzel oldu. Meselam herkesin vuruşuna kimse karışamaz, Hakan abi o şekkil vurur , Yavuz bu

şekkil vurur. Özgürlüğünüz bidir. Ha snooker kurban olduğum Britanyadan geliyor olabilir ama lakin ki öyle değildir. Hade hayırlı işler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...