İçeriğe Yönlendir

Mondeo 3 - Hıza Duyarlı Merkezi Kilidin Ayarlaması

Burak Yenersoy

Recommended Posts

Ercan Murat KISACA

Benim mondeo ghiamda olmadı birinci mesajdaki olaylar. anahtarı 2. konuma getirdim 3 kez kapatıp açma olayı olmuyor. bir kez kilidi kapatıyorum ama geri açamıyorum.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Benim mondeo ghiamda olmadı birinci mesajdaki olaylar. anahtarı 2. konuma getirdim 3 kez kapatıp açma olayı olmuyor. bir kez kilidi kapatıyorum ama geri açamıyorum.

benim focus2 de de aynısı oluyor.şoför kapısını içerden 1 kere elle kilitleyince tekrardan elle açılmıyor.illa ki kumandadan açmak gerekiyor .diğer kapılar açılabiliyor ama,sadece şoför kapısı kilidi açılmıyor,araçtan inilmiyor.kumandadan 1 kere açınca snrasında elle kilitleme ve açma mümkün oluyor.???

sanırım bir arıza durumu var.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Elle manuel açılması lazım

Çağlar abi,araca biniyorum,şoför kapısının kilidini elle 1 kez kilitliyorum,açmak istediğimde imkansız açılmıyor.çift kilit yapmış gibi boşa geliyor.devamaında aracın içindeyken kumandadan açıyorum,sonra tekrar elle kilitleyince açılıyor.yani ilk elle kilitlemede kesinlikle kumanda olmazsa elle açılmıyor.diğer kapılar açılıyor ama,sorun olmuyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

abi 2009 konusu ama sana zahmet birde bana gönderirmisin :)

Mail adresini ver de göndereyim...

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

keşke mk2 de olsaymış bunlar

98 mondeo ghiam vardı onda 3. mesajda Barış Bey'in söylediği kilitleme sistemi oluyor, ben öyle kullanıyordum o zamanlar. Aynı işlemi tekrar edince de tek basışta tüm kapıları açıyorsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Benim Fiesta da olur mu bu iş acaba ? Akşam deneyeyim. :)

Benimkinde olmamıştı denemiştim.. Belli modelin altındakşierde oluyor..

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Bilgilendirme bekliyoruz. Tuttu yada tutmadı, diye. :)

Tamam. :)

Benimkinde olmamıştı denemiştim.. Belli modelin altındakşierde oluyor..

Benim araba da , kumandadan kilidi açıp da kapıları gidip açmazsam bir süre sonra kendi kilitliyor. Belki bu da olur. :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Tamam. :)

Benim araba da , kumandadan kilidi açıp da kapıları gidip açmazsam bir süre sonra kendi kilitliyor. Belki bu da olur. :)

O olay tüm fiestalarda var :p Ama ghia olması bir avantaj ;)

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

O olay tüm fiestalarda var :p Ama ghia olması bir avantaj ;)

Bu ne biçim Ghia ben anlamadım ki abi. :p

Arka camlar manuel , klima manuel. :) Direksiyon ve vites topuzu deri , alaşım jant ve sis farları var , tamponlar gövde rengi boyalı başka da bir şey yok. :D Motor var işte hepsine bedel , 1.6 dizel :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Arka camlar manuel , klima manuel. :) Direksiyon ve vites topuzu deri , alaşım jant ve sis farları var , tamponlar gövde rengi boyalı başka da bir şey yok. :D Motor var işte hepsine bedel , 1.6 dizel :D

O bir fiesta :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ghia'ın özelliği; ön camların otomatik olması ve arka kapılarda cam açma kolu olması. Daha ne olsun şükret. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar
(düzenlendi)

Ghia'ın özelliği; ön camların otomatik olması ve arka kapılarda cam açma kolu olması. Daha ne olsun şükret. :)

Oturmak için de koltuk yapmışlar , hayret ettim doğrusu. Arkada bile var. :p

tarihinde Rıfat Çakar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Oturmak için de koltuk yapmışlar , hayret ettim doğrusu. Arkada bile var. :p

Arkada koltuk var, birde yakınıyorsun. :)

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Arkada koltuk var, birde yakınıyorsun. :)

Çok nankör oldum bu aralar. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Gülgün

Burak bey teşekkürler. Birkaç denemeden sonra yapabildim. Bende 10 km. hızda değil de araç kapılar kapalı haraket eder etmez kilitliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Gülgün

Önder bey, kontak anahtarının 1 ve 2 konumuna dikkat edin derim. Ne kadar dikkat etsem de birkaç kez yanlış yaptığımı farkettim.

benim 2008 f2 de olmadı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Önder bey, kontak anahtarının 1 ve 2 konumuna dikkat edin derim. Ne kadar dikkat etsem de birkaç kez yanlış yaptığımı farkettim.

valla dikkat ettim ama,tekrar deneyeyim en iyisi.benim çok istediğim bir özellik bu.önceki aracımda vardı.(ondan önceki araçlarımda da ben -sonradan takılan alarmın özelliğini aktif ederek yaptırırdım.)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...