İçeriğe Yönlendir

Navigasyon

Kenan Bayrak

Recommended Posts

Kenan Bayrak

Merhabalar;

Navking Maxi-m navigasyonum var ama ön cama yapıştırarak kullanmak istemiyorum. Siz yeni fiesta da nereye monte ediyorsunuz?

Bu arada türkiyeye gelen fiestalarda usb için giriş yok, usbyi destekliyor mu bizim ses sistemi?

Saygılar

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Navigasyon cihazınızın uyduları görüp size bulunduğunuz yeri göstermesi için camda olması gerekir. Arka camda olur ama bu seferde siz ekranı görmezsiniz diyecem kızmazsanız... :D Belki ön göğüs kısmına gömülebilir ama bu seferde haric anten gerektirir..

Yorum bağlantısı
Kenan Bayrak
Navigasyon cihazınızın uyduları görüp size bulunduğunuz yeri göstermesi için camda olması gerekir. Arka camda olur ama bu seferde siz ekranı görmezsiniz diyecem kızmazsanız... :D Belki ön göğüs kısmına gömülebilir ama bu seferde haric anten gerektirir..

açıkçası bu araçta neden entegre gps olmadığını hala anlayabilmiş değilim.

neden kızayım , estağfurullah.

vitesin ön kısmında bir yer var, ben oraya koyuyorum, oraya da oturuyor, ama görüntü zor oluyor, tam 4lülerin ve otomatik kapı kilidinin doluğu yerin altında gri bir alan var eğimli, aslında oraya belki bir çekmece yapılsaydı süper olurdu ama, ben deneyimi olan arkadaşları merak ediyorum açıkçası...

aşağıdaki link hakkındaki düşünceleriniz?

http://www.szutility.com/sdp/519111/4/pd-2..._DVD_playe.html

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar
Navigasyon cihazınızın uyduları görüp size bulunduğunuz yeri göstermesi için camda olması gerekir. Arka camda olur ama bu seferde siz ekranı görmezsiniz diyecem kızmazsanız... :selo: Belki ön göğüs kısmına gömülebilir ama bu seferde haric anten gerektirir..

Serkan bey zaten giderken navigasyon ekranına bakmak tehlikeli. Arka camdan ses de gelir zaten. Sesle idare edilebilir heralde. :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Serkan bey zaten giderken navigasyon ekranına bakmak tehlikeli. Arka camdan ses de gelir zaten. Sesle idare edilebilir heralde. :D

Ben konuştuklarını anlamadığım için ister istemez ekrana bakıyorum. Ama dediğiniz çok doğru, ekran fena halde dikkat dağıtıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar
Ben konuştuklarını anlamadığım için ister istemez ekrana bakıyorum. Ama dediğiniz çok doğru, ekran fena halde dikkat dağıtıyor.

"3 ncü çıkıştan devam ediniz."

"1 nci çıkıştan gidiniz." Kavşağa gelmeden ne yapacağını şaşırıyor insan. Yolu bilsem zaten sana sormam. Navigasyon cihazı bence yola çıkmadan haritayı anlatsın sonra göstermesin. Yoksa kafa karıştırıyor.

Yalnız igodaki hatunun sesi çok hoş. :D Gözde miydi neydi?

Yorum bağlantısı
Kenan Bayrak
"3 ncü çıkıştan devam ediniz."

"1 nci çıkıştan gidiniz." Kavşağa gelmeden ne yapacağını şaşırıyor insan. Yolu bilsem zaten sana sormam. Navigasyon cihazı bence yola çıkmadan haritayı anlatsın sonra göstermesin. Yoksa kafa karıştırıyor.

Yalnız igodaki hatunun sesi çok hoş. :) Gözde miydi neydi?

Döner kavşaklarda en udak yolu bile çıkış olarak belirtiyor, ciddi kafa karıştırıcı...

Bu arada istanbula gittiğimde kullanmıştım navigasyonu, büyükçekmeceye beni tarlanın içinden götürdü,son adres doğruydu ama, geçtiğiniz yerlerde arabanız gaspa uğrayabilir diye uyarı vermesi lazım...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Serkan bey zaten giderken navigasyon ekranına bakmak tehlikeli. Arka camdan ses de gelir zaten. Sesle idare edilebilir heralde. :)

Kavşaklara girerken gözucuyla anlıkda olsa bakmak gerekiyor yoksa sadece sesli yönlendirme şaşırtabiliyor..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

O ada muhabbetine zamanla alışıyor insan :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...