İçeriğe Yönlendir

1.4 Tdci Collection Ile 1.4 Tdci Comfort Arasındakı Fark Nedir Acaba?

İbrahim Çalışkan

Recommended Posts

İbrahim Çalışkan

arkadaslar selam bana bu ıkı araba arasındakı fark hakkında bılgısı olan arkadaslar yardımcı olabılırse sevınırınm herkese sımdıden tesekkurler....

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

Benim bildiğim çelik cant sis farı yağmur ve far sensörü sony radyo deri direksiyon.

Bu arada nerede trafik muşavirliği yapıyorsunuz?

Yorum bağlantısı
İbrahim Çalışkan
Benim bildiğim çelik cant sis farı yağmur ve far sensörü sony radyo deri direksiyon.

bılgıler ıcın teşekurler iş yerim sirkeci(istanbul)

Yorum bağlantısı
Hakkı Öz

deri direksiyon ikisinde de var sanırım

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

Bende 2006 comfort var tdci deri değil direksiyon.Ama yağmur ve far sensörü var.Bu ford ilginç firma

Yorum bağlantısı
Hakkı Öz

Benim ki 2004 comfort deri direksiyon var.yağmur ve far sensörü yok. evet ilginç gerçekten

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
deri direksiyon ikisinde de var sanırım
Bende 2006 comfort var tdci deri değil direksiyon.Ama yağmur ve far sensörü var.Bu ford ilginç firma
Benim ki 2004 comfort deri direksiyon var.yağmur ve far sensörü yok. evet ilginç gerçekten

Kafa buluyor bizimle kafa :baby:

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Şaka gibi bende ikiside yok ;)

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nuri Atasever

hahaaa bende de yok yağmur,far sensör ü ve deri direksyon :D aracım comfort

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
(düzenlendi)

Abs de yok valla bende :blink: sırf mekanik :angry:

Far sönsörü, yağmur sensörü ve abs olmasını istemezdim zaten ama deri direksiyon iyi olurdu :)

tarihinde Yi?itcan Co?ar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kayda değer bir fark yok gerçekten, far yağmur sensörü şart değil ve isterseniz takarsınızda, bence gereksiz, deri direksiyon soyuluyor çirkin duruyor, başa dert, benim gibi comfort aracı olanlar direksiyonlarına yarış bisikleti gidonlarına sarılan gidon bantlarından sarsınlar cillop gibi oluyor, kesinlikle kaymaz gayet yumuşak çürümez solmaz, takması basittir eliniz hiç üşümez yaz kış süperdir, terletmez banamısın demez, bir sürü çeşidi vardır çok güzel durur, çok kolay takılır sorunsuz sökülür vs., bunun dışında abs ebd de comfortta var, gerisi hikayedir, birtek sis farı biraz pahalıya gelirdi oda ucuzladı artık.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ali bey sizin direksiyon sarılımı bir resmi warsa koyarmısınız?

Tabii, ben scott marka olandan deneme maksatlı aldım, kutudan 2 adet çıkıyor ve 10 TL. fiyatı var, bunun siyah parlak deri olanıda var, üzeri delikli, ben deneme amaçlı yaptığımdan çok uğraşmadan sardım fakat çok memnunum, direksiyon tutuşum çok rahat gerçekten, çok çeşitli bantlar var, karbon fiber vs. istediğinizden yaparsınız, gayet güzel ve pratik bence, tabii deri gibi tek parça yapmak zor fakat yetiyor.

http://img412.imageshack.us/img412/7796/scott1p.jpg

http://img215.imageshack.us/img215/6767/scotthy.jpg

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Direksiyonun ek yerlerinden sankı takılır gibi geliyor.

Olur tabii, biraz uğraşmak lazım, çekince esneyen ve incelen bir madde, gayet sağlam, elim hiç terlemiyor mantardan yapmışlar, sıkılınca başka versiyonlarını takarız artık :)

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Nejat GÜNGÖR

collection veya ghia donanıma ait 15" jant fiyatları nedir acaba? bilen var mı? 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emrah Uludağ

dağlar kadar fark var. sensörlerin yanısıra abs standart. tamponlar gövde rengi, güzel bir sony cd mp3 çalar ve adam gibi yol bilgisayarı. diğer farkları arkadaşlar yazmış.

ama piyasası birbirine yakın. şimdiki aklım olsa comforta yaklaşmazdım. :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...