İçeriğe Yönlendir

Başarsoft 2010 Q1 Haritası Yayında.

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Kitapçığı okumak lazım, yolda kullanın diyor, oturduğun yerde navi mi yapıyorsun ;):D:D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

[interface]

laneinfo_signpost_enabled=1

Bunu sys dosyasına eklemem gerekti..

Şerit bilgisi de alt seçiliymiş.. Üstte yaptım..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bir sys eksikti :) sonra demesinler siz dosya ile oynadınız fişlenirsiniz felan :nazar:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

[interface]

sys dosyasına yapıştır sorun kalkacak :nazar:

Abi bunu illa eklemek lazımmı yoksa tabelalar çıkmazsamı ekleyeyim?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ersen tabela çıkmaz ise abim, bazılarında sadece ok olarak görünüyormuş, bide onların eklemesi gerekiyormuş

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Ersen tabela çıkmaz ise abim, bazılarında sadece ok olarak görünüyormuş, bide onların eklemesi gerekiyormuş

Tamam abi :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Abi bunu illa eklemek lazımmı yoksa tabelalar çıkmazsamı ekleyeyim?

Anladığım kadarıyla, eklemezsen olmuyormuş...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Anladığım kadarıyla, eklemezsen olmuyormuş...

Eklemeden istanbul falan çıktı abi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

toolbox'ta hepsi çıkıyor...

Haritan 2010 03 ise tamamdır mustafa

Sen 2010 03'ü kur sadece...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yok çıkmıyordu. acaba dedim bişileri mi bozuk :p ya denk geldi ya işe yaradı q4ü yükledim tekrar sonra günceleme geldi :D ama tabela yok :D o sys değişikliğinide yaptım daha denk gelmedim :D başka neresini kurcalıyoruz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Menü/Ayarlar/Harita Ekranı/Şerit Bilgileri" karşısında üstte seçili olursa.. Kavşakları yukardaki şekilde görebileceksiniz..
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

sys ile oynayınca tabela çıkıyor ama belirli bir km gittikten sonra kediliğinden navigasyon kapanıyor. ve reset istiyor. 3-5 tabele gördüm ama sorun nerden kaynaklanıyor anlamadım. sys ile oynamazsam tabelalar çıkmıyor ama navigasyon kapanmıyor. Enteresan. bu sys yi kim değiş demişti abi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bülent Bey ve diğerleri söylemiş.. Sys'ye o satır girilmez ise levhalar görünmüyor... Ayrıca benimki kilitlenmiyor...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

[interface]

;drive_carefully=1

shutdown_time=0

şöyle bir kod buldum bakalım kapanma sorunu çözecek mi ki tabelalarda çok ahım şahım gelemdi ekranı doluduruyor zaten :nazar:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bu son kod sanki işe yaradı. ilk olmamıştı restledim düzeldi gibi.

Lokman abi sen denedin mi :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

birazönce yükledim senin dediğin gibi Mustafa önce eskiyi yükleyince çıktı. ben hiç bişi eklemedim :) tabelalar çıkıyor kilitlenmede olmadı sanırım senin kodlarda bir sorun var. aynı kodlardan 2 tane olmasın kontrol et.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

abi senin sys yi bi yollar mısın :) bakyım. Emmi de diyor bende bir sürü kod vardı diye bende sadece ilk satırda model yazıyordu önceden :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...