Mehmet Ozyurek 17 Haziran 2010 Paylaş 17 Haziran 2010 tamam abim yolluyorum. ama seninkinin yedeğini al benimki çok karışık değişik çok şeyler var çalışmayabilir Benimkinde daha çok satır var... Mustafa... Serkan'ı dürt.. Serkan yapsın güncellemeyi ve onun sys'yi al... Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi 17 Haziran 2010 Yazar Paylaş 17 Haziran 2010 Abi onunkide farklı galiba. Şimdilik pes ettim levhasız kullanacaz ama bu burada kalmaz levhalrada gerçek levhalar sanıyordum alakası yok Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu 17 Haziran 2010 Paylaş 17 Haziran 2010 Mustafa save dosyası var onun yedeğini al içindekileri sil reset at tekrar çalıştır, ama bütün ayarların sıfırlanacak bilgin olsun Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi 17 Haziran 2010 Yazar Paylaş 17 Haziran 2010 zaten her kapandığında restliyorum naviden çok benim ayalara bir şey olacak Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek 17 Haziran 2010 Paylaş 17 Haziran 2010 levhalrada gerçek levhalar sanıyordum alakası yok Gerçek olan varmış Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu 17 Haziran 2010 Paylaş 17 Haziran 2010 bence güzel olmuş benim cihazdan bir görüntü Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi 17 Haziran 2010 Yazar Paylaş 17 Haziran 2010 kitlendği yeri tespit ettim sonunda gebzeden -istanbul istikametine doğru otobandaki şekerpınar kavşağı. Lokman abi dener misin bakalım sende sorun olack mı? Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu 17 Haziran 2010 Paylaş 17 Haziran 2010 mustafa kordinat olarak verirsen denerim. Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu 17 Haziran 2010 Paylaş 17 Haziran 2010 Gebzeye gittim sorun olmadı Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi 17 Haziran 2010 Yazar Paylaş 17 Haziran 2010 abi tam noktayı alamıyorum oraye gelince kapanıyor ellede bulamadım gebze şehir merkezinden-istanbul şehir merkezine rota çizdiriyorum otobanda levhada şeker pınar yazıyor zaten o kavşağa gelince çat görüntü gidyor gebzeden-istanbul istikametine Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu 17 Haziran 2010 Paylaş 17 Haziran 2010 başka skin kullanıyormusun Mustafa bir ara bendede aynı sorun olmuştu tam nasıl çözdüm hatırlamıyorum. 1- haritayı yeniden yükle 2- skin kullanıyorsan default yani orjinal skinle dene. ben başka yerde sorucam bunu cevap alırsam ileticem abim. Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi 17 Haziran 2010 Yazar Paylaş 17 Haziran 2010 1-deniyorum şimdi 2-orjinal haliyle duruyor Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu 17 Haziran 2010 Paylaş 17 Haziran 2010 Mustafa ne oldu sorun devam ediyormu? Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi 17 Haziran 2010 Yazar Paylaş 17 Haziran 2010 evet aynı noktada kitleniyor tabelasız kullanacaz naviteche de yazdım cevap gelmedi Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi 17 Haziran 2010 Yazar Paylaş 17 Haziran 2010 sorunu ve yaptığımı anlattım geln mesaj Ürünümüzün 2010 haritası dün yayınlandı sys dosyasında yapdıgınız değişiklikler cihazda sorunlar oluşturur çünkü sistem çalışma yolunu değiştirmiş oluyorsunuz .Saygılarımla Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu 17 Haziran 2010 Paylaş 17 Haziran 2010 (düzenlendi) olurmu öyle şey bütün cihazlarda çalışan bunda niye çalışmasın ben buna gülerim. mutlaka bir yerde hata var, çözecez inşallah akşam arkadaşla görüşür yazarım. Mustafa bide başka rota çizdir tabela olan yer ordada yapacakmı? 17 Haziran 2010 tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek 17 Haziran 2010 Paylaş 17 Haziran 2010 Mustafa ver bakalım şu hatalı yerin koordinatlarını... Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi 17 Haziran 2010 Yazar Paylaş 17 Haziran 2010 olurmu öyle şey bütün cihazlarda çalışan bunda niye çalışmasın ben buna gülerim.mutlaka bir yerde hata var, çözecez inşallah akşam arkadaşla görüşür yazarım. Mustafa bide başka rota çizdir tabela olan yer ordada yapacakmı? Tabela gösterimi olarak sorun yok zaten. oraya kadar bir sürü tabelada sorunsuz geçti. sonra Emminin orayı test ettim Nevşehir-Kayseri orada da sorunsuz ama evden İstanbula rota çizdim şekerpınar ayrımında yan çiziyor. Hatta o ayrımda otobandan çıkınca da sorun yok ama düz gidince çat kapanıyor orada bir şey beni bekliyor heralde bir daha İstanbula gitmem ben Mustafa ver bakalım şu hatalı yerin koordinatlarını... şekerpınar çayırova darıca k3 ayrımı diye geçiyor. levhasında da bunlar yazıyor. k40,86781 d2939810 Gebze merkezden İstanbul merkeze denerseniz (hızlı seçeneğinde) aynı yerden geçiyor yine. mesela yine körfezden (bizim evden ) şekerpınar spor klübü diye bir poi var. oraya rota çizdiriyorum. o kavşakta otobandan çıkıyor ve hiç sorun olmuyor ben anlam veremedim Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu 17 Haziran 2010 Paylaş 17 Haziran 2010 Mustafa genel sorun bu galiba birazdan net yazarım. şu an arkadaş sorunu arıyor ondada aynı yerde kapanmış galiba. Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi 17 Haziran 2010 Yazar Paylaş 17 Haziran 2010 Sabahtandır delircem. Sağa sola yazıyorum millet bende sorun yok diyor, birisi ters cevap veriyor. Şimdi primo buldum 2010 diyor korsana hayır tamam da paramızla rezil oluyoruz :lol2: Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek 17 Haziran 2010 Paylaş 17 Haziran 2010 Mustafa, Gebzeden İstanbula kadar gittim.. Bir sürü levha gördüm... Hiç bir sorun yok... Sizin aletleriniz tırt :lol2: Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi 17 Haziran 2010 Yazar Paylaş 17 Haziran 2010 Mustafa,Gebzeden İstanbula kadar gittim.. Bir sürü levha gördüm... Hiç bir sorun yok... Sizin aletleriniz tırt dediğim kavşağı gördün değil mi abi Valla ben kafaya taktıysam bi şekilde o kavşaktan geçerim de eğer sorun tüm p250 lerde ise o kötü :lol2: Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek 17 Haziran 2010 Paylaş 17 Haziran 2010 dediğin kavşakta levha görmedim galiba... hızlı ayarı ile gittim ben... yani koaly falan gidiyorsan belki başka yoldan gitmişsindir.. Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi 17 Haziran 2010 Yazar Paylaş 17 Haziran 2010 hızlıda yapıyorum orada virajı alamıyor taklaya geliyor bizim navi :lol2: zaten orayı geçemiyor sorun o abi otobandan gittin değil mi ? Yorum bağlantısı
Recommended Posts