İçeriğe Yönlendir

Xcarlink Hakkında Düşündükleriniz

Tahir İlter

Recommended Posts

Tahir İlter

Arkadaşlar bu sisitem kafama yatıyor aracımın teybi problemli zaten kaset çalar(rds5000) orjinalini bozmak istemiyorum bu sisteme rastladım kullanan var mı veya fikirleriniz nelerdir ses kalitesi kullanım kolaylığı nasıldır? fiyat yüksek ama orjinallik bozulmaması adına performansıda güzelse ödenebilir bi meblağ.

Yorum bağlantısı
Misafir

Daha önce foumda taktıran bir üye vardı, sorunsuz kullandığını söylemişti. Bu benim de kafama yattı aslında ama fiyat biraz fazla düşer diye bekliyorum. Aslında forumca toptan alsak indirim uygulatabiliriz.

Direksiyon kumandası çalışıyor, cihaz torpidoya konuyor, SD kart-USB giriş ne istersen dinle.. İşlevsel bir ürün bence.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Daha çok yeni büyük ihtimalle ilk çıkaran voleyi vurur mantığıyla fiyatı böyle tutmuşlar çin bu yakında 50 farklı model marka çıkar o kesinde bi yandan içim rahat durmuyo git taktır kurtul diyor:)

Yorum bağlantısı
Misafir
Daha çok yeni büyük ihtimalle ilk çıkaran voleyi vurur mantığıyla fiyatı böyle tutmuşlar

+ 100 Euro

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Cebimdeki Nokia telefona mp3leri kayıt ediyorum, kulaklık çıkşından aux a bağlıyorum, aynı işi bedavaya mı yapıyor muşum yani :unsure::unsure:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
kulaklık çıkşından aux a bağlıyorum

Rds 5000'lere teyp arkasından takılabilen bir aparat mı var?

Yani teyp arkası-uygun kablo-mp3 çalar üçlü sistemi kurmak mümkün müdür?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Rds 5000 e sadece cd giriş soketi uygun ise bu ürün takılabilir, tabii benim ki Sony focus II.

Yorum bağlantısı
Özay Uçar
(düzenlendi)

nette her türlü teybe aux girişi yapan bir eleman görmüştüm bir ara... RDS 5000 de dahil olmak üzere her türlü teybe yapmış, fotoğraflarını koymuştu nete (toyota, megane, clio, seat vs.vs.) AUX GİRİXİ LİNK bu arkadaşa teybi kargoluyorsunuz, o aux girişi yapıp geri gönderiyor. yanlış hatırlamıyorsam 80 tl gibi de bir ücret talep ediyor (bence çok fazla)

çağlar abi bu alet bir nevi sanal cd changer, 5000 in cd changer girişine takılıyor ve kendini changer gibi gösterip teybi kandırıyor. teyp üzerinden ve direksiyon kumandasından parça geçişi vs. yapılabiliyor. flash bellek içerisine 6 tane klasör açılıp cd1, cd2, ...... cd6 şeklinde isimlendirildikten sonra her klasör içine 99 adet parça atılıyor, tam olarak aux girişindeki gibi değil yani sistem, bu biraz daha gelişmiş.....

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Xcarlink cihazı sahibinden'de satılıyor. İlgili kişiyle görüştüm 118 Euro istiyor ford uyumlu olan cihaz için, vade farksız 6 taksit yapıyormuş. Toplu alım olursa indirim yapacakmış gibi bir tavrı var.

Yorum bağlantısı
Guest Fehmi Bi

hocam bekle düşer fiyat transmitteri en basit olanını 72 tl almıştım şimdi 10-15 tl arası olmuş buda düşer ozaman sabredemedim ..ha şu var herşey düşecek diye beklersek ömrümüz beklemyLe geçer :unsure2:

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

xcarlink i uzun süredir takip ediyorum, fiyatının düşmesini kolluyorum ama sanırım şu an bunun bi rakibi olmadığı için fiyatı düşmüyor

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Bu cihazı uzun süre takip ettim ben de sizin gibi, hatta o sıralar Ford uyumlusu da yoktu. Forda uygun olanı Türkiye'ye geldi, yaklaşık 1 sene önce dayanamadım aldım. Ürünü Bursa'dan bir firma olan distrübütörü 100 Euro'ya satıyor.. Çin malı, değeri daha düşük olmalıydı hissi veren bir alet. Teybi söküp soketi Cd changer yuvasına takıyorsunuz. Kablosunu uzatıp dilediğiniz yere koyuyorsunuz. Ben torpidoya koydum. SD kart ve usb flash bellek okuyabiliyor. Ama karttaki mp3 leri okuması için CD01,...CD06 şeklinde 6 adet klasöre parçaları yerleştirmeniz gerekiyor. Yani doğrudan mp3 dosyalarını göremiyor. Her bir klasöre 99 Adet mp3 dosyası koyabiliyorsunuz. Yani 99*6=594 şarkıyı direksiyon kumandasından kontrol edebilmek güzel..Zayıf yanı şarkı isimlerinin gözükmemesi. Bir de örneğin 54. parçayı çalmak için 54 kere tıklamalısınız. Direksiyon kumandasıyla bu çok sorun olmasa da yine de can sıkıcı. Ancak herşeye rağmen kullanışlı bir cihaz olduğunu söyleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Bu cihazı uzun süre takip ettim ben de sizin gibi, hatta o sıralar Ford uyumlusu da yoktu. Forda uygun olanı Türkiye'ye geldi, yaklaşık 1 sene önce dayanamadım aldım. Ürünü Bursa'dan bir firma olan distrübütörü 100 Euro'ya satıyor.. Çin malı, değeri daha düşük olmalıydı hissi veren bir alet. Teybi söküp soketi Cd changer yuvasına takıyorsunuz. Kablosunu uzatıp dilediğiniz yere koyuyorsunuz. Ben torpidoya koydum. SD kart ve usb flash bellek okuyabiliyor. Ama karttaki mp3 leri okuması için CD01,...CD06 şeklinde 6 adet klasöre parçaları yerleştirmeniz gerekiyor. Yani doğrudan mp3 dosyalarını göremiyor. Her bir klasöre 99 Adet mp3 dosyası koyabiliyorsunuz. Yani 99*6=594 şarkıyı direksiyon kumandasından kontrol edebilmek güzel..Zayıf yanı şarkı isimlerinin gözükmemesi. Bir de örneğin 54. parçayı çalmak için 54 kere tıklamalısınız. Direksiyon kumandasıyla bu çok sorun olmasa da yine de can sıkıcı. Ancak herşeye rağmen kullanışlı bir cihaz olduğunu söyleyebilirim.

Fazlı bey alma safhasındayım şuan burdaki bayi zeki otomotiv görünüyor aradım böyle bir bayilikten haberleri olmadığını söylediler şirketle direk irtibata geçeceğim.Fiyat ederine göre hakikaten yüksek o kesinde piyasada yeni olup daha muadillerinin çıkmamasından kaynaklanıyor sanırım.

Yorum bağlantısı
Murat Ayçiçek
(düzenlendi)

Arkadaşlar aslında bir mp3 player fiyatı şuan için markasına göre degişiyor sony mp3 çalar 100 tl üzerinde.

ayrıca Bir Cdchanger fiyatı temizligine göre 150-200 arası. bu cihaz usb den direk olarak çalıyor. ve 600 tane mp3 çalıyor. bir cd ye yaklaşık 15 tane müzik alıyorki. buda 40 cd yapar. yok cizildi yok aradıgın cd nerde bir sürü problem fiyatı biraz fazla gözükebilir ama aracınızın orjinalligini bozmadan uygulanacak en iyi yöntem birde araca başka bir teyp takıldıgı zaman orjinal soketlerin kabloları kesiliyor. sonradan orjinale dönmekmi düşünmek bile istemiyorum. Valla ben açıkcası almayı düşünüyorum.

Şarkı numaraları 00 dan başlıyor ise 6X100 diye biliyorum.

birde Seek tuşu galiba 10 ar 10 ar atlatıyor diye biliyorum.

tarihinde Murat Ay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özay Uçar
Arkadaşlar aslında bir mp3 player fiyatı şuan için markasına göre degişiyor sony mp3 çalar 100 tl üzerinde.

ayrıca Bir Cdchanger fiyatı temizligine göre 150-200 arası. bu cihaz usb den direk olarak çalıyor. ve 600 tane mp3 çalıyor. bir cd ye yaklaşık 15 tane müzik alıyorki. buda 40 cd yapar. yok cizildi yok aradıgın cd nerde bir sürü problem fiyatı biraz fazla gözükebilir ama aracınızın orjinalligini bozmadan uygulanacak en iyi yöntem birde araca başka bir teyp takıldıgı zaman orjinal soketlerin kabloları kesiliyor. sonradan orjinale dönmekmi düşünmek bile istemiyorum. Valla ben açıkcası almayı düşünüyorum.

Şarkı numaraları 00 dan başlıyor ise 6X100 diye biliyorum.

birde Seek tuşu galiba 10 ar 10 ar atlatıyor diye biliyorum.

ben pioneer taktırdım kabloları kesmedi usta. soketin biraz gerisinden kabloları soyarak bağlantıları yaptı. daha sonra orjinali takmak istersin diye böyle bıraktım dedi. rds 5000 den sonra saedece orjinal kolonlardan çıkan ses için bile değdiğine düşünüyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ayçiçek
ben pioneer taktırdım kabloları kesmedi usta. soketin biraz gerisinden kabloları soyarak bağlantıları yaptı. daha sonra orjinali takmak istersin diye böyle bıraktım dedi. rds 5000 den sonra saedece orjinal kolonlardan çıkan ses için bile değdiğine düşünüyorum...

Kabloları soketin gerisinden yardı dimi?

Yorum bağlantısı
Özay Uçar
Kabloları soketin gerisinden yardı dimi?

evet soketin 2-3 cm kadar gerisinden soydu ve teybin kablolarını bantladı. orjinal soket hala üzerinde ve kullanılmaya hazır durumda....

Yorum bağlantısı
Murat Ayçiçek
Arkadaşlar bu sisitem kafama yatıyor aracımın teybi problemli zaten kaset çalar(rds5000) orjinalini bozmak istemiyorum bu sisteme rastladım kullanan var mı veya fikirleriniz nelerdir ses kalitesi kullanım kolaylığı nasıldır? fiyat yüksek ama orjinallik bozulmaması adına performansıda güzelse ödenebilir bi meblağ.

bu cihazı bugün aldım ses kalitesi gerçekden güzel. Ben aracımın hoparlörlerinden böyle bir ses çıkacağını hiç tahmin etmiyordum.kullanımı kolay. direksiyn kumandası ile 6 klasörden birini seçip içindeki parçları seçebiliyorsun.teybi kaptıp açtıgında mp3 kaldıgı yerden devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
bu cihazı bugün aldım ses kalitesi gerçekden güzel. Ben aracımın hoparlörlerinden böyle bir ses çıkacağını hiç tahmin etmiyordum.kullanımı kolay. direksiyn kumandası ile 6 klasörden birini seçip içindeki parçları seçebiliyorsun.teybi kaptıp açtıgında mp3 kaldıgı yerden devam ediyor.

Muat bey paylaşımınız için teşekkürler.Niyetlendim almaya buradaki bayi zeki otomotivle görüştüm böyle bir bayilikten haberleri olmadıklarını söylediler. afyon dem otonun sahibi tanıdıktı onunla görüştüm bir ara geldi öyle bişey ama şuanda haberimiz yok dediler firmaya mail attım geri dönüşte olmadı yarın ankara gitcem birde orda araştırcam bakalım

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Muat bey paylaşımınız için teşekkürler.Niyetlendim almaya buradaki bayi zeki otomotivle görüştüm böyle bir bayilikten haberleri olmadıklarını söylediler. afyon dem otonun sahibi tanıdıktı onunla görüştüm bir ara geldi öyle bişey ama şuanda haberimiz yok dediler firmaya mail attım geri dönüşte olmadı yarın ankara gitcem birde orda araştırcam bakalım

Tel: (312) 222 99 77 (312) 215 40 56

(312) 215 38 37

Bu numaraları aradınız mı? Ankara da bayisi burası olması lazım.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Tel: (312) 222 99 77 (312) 215 40 56

(312) 215 38 37

Bu numaraları aradınız mı? Ankara da bayisi burası olması lazım.

Ayhan abi aramadım ama teşekkürler aldım numaraları yarın iletişime geçerim.

Yorum bağlantısı
Murat Ayçiçek

O yazdığınız numaraları çok iyi bilirim çünkü cihazı ben ordan aldım.

Emek Kazakistan cad. 37 numaradalar. cihazı 1 gün içinde bana teslim ettiler perşembe akşamı siparişi verdim ellerinde yokmuş Bursa'dan getirttiler cuma günü akşam cihazı teslim alabilecegimi söylediler. ben cumartesi günü gidip orda kendim kontrol edip cihazı teslim aldım.

Ancak alıcak arkadaş montaj yaptırmak isterse extra üçret taleb ediyorlar tavsiyem montajını kendiniz yapın çünkü çoçuk oyuncağı..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...