İçeriğe Yönlendir

Xcarlink Hakkında Düşündükleriniz

Tahir İlter

Recommended Posts

Tahir İlter
O yazdığınız numaraları çok iyi bilirim çünkü cihazı ben ordan aldım.

Emek Kazakistan cad. 37 numaradalar. cihazı 1 gün içinde bana teslim ettiler perşembe akşamı siparişi verdim ellerinde yokmuş Bursa'dan getirttiler cuma günü akşam cihazı teslim alabilecegimi söylediler. ben cumartesi günü gidip orda kendim kontrol edip cihazı teslim aldım.

Ancak alıcak arkadaş montaj yaptırmak isterse extra üçret taleb ediyorlar tavsiyem montajını kendiniz yapın çünkü çoçuk oyuncağı..

hem yüz yüürrrroooooooo hem +montaj valla helal olsun para nasıl kazanılır biliyolar kendim yaparım montajı soket yerine takılcak sanırım sadece teşekkürler:)

Yorum bağlantısı
Onur Efe

Takılması ve kullanımı çok uyumlu ve mükemmel. Direksiyon kumandası full fonksiyonel olarak kullanılıyor. Amfili orjinal teypte kullanıyorum gerçekten güzel bir cihaz. Fiyat biraz tuzlu ama adam gibi bir player ve direksiyon kumandasına uyum falan desek 500 600 liranın kapısı.

Ben kullanıyorum ve tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Murat Ayçiçek
(düzenlendi)
hem yüz yüürrrroooooooo hem +montaj valla helal olsun para nasıl kazanılır biliyolar kendim yaparım montajı soket yerine takılcak sanırım sadece teşekkürler:)

Evet sadece teybi yuvasında çıkarıp arkadaki sokete takıyorsun hepsi bu.

Kullanımını aşağıdaki video dan izleyebilirsiniz.

http://www.izlesene.com/video/arabalar-xcarlink/1988719

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Video linki eklendi.
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...

cd canger audio çıkış ile birlikte bir 2 ucta bilgi data uclarına sahiptir.bazılarında 1 uç ta olabilir.sonuçta digital veri için kullanılmaktadır.bu cihazı yapanlar akıllı düşünmüşler.

ücret abartı şekilde uçulmuş.bence degmez.

yigidi öldür hakkını yeme bu olsa gerek işlevselligi güzel.

sadece dreksiyondanda kumanda edildiginde işe yarıyor olması bu ücret için degmezzzz.

Yorum bağlantısı
Enver Çatak

Şimdi orjinal Ford ünitelerimiz, anfisiz, subwoofer'sız sadece kaliteli hoparlörden oluşan sistemde Pioneer, Sony, Jvc gibi markalar kadar iyi ses verebiliyor mu? Verebiliyorsa Xcarlink alınmaya değer diye düşünüyorum. Mevcut teyplerimiz ergonomi, görünüm olarak daha iyi.

Yorum bağlantısı
Serkan Ün

abilerim bir soru da benden olsun. bu aleti alacağımıza aux girşinin diğer ucu mp3 çalarlar gibi olanı olmaz mı ki. mantıklı gibi geliyor bana ama ustası değiliz haliyle. ister cep ister mp3-mp4 çalar her türlü aletle kullanılırdı. :koskos:

Yorum bağlantısı
abilerim bir soru da benden olsun. bu aleti alacağımıza aux girşinin diğer ucu mp3 çalarlar gibi olanı olmaz mı ki. mantıklı gibi geliyor bana ama ustası değiliz haliyle. ister cep ister mp3-mp4 çalar her türlü aletle kullanılırdı. :D

aux girişine audio çıkışı olan kulaklık çıkışıda olur her türlü medya cihazını baglayabilirsiniz.cep tellerinin kulaklık çıkışıda dahil.

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
örneğin 54. parçayı çalmak için 54 kere tıklamalısınız. Direksiyon kumandasıyla bu çok sorun olmasa da yine de can sıkıcı.

:D

Yorum bağlantısı
Serkan Ün
aux girişine audio çıkışı olan kulaklık çıkışıda olur her türlü medya cihazını baglayabilirsiniz.cep tellerinin kulaklık çıkışıda dahil.

üstad bu konuda yardımcı olabilir misin. nasıl olacak nerden buluruz bu kabloyu?

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Onur Efe

Arkadaşlar selamlar,

Elimde 1 adet Xcarlink cihaz vardır. Garantili ve faturası mevcut. Ford uyumlu. Sorunsuz az kullanılmış bir cihaz. 14 ay daha garantisi var. Düşünen olursa 150 TL gibi bırakmayı düşünüyorum. Sıfır fiyatı FORD lar için 130 EUR civarı.

İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilir.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ali Emre Arslan

burdaki olay ne kadara patlar bize ghia teyblerinede oluyormu bunlar 98 model benim araçta cd çalar aldık ama biradere aldığımız araca yapalım bunu ses sistemcilerde vardır bu sd ler herhalde

Yorum bağlantısı
Ali Emre Arslan

abowwwwwwww fiyatı 100 eurocuk hiç gerek yok bu konuyu konuşmaya :shok:

o paraya teyb alırım yada açarım telefondan telefonuda sürekli şarja takarım yola devam

gerçi biraderin araç o karar vercek ama eminim 100 euroyu duyunca kalsın radyo dinlerim der

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

abowwwwwwww fiyatı 100 eurocuk hiç gerek yok bu konuyu konuşmaya :shok:

o paraya teyb alırım yada açarım telefondan telefonuda sürekli şarja takarım yola devam

gerçi biraderin araç o karar vercek ama eminim 100 euroyu duyunca kalsın radyo dinlerim der

Bencede.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Araç uzun süre kullanılacaksa bence alınır kullanılır; satılırkende çıkartılıp satılır..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Parrot kit alın, aux-usb-ipod hepsini takarsınız, telefonda çalışır ve aracı satarken çıkarır yeni aracınıza takarsınız.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

parottla kaç lira ve nası lbir şey? bizim eski tip 6000 rds teyplere de oluyor mu cd changer girşinden vs?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Süper bişey :) yalnız tuzlu, Mki9100 oled ekranlı ve kablosuz kumandalı olanı 580 tl. ekrasız olanı daha uygun 430 kaat :) Mki9000

http://www.mobicom.com.tr/pinfo.asp?pid=5

iso kablolu, yani ek birşey gerekmez, 6000 cd ye uyar, teybi çıkar kabloları tak iş tamam. Ben ciddi düşünüyorum, adam gibi olur hiç değilse, usb de var ipod da herşeyde...

Yorum bağlantısı
Kaan Aydın
(düzenlendi)

burdaki olay ne kadara patlar bize ghia teyblerinede oluyormu bunlar 98 model benim araçta cd çalar aldık ama biradere aldığımız araca yapalım bunu ses sistemcilerde vardır bu sd ler herhalde

xcarlink ile aynı mantık ve teknolojidir... kendisi+kargosu ortalama fiyat 100 € dur...

Benim aracıma uygunu çıksın ilk alacağım teknolojik alettir...

tarihinde Kaan Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Tahir 150 TL'ye almıştı. Görürse paylaşır mutlaka aldığı yeri.

Yeni gördüm Abi konuyu x carlink e o kadar para vermeye gerek yok 126 tl burada da linkini veriyorum benim aldığım focus için olanı geldi taktım çalıştı bu kadar hınca hınç şarkı doldurdum sürekli değiştirdim düz modda karışık modda her hangi bir takılma vs gibi durum gözlemlemedim ses kaliteside çok yüksek gerçi yine teyp üzerinden çalıyor ama cd kalitesi olunca mükemmel bir ses var.Üzerinde aux ve sd kart girişleride mevcut denemedim daha nasıl çalışıyor hatta çalışıyormu bilmiyorum ben usb yi kullanıyorum şimdilik torpidoya koydum çift taraflı bant aldığımda araçta güzel bir yer belirledim oraya yerleştircem.Satın aldığım arkadaş oldukça ilgili ve dürüst ben kargoda ufak bir sıkıntı yaşadım ama üzmedi hemen telafi etti hatta gitti kendi aldı kargoyu Isparta yerine İstanbulda bir adrese göndermiş 2-3 gün gecikmeli geldi kargom şuan sitenin bonus karta da kampanyası var düşünen olursa kaçırmasın bence.

http://www.sanalpaza...tem__isp1924995

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Yeni gördüm Abi konuyu x carlink e o kadar para vermeye gerek yok 126 tl burada da linkini veriyorum benim aldığım focus için olanı geldi taktım çalıştı bu kadar hınca hınç şarkı doldurdum sürekli değiştirdim düz modda karışık modda her hangi bir takılma vs gibi durum gözlemlemedim ses kaliteside çok yüksek gerçi yine teyp üzerinden çalıyor ama cd kalitesi olunca mükemmel bir ses var.Üzerinde aux ve sd kart girişleride mevcut denemedim daha nasıl çalışıyor hatta çalışıyormu bilmiyorum ben usb yi kullanıyorum şimdilik torpidoya koydum çift taraflı bant aldığımda araçta güzel bir yer belirledim oraya yerleştircem.Satın aldığım arkadaş oldukça ilgili ve dürüst ben kargoda ufak bir sıkıntı yaşadım ama üzmedi hemen telafi etti hatta gitti kendi aldı kargoyu Isparta yerine İstanbulda bir adrese göndermiş 2-3 gün gecikmeli geldi kargom şuan sitenin bonus karta da kampanyası var düşünen olursa kaçırmasın bence.

Mübarek zaten mp3 atıyorsun, tutup satılan malı övüyorsun ses kalitesi yüksek diye :p Sana 3-4 dolara satılan Çin malı bir mp3 playerdan bir ses dinleteyim bakalım deymiş mi verdiğin paraya :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bunu bağlayınca ekranda şarkı adı vs. görünüyor değil mi şimdi?

Cd changer arabirimini kullanıyor sanırım.

Yavuz görünmüyor şöyle ki araç bunu track çalan cd changer gibi görüyor ekranda yazan Cd 01 ve çalan şarkının numarası mesela 25 gibi.

Mübarek zaten mp3 atıyorsun, tutup satılan malı övüyorsun ses kalitesi yüksek diye :p Sana 3-4 dolara satılan Çin malı bir mp3 playerdan bir ses dinleteyim bakalım deymiş mi verdiğin paraya :)

Abi dandirik mp3 indirmem hepsi 320kbps burada ses kalitesinden kastım fm transmitter gibi ürünlerle karışmaması için apaçi modum :p

Yavuz görünmüyor şöyle ki araç bunu track çalan cd changer gibi görüyor ekranda yazan Cd 01 ve çalan şarkının numarası mesela 25 gibi.

Abi dandirik mp3 indirmem hepsi 320kbps burada ses kalitesinden kastım fm transmitter gibi ürünlerle karışmaması için apaçi modum :p

Bu arada kapasitesi 6*99 şarkı

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Hangi ses frekans aralığını destekliyor araştırdın mı hiç? Araştırma sonra corttttttttt :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Burdan alayım mı :p satar mısın yoksa abi :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...