İçeriğe Yönlendir

Xcarlink Hakkında Düşündükleriniz

Tahir İlter

Recommended Posts

Burak Balıkçı

Arkadaşlar bende eski kasa Ford teypleri için olanından kullanıyorum. Çok memnunum, çalışma prensibinde ve ses kalitesinde hiçbir kusur bulamadım. Düşünüpte merak edenlere şiddetle öneririm.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu cihaza ben niye ısınmadım ya da sevenler neden sevdi anlamıyorum. Bunun yerine kart okuyucusu, usb, ipod girişi olan herhangi teyp alınabilir. Tek sorun direksiyon kumandası ki xcarlink ile de çalışmıyor. Hem parça adını falan da görüyorsun.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bu cihaza ben niye ısınmadım ya da sevenler neden sevdi anlamıyorum. Bunun yerine kart okuyucusu, usb, ipod girişi olan herhangi teyp alınabilir. Tek sorun direksiyon kumandası ki xcarlink ile de çalışmıyor. Hem parça adını falan da görüyorsun.

Usb ipod girişi olan 6cd kapasiteli bir sistem nekadar Mahmut abi? birde xcarlink dreksiyon kumandasında çalışıyor. En azından f1lerde çalışmakta.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Cd changer sandığı için kumanda çalışıyor, ama bende Sony mp3 var, bu durumda bu bana gelmiyor, en uygunu full uyumlu olanı parrot mki9000, kumanda işliyor, usb-aux-ipod-bluetooth-telefon-mp3 hepsi bir anda oluyor ve orjinal modülü nasıl takıyorsan bunuda aynen takıyorsun, soketi çıkar bunu araya tak, alsana sistem.

Bu işleri görecek başka alternatif ne var arkadaşalar, arabanın orjinal donanımında bile eksik kalıyor bu özelliklerden bazıları.

Yorum bağlantısı
Burak Balıkçı

En azından aracın orjinal torpido görüntüsünü bozmak istemeyenler için birebir.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

En azından aracın orjinal torpido görüntüsünü bozmak istemeyenler için birebir.

Siyah bir parça ile taktık, en ufak sırıtma yok. Neyse çok uzatmayalım, ben tercih etmedim, edenlerin de mutlaka bir bildikleri vardır.

Yorum bağlantısı

Cd changer sandığı için kumanda çalışıyor, ama bende Sony mp3 var, bu durumda bu bana gelmiyor, en uygunu full uyumlu olanı parrot mki9000, kumanda işliyor, usb-aux-ipod-bluetooth-telefon-mp3 hepsi bir anda oluyor ve orjinal modülü nasıl takıyorsan bunuda aynen takıyorsun, soketi çıkar bunu araya tak, alsana sistem.

Bu işleri görecek başka alternatif ne var arkadaşalar, arabanın orjinal donanımında bile eksik kalıyor bu özelliklerden bazıları.

Sony'yi satın, Parrot'a vereceğiniz tutarı da linkteki Pioneer'a verirseniz daha kârlı olur Ali Bey.

http://www.hepsiburada.com/Liste/pioneer-deh-7300bt-oto-teyp/productDetails.aspx?productId=otaytdeh-7300b&categoryId=26080

Yorum bağlantısı
İlker Barış

merhaba arkadaslar

su ana kadar yazılanları yüzeysel olarak okudum eger faydası olursa diye yazıyorum

ben 1 yıldır kullanıyorum 5000rds eon. teybimde .. harika bir se. 1. direksiyon kumandası ile uyumlu 2. orjinalin bozulmamış oluyor 3. kasetçalarıda kullanabiliyoruz 4. sarkının boyutuyla işimiz yok artık sadece her klasördeki sarkı sayısı 99 u gecmeyecek. 5. telefonuda aux girşin var cihazda aux girişinden telefonu cihaza baglayıp kunusma yapıyorum. sorun yok.

arkadaslar ben memnunum 220 tl ye ankarada bahceli 4. caddede mesut elktronikten aldım bir diğer firma bursadaydı 1 yıl önce focus uyumlusu yoktu ellerinde. neyse ben aldım 2 yıl garantili ama hiç bir sorunu yok su ana kadar sadece teyp gec açılıyor diyebilirim bazen 40-60 saniyeyi buluyor açılması

6 klasör acıyorsunuz her klasöre 99 sarkı yüklenebiliyor sebebi de teybin ekranında 2 haneli ( örneğin 99 ) rakam ekranının olması. ben 8 gb flash ile kullanıyorum mükemmel yani.

ayrıca arkadaslar torpido gözünde kullanmıyorum daha estetik bir yer var . KÜLTABLASI olan yer mkemmel ve arabaya estetik görüntü veriyor mesela telefonu bağlarken daha sık oluyor kül tablasının orası deneyin derim.

burada su kararı vermek gerekior . bu fiyata cok kaliteli teybler alınabilir pıoneeer 2250 deh gibi veya ORJİNALİNİ bozmamak gibi. kararı verin gerisi uygulamak olacak.

arkadaslar uzun oldu ama ben kullanım yönünden memnunum bunu anlatmaya calıştım ürünün şimdiki fiyatını bilmiyorum ben 220 tl ye almıştım ve fazlasıyla deydi.

sorularınız olursa yazabilirim .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kaan Aydın

Ben de eski aracımda kullanıyordum 40-60 saniye çok uzun bir süre , hafıza kartınızda virüs olma ihtimali yüksek...

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

İlker beye katılıyorum. Bende ingilteredeki resmi sitesinden 80Euro'ya almıştım, Karışık çalma(shuffle) modunda bi sıkıntı yaşadım ve mail attım. Sıkıntı için bir kaç çözüm önerisi belirttiler denedim ve olmadığını söyledim, hiç birşey talep etmeden yenisini göndermeyi teklif ettiler. Nezaketlerinden dolayı teşekkür edip, durumumu şikayet olarak değil,kullanıcı raporu olarak değerlendirmelerini söyledim. Onlarda teşekkür edip gönlüme taht kurdular. :good1:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Bizim milleti anlamıyorum orjinalliği bozulmasın diye hala at arabasına binilir mi be yahu :rofl:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sony'yi satın, Parrot'a vereceğiniz tutarı da linkteki Pioneer'a verirseniz daha kârlı olur Ali Bey.

http://www.hepsibura...ategoryId=26080

Yok almayayım sağol, o tarz teyple işim bitti artık, double-din olacak, ekranlılardanda vazgeçtim, gereksiz, düşük çözünürlük-film izlemem-teyp açısı uygun değil vs.

Sony çok iyi ve güzel duruyor ayrıca orjinal :)

Parrot pahalı ama fonksiyonları güzel vallahi.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Ali bey size bir hd ready lcd'li carputer yapalım :p Mavidişinden tutun herbirşeyiniz olur, açılı açısız :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bizim milleti anlamıyorum orjinalliği bozulmasın diye hala at arabasına binilir mi be yahu :rofl:

Ya şu kaldırım mühendisini bir satsana Abi sen bizim arabalarla niye uğraşıyosun :p x carlinki taktım ohhhh 10 numara çalıyor :music1: Hala aracım kaldırımlarada çıkabiliyor :D:p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali bey size bir hd ready lcd'li carputer yapalım :p Mavidişinden tutun herbirşeyiniz olur, açılı açısız :D

:) olur vallahi.

Benim istediğim kaliteli ses, mp3 vs. olması, telefon kiti, gerisi gerekmiyor bana, navigasyon falan hikaye, telefonumda var ve kullanmam bile, yollarıda bilirim, yerim navigasyonu, arabada film izlemem arabayı sürerim :) arkadakilerde izlemez zaten asfalt sesini kısmama rağmen baş ağrısından duramazlar o yüzden şuanki hali tam bana göre :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

İlker beye katılıyorum. Bende ingilteredeki resmi sitesinden 80Euro'ya almıştım, Karışık çalma(shuffle) modunda bi sıkıntı yaşadım ve mail attım. Sıkıntı için bir kaç çözüm önerisi belirttiler denedim ve olmadığını söyledim, hiç birşey talep etmeden yenisini göndermeyi teklif ettiler. Nezaketlerinden dolayı teşekkür edip, durumumu şikayet olarak değil,kullanıcı raporu olarak değerlendirmelerini söyledim. Onlarda teşekkür edip gönlüme taht kurdular. :good1:

Semih bu sıkıntıyı bazen bende de yapıyor bir kaç parça sırada gittikten sonra düzeliyor veya shuffle modunu kapatıp açtıktan sonra düzeliyor sanırım bu sıkıntı teyple alakalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlker Barış

kaan ve semih bey, evet 40-60 saniye rasında değişiyor bekleme süresi bazen hemen açılıyor bazende 60 saniye sebebini bilmiyorum ama durum böyle. virüs ihtimali yok hayır kaspersky orjinal lisanslı sürüm :)) var ondan dolayı virüs yok diyorum sanırım donanımı okuma ve tanıma sırasında gecen süredir. ama cihazın teyibe uyumu harika.tavsiye ediyorum yine

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Misafir

Bi kaç gün önce cadence diye bi cihaz geldi elime bununla aynı cihaz...

2 sene garanti usb sd kart ve aux.

Bana maliyeti 166+kdv. bana fazla gibi geldi...

Gerçi başka markalarda varmış ama onları önermedi.

Sanırım serviste bayağı satıcam gibi bunlardan :)

Yorum bağlantısı
Arif Doğan

Bi kaç gün önce cadence diye bi cihaz geldi elime bununla aynı cihaz...

2 sene garanti usb sd kart ve aux.

Bana maliyeti 166+kdv. bana fazla gibi geldi...

Gerçi başka markalarda varmış ama onları önermedi.

Sanırım serviste bayağı satıcam gibi bunlardan :)

Bu marka da yeni tip 6000 CD lere uyumlu değil maalesef..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...