İçeriğe Yönlendir

2011 Ford C-max Mi Yoksa Kia Sportage 4x2 Mi?

Ahmet Acar

Recommended Posts

Eray Sireli
(düzenlendi)

Tartışmasız Sportage :) . Kia'nın Sportage, sorento ve carnival modelleri gerçekten güzel. Yani binek araçlarıyla(cerato vs) arada çok fark var.

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Acar
Alakasız iki araçtan bahsediyoruz. Fiyatlar, motorlar birbirinden çok farklı olacaktır. İhtiyaçlarınıza göre kararı siz verin. Neden bu iki aracı ön plana koyduğunuza göre, seçim değişir.

Araştırdığım kadarı ile cmax 1.6 benzinli modeli çıkacak Kia sportage da aynı şekilde 1.6 litre 4x2 benzinli modeli ile satışa çıkarılacak

Bence bu iki aracın satış fiyatları da birbirine çok yakın olacak

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Gökhan Çelenk

Yeni 2010 C max türkiyede ne zaman satışa sunulacak tanıdık bayii falan var mı ?

Bu işe kesin bir tarih söyleyebilecek,

Ben aradım kimisi Haziran kimisi Eylül Kimide 2011 de dedi :blush:)

Teşekkürler

İyi Sürüşler

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet Acar

2010 yılının son çeyreği olduğunu söylediler.

Herhalde eylül sonu ekim ortaları gibi satılır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

vergisi ve LPG'ye göre fazla yakıt tüketmesi yüzünden 2005 model sorento almaktan 2 hafta önce vazgeçen bir c-max kullanıcısı olarak; bütçe ve gelir sıkıntınız yoksa KIA...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bandrol-2011 ruhsat nedeni ile, Ağustos a kadar tüm otomotiv tatilde, Siesta Zamanı..............

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

C-max Kasım 2010 olarak planlanıyordu. Bu hedefin değiştiğini duymadım. Muhtemelen 6 ay kadar sonra da yeni focus çıkacak.

Benim tercihim de Kia olur. Ama bunlar aynı paraya değilki..

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Sorentonun full bi versiyonunu uzun süre kullanan biri olaraktan hiç sevmediğimi sölemek isterim. Araziden çok asfaltta kullandığım araba heleki arkada otururanlar için tam bir böbrek taşı düşürme makinası. Yol tutuşunuda hiç beğenmemiştim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kia yı bilmem ama Ford C-max çıktığında almanın kumar olduğunu hatırlatırım, ben makyaj görene dek Ford un yeni çıkardığı bir modeli asla almam, bekleyin ve görün diyorum, zaten ilk gelenler donanım motor seçeneği vs. olarak kısıtlı oluyor, beklemek en güzeli.

Ayrıca videoya baktım, sanırım c-max te ön kapılarda tek fitil var, Ford yine yapacağını yapmış, kapı gıcırtısına devam anlaşılan, gidip clio fitilini şimdiden alıp saklamak lazım :f1:

tarihinde Ali Cihangiro?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
(düzenlendi)
Bandrol-2011 ruhsat nedeni ile, Ağustos a kadar tüm otomotiv tatilde, Siesta Zamanı..............

yani sıfır araba alma zamanı mıdır, ekstra indirimler falan?

To-YO.......To_Yo TA...çıkarım onla her yola :s

tarihinde Ergin ?enda? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
Nerde indirim var? İndirimi geçtim; stokta hazır var?

pardon abi anlamadım, sorry ?? Ellerinde fazla araç var mı yok mu?

Sorentonun full bi versiyonunu uzun süre kullanan biri olaraktan hiç sevmediğimi sölemek isterim. Araziden çok asfaltta kullandığım araba heleki arkada otururanlar için tam bir böbrek taşı düşürme makinası. Yol tutuşunuda hiç beğenmemiştim.

hakan "SUV al da ne kadan ne kadan konforsuzmuş gör" diyordu, demek ki bunu söylüyordu...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çoğu firmada, stokta hazır araç yok, dolayısı ile indirim de yapmıyorlar, talepi karşılayamıyorlar. Duster bile geldiği gibi zam yemiş :s 35.000TL min fiyat.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ahmet Acar

Gecen Haftalarda yeni kia sportage dizel görme imkamım oldu 4x2 benzinli 140 beygir modeli içinde biraz bilgi vermek istedim.

Kia’ya transfer olan Audi ve Volkswagen’in eski tasarımcısı Peter Schreyer’in imzasını taşıyor. Üretimi, Slovakya’da yapılıyor

Uzunluk 4440 Genişlik 1855 Yükseklik 1635

KIA SPORTAGE 1.6 140 HP GDI Motor Benzinli 2 Çeker. Anahtasız çaıştırma+gündüz ledi+Cam tavan + Sunroof, 10 Hava Yastığı, Cruıse Control, Abs, Ebd, Esp, Geri Görüş Kamerası, Mp3 Player, Usb Bağlantısı, Ledli Farlar, 17 İnç. Çelik Jant, Otomatik Kapanan Yan Aynalar, Sis Farı,Hıll Holder, V.s Daha Aklımda Kalmayan Birçok Özellik Bulunan Bir Araç Şuan 2.0 Dizelleri Mevcut Eylül Sonu Bu Motor Showroomlarda Olacak Ve Bu Saydığım Özellikler Standart Ve Tek Paket Halinde Lansmanı Yapılıp Piyasaya Çıkacak .

Dizel 4X4 Modeli için istenen fiyat € 42.500 + 1.147 TL

Benzinli 4X2 Modeli için ise dstiribitörden 49.000 tl fiyat açıklandı ama bu fiyatın bende 49000 tl ve 55000 tl arasında değişeceğini düşünüyorum

Dizel modeli ile benzinli model arasındaki farklar ise (dizel motordaki 4x4 olması,otomatik vites seçeneği,deri koltuklar,koltuk ısıtması ve 18 " lastikler benzinli modelinde bulunmuyormuş) diğer kalan bütün özellikler aynı sunulacakmış

Yorum bağlantısı
Ahmet Acar
CMAX tavsiye ederim. Yahut mondeo yeni kasa ne zaman çıkaak?

Ekim sonu engeç kasım ayının ilk haftaları deniliyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ekim sonu engeç kasım ayının ilk haftaları deniliyor.

Buçuklu yeni kasa mı tamamen yeni mi? Her halukarda CMAX yahut kia ile uğraşmam.

Sedan arabanın rahatlığı hiçbirinde olmaz.

İlle de 4x4 gerekiyorsa ikinci el suzuki 2.0 motorlu 4 kapı. Eski kasa.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...