İçeriğe Yönlendir

1996 Model V 8 5,0 Explorer'ın Vergisi Ne Kadardır?

Yalçın Demir

Recommended Posts

Sani Gerşon

Ben 100tl ödüyordum vergime, bende bırak plaj şemsiyesini, pastadaki süs şemsiyesi bile yanımdan geçemiyordu. :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi o ne ya, cip harbiden lüks işiymiş, eskisinden yenisine hemde...

Yorum bağlantısı
Yalçın Demir

arkadaşlar bu % 5 kanunu bilen bir sigortacı yokmu ya bildiğiniz. benim sorduğum sigortacılar bilmiyor ya adama anlatıyorum 5.0 motorlar indirimden dolayı 4,0 vergisini yatıracak diyorum adam hala olmaz ya 5.0 ödeyeceksın 2935 tl diyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
arkadaşlar bu % 5 kanunu bilen bir sigortacı yokmu ya bildiğiniz. benim sorduğum sigortacılar bilmiyor ya adama anlatıyorum 5.0 motorlar indirimden dolayı 4,0 vergisini yatıracak diyorum adam hala olmaz ya 5.0 ödeyeceksın 2935 tl diyor.

Bundan faydalanmış onlarca arkadaşımız var..

Nasıl yapıldığı ne yapılması gerektiği de defalarca anlatılmış..

Şurada da sayfanın altında tarif edilmiş..

Yorum bağlantısı
Yalçın Demir
(düzenlendi)

arkadaşlar aracım 96 5,0 explorer eddie bauer. bugün gittim yatırmaya vergi dairesindeki memurla tartıştık ya anlatıyorum izah ediyorum adam anlamıyo vergi listesinde motor hacmi kaç gözüküyorsa ben ondan alırım diyor. bende kızdım çıktım. :D ben böyle saçmalık görmedim gören varsa söylesin teşekkürler.

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

İlk önce bir sigortacıya gideceksiniz ki pek bilen yokmuş yakınlarınızda :rofl: Matbu bir evrak var sigortacı onu dolduruyor, imzalıyor kaşeliyor, götürüyorsunuz vergi dairesine, onlar bakıyor ediyor tutuyor onaylıyorlar. Verginiz de düşürülmüş oluyor.

Bilen bir sigortacı bulduğunuzda işiniz hallolmuş olacak emin olunuz :D

Yorum bağlantısı
Yalçın Demir

sağolun arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler en iyisi iyi bir sigortacı buluyum. bizim burdaki angutlardan iş çıkmayacak anlaşılan . :s

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
arkadaşlar aracım 96 5,0 explorer eddie bauer. bugün gittim yatırmaya vergi dairesindeki memurla tartıştık ya anlatıyorum izah ediyorum adam anlamıyo vergi listesinde motor hacmi kaç gözüküyorsa ben ondan alırım diyor. bende kızdım çıktım. :s ben böyle saçmalık görmedim gören varsa söylesin teşekkürler.

Yazılanları okumazsanız öyle olur.. Benim verdiğim linki tıklamamışsınız bile. :)

Yorum bağlantısı
Yalçın Demir

mehmet abi senin verdiğin linke sen verdikten hemen sonra bakmıştım ben. bu meseleyi ben anladım taaa baştan beri ama sigortacılara anlatamadım abi adamlar nasıl iş yapıyor anlamadım vergi dairesi memuru bile anlamıyor. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
mehmet abi senin verdiğin linke sen verdikten hemen sonra bakmıştım ben. bu meseleyi ben anladım taaa baştan beri ama sigortacılara anlatamadım abi adamlar nasıl iş yapıyor anlamadım vergi dairesi memuru bile anlamıyor. :)

Valla iş biraz uğraştırıcı.. Onun için anlamak istemiyorlardır...

Kendi sigortacınıza gidin.. O'da anlamazsa sigortacınızı değiştirin...

Yorum bağlantısı
Yalçın Demir

artık öyle yapacaz abi en iyisi sigortacıyı değiştirmek olacak teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...