İçeriğe Yönlendir

Vialle ;Sorunlar,Yorumlar

Mustafa Mermertas

Recommended Posts

Mustafa Mermertas
(düzenlendi)

Arkadaslar Türkiye de her nekadar yeni bi marka olsada ;Vialle LPG markasini siddetle tavsiye ederim..made in Holland,basiniz agrimaz agritmaz ..ben sahsen tavsiye ediyorum :)

http://www.vialle.com.tr/neden_vialle_lpi.aspx

tarihinde Mustafa Mermertas tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
(düzenlendi)
Turkey fiyatı ne olur sizce.

Sadettin abi ,kendi aracima 2 sene önce 2850€ ya taktirmistim..bu fiyat almanya da 6 silindirli motorlar da asagi yukari istenilen fiyattir ve 83litrelik brüt deposuyla beraber olup lpg depolama baglantisida aracin orjinal depo kapaginin arkasindadir..göze hos geliyor :)

sanirim Temsa Türkiye sartlarina uygun bi fiyat uygular

tarihinde Mustafa Mermertas tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

arkadaşımda jetta tsi var. lpg kiti olarka vialle ile görüştü. 2500-3000 liraya gibi fiyat almıştı sanırım. ama sistem gelmiş miydi tam hatırlamıyorum.

Sadettin Çelik Gönderildi Bugün, 11:42

turkey?

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Sireli
(düzenlendi)

Vialle yeni değil, 2002-3 yıllarında da Türkiye'de vardı, montajı ortalama bin mark'a yapılıyordu, sadece distiribitör değişmiş ve bahsedildiği gibi gayet kaliteli bir markadır.

tarihinde Eray Sireli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
arkadaşımda jetta tsi var. lpg kiti olarka vialle ile görüştü. 2500-3000 liraya gibi fiyat almıştı sanırım. ama sistem gelmiş miydi tam hatırlamıyorum.

Sadettin Çelik Gönderildi Bugün, 11:42

turkey?

Erhan kardes ,tavsiye ederim mümkünse taktirsin arkadasin ..Sadettin abi nereye gönderildi :) siteden(atildi ) falanmi yoksa ??

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Erhan kardes ,tavsiye ederim mümkünse taktirsin arkadasin ..Sadettin abi nereye gönderildi :) siteden(atildi ) falanmi yoksa ??

tsi motorlara her lpg kiti olmuyor zaten. şu an vialle ve prins te var ona özel sistem. fiyatının biraz daha düşmesini bekliyor.

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Buralardayım Mustafa Bey, benim Atiker takılı tavsiye ettiğiniz sistemi inceledim baya güzel bir sisteme benziyor. Erhan bey de aşağı yukarı Türkiye fiyatını vermiş.

Son bir ayda 5 defa arıza lambası yaktı. Sürekli P0171 fakir karışım arızası veriyor. Üç farklı eksoz ustasına katalizatör ve aksoz gösterdim iyi dediler.2 oksijen sensörünüde temizlettim. Lpg kalibrasyonu yaptırdım hatta emilsyon değerlerine bakıttım ateşleme mükemmel ama yine yanıyor.İki güne bir ustanın yanına gitmeye utanır oldum. Dün - kutup başını söküp ışığı söndürdüm. Bu arada çok güzel olan lpg ayarımda gitti galiba araba biraz körleşir gibi oldu. Acaba elektiriği kesince lpg ayarıda sıfırlarmı bilgisi olan arkadaşlar var mı?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Buralardayım Mustafa Bey, benim Atiker takılı tavsiye ettiğiniz sistemi inceledim baya güzel bir sisteme benziyor. Erhan bey de aşağı yukarı Türkiye fiyatını vermiş.

Son bir ayda 5 defa arıza lambası yaktı. Sürekli P0171 fakir karışım arızası veriyor. Üç farklı eksoz ustasına katalizatör ve aksoz gösterdim iyi dediler.2 oksijen sensörünüde temizlettim. Lpg kalibrasyonu yaptırdım hatta emilsyon değerlerine bakıttım ateşleme mükemmel ama yine yanıyor.İki güne bir ustanın yanına gitmeye utanır oldum. Dün - kutup başını söküp ışığı söndürdüm. Bu arada çok güzel olan lpg ayarımda gitti galiba araba biraz körleşir gibi oldu. Acaba elektiriği kesince lpg ayarıda sıfırlarmı bilgisi olan arkadaşlar var mı?

elektriği kesince ecu sıfırlanır ancak lpg ayarı sıfırlanmaz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
elektriği kesince ecu sıfırlanır ancak lpg ayarı sıfırlanmaz.

Erhan kardesime katiliyorum,radyo teyp ve saat ayarlarindan baska bisey sifirlamamasi lazim normalde...eger ki kontrol lambasi cok rahatsiz eder haldeyse kontrol lambasini cikarin diicem :( (saka )

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kr ekonomi için, 3000TL vermeyi anlayamam. Çok km yapacaksam, diesel alırdım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
kr ekonomi için, 3000TL vermeyi anlayamam. Çok km yapacaksam, diesel alırdım.

Caglar abi ,bindigim en son diesel Focus Tdciydi..maddi yönden elverdigince binecegim en son diesel US Ford un 6.0L veya eskisi 7.3 Litresi olacaktir...amerikancilik namina illede V 8

Yorum bağlantısı
Guest Erkan Sa?lam

Teleflex taktırdım ne motor arıza lambası, ne boşa alınca stop etme nede benzeri hiçbir problemim olmadı. bu fiyata lpg takarsanız arabayı alana hediye edersiniz 3 bin lira ne kadar sürede kendini amorti edicektir. Bence macera aramayın prins yada teleflex taktırın....

Yorum bağlantısı

Bu sistem diğerlerinden farklı.Lpg dalgıç pompayla çekilerek motora geliyor.Buharlaştırıcı yok.Kalibrasyonda yok.Lpg de bir adım ilerisi gibi...

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
Bu sistem diğerlerinden farklı.Lpg dalgıç pompayla çekilerek motora geliyor.Buharlaştırıcı yok.Kalibrasyonda yok.Lpg de bir adım ilerisi gibi...

Aynen yazdigin gibi Bülent kardes,karbürötör le enjeksiyon farki hesabi ... enjeksiyon hesabi oldugandan güc kaybi yok Flash Lube a hic gerek yok ...subaplarda sogutma etkisi yapiyor v.s, vs.

Yorum bağlantısı
Barış Erçetin

LPI çok iyi bir sistem, LPG den her yönüyle üstün, tasarruf konusunda da ama fiyat çok yuksek. umarım uygun fiyatlara gelir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Yusuf Bahri Aslan

LPİ fiyatı araştırmalarıma göre en uygun ORDU mitsubishi servisi Peşin 1100 Euro+KDV taksitli 1175 Euro+KDV fiyat verdiler.İzmir Mitsubishi 2950 Tl Ankara Mitsubishi 3200 Tl istedi aynı marka (vialle LPİ) otogaza.

Ben yeni aldığım Mitsubishi ASX'ime taktırcam inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...