İçeriğe Yönlendir

Teypte 1 Hour Yazısı Ne Anlama Gelir ?

Emre Sağlam

Recommended Posts

• 4 yıl sonra...
Serkan Tarı

Beyler bu konu baya bi once tartisilmis ama genede sormak istedim 2006 aracimdaki phone yazisindan bende illallah ettim bu buyuk bir arizami yoksa benim yapilabilecegim basit biseymi eger bu buyuk bir ariza ise bu teybin yerine normal bi teyp takabilirmiyiz lutfen bilgisi olan arkadas varsa yardimlarinizi bekliyorum cildiricam yaaa

Yorum bağlantısı
Serkan Tarı

Mehmet bey phone yazisi ciktiginda hic bir sekilde mudahale edemiyorum taki kendi istiyene kadar ne cd ne radyo dinliyebiliyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

büyük ihtimal teypteki phone tuşu kendi kendine basıyor içerdeki mikro switch te sıkıntı var.

Yorum bağlantısı
Serkan Tarı

Caglar bey ahize resim var bilirsiniz teyp aktif durumda iken ona basinca mute yazip sesi kapatiyo bence bu tus bahsetigimiz sorun degil

Birde arkadaslar bu 6000 CD teybin yerine eski tip teyp takabilirmiyiz

Yorum bağlantısı
Serkan Tarı

Beyler bu teyplerin mp3 cd calma ozelligi yokmu cd illa trakmi olmasi gerekiyo bilgisi olan arkdaslarin cevaplari bekliyorum saygilar

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Murat BALIK

Merhaba beyler 6000cd teybim kontak kapandıktan sonra ışığı açık ve km sayacınin ışığı da açık şekilde duruyor. Normalde kontağı kapattıktan sonra sonuyordu ışıkları. Teybi açma tuşuna basınca da one hour Mode yazıyor. Ne yaptıysam kapanmadı ışıkları. Bir ayarı varmi, yabancı forumlarda akü ile ilgili sorunlardan bahşedilmiş. Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat BALIK yazdı:

Teybi açma tuşuna basınca da one hour Mode yazıyor.

Kontak kapalıyken yazar bunu.

Aküyü korumak amacıyla kontak kapalı iken bir saat çalışacak şekilde programlanmıştır. 

Kontak açıkken yazıyorsa bunu, teyp bağlantıları hatalı demektir. Işığın sebebi de bu olabilir. 

Yorum bağlantısı
Murat BALIK

Kontak kapalı iken yazıyor. Sorun yok o zaman. Teşekkür ederim. Aracı yeni aldım. 

Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM
Murat BALIK yazdı:

Kontak kapalı iken yazıyor. Sorun yok o zaman. Teşekkür ederim. Aracı yeni aldım. 

Kontak kapalıyken teyp 1 saat çalışıp otomatik olarak kapanır (Akünün zayıflamaması için)

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

c5 de 10dk sonra economy mod a geçip herşeyi kapatıyor. 10dk nedir ? bir teke zortlatması dinleyemiyoruz.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Muhittin Kaplan yazdı:

c5 de 10dk sonra economy mod a geçip herşeyi kapatıyor. 10dk nedir ? bir teke zortlatması dinleyemiyoruz.

Sus sus. Passat 5 dakika bile değil 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat BALIK
Mustafa YILDIRIM yazdı:

Kontak kapalıyken teyp 1 saat çalışıp otomatik olarak kapanır (Akünün zayıflamaması için)

Teşekkür ederim. 

Kaput içerisindeki sigorta panelini resmini atabilir misiniz. 2. El aldım aracı eksik var mı? Merak ediyorum. Arka cam resistansi çalışmıyor. Sigortası eksik sanırım. 

Yorum bağlantısı
Mustafa YILDIRIM

Arka cam ısıtıcısının sigortası atık yada eksik olabilir. Benim araç farklı bir model.

Sigorta kutusunun kapağında sigorta (korunan devre) ve amper değeri yazıyordur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...