İçeriğe Yönlendir

İgo8 Speedcam

Ersen Tapan

Recommended Posts

Ersen Tapan

Arkadaşlar aklımdayken yazayım Bursa içinde ve şehir grişlerinde Hız kameraları ve işık ihlal kameraları hizmete gidi..

Hız limitlerine dikkat edelim ( 70 km/h )

Bir ara yerlerini yazarım .. :good1:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

speedcamı çalıştırmak için yapılması gerekenler

screen20100620195356.png

screen20100620195540.png

screen20100620195823.png

speedcamm.png

indirdiğimiz speedcam dosyalarını nerelere atacağız ?

Igo8 --> iGO8 \ Content \ speedcam

Igo Amigo --> Amigo \ Content \ speedcam amigo nun speedcam uyarı sesini değiştirmek için buraya bakın

IGO8 de sorun yaşayanlar için;

1- save klasörünüzü silin (yapmış olduğunuz ayarların hepsi silinir bu nedenle istiyorsanız yedek alın)

2- speedcam klasörü içerisinde sadece speedcam.txt dosyası kalsın diğerlerini silin

3- cihazı resetleyin

4- igo yu çalıştırın ve sinyal gelince speedcam uyarılarını menüden aktif hale getirin

igo8 de speedcam uyarılarını menüden aktif hale getirmek için :

önce sinyal alıyoruz - ana menü - ayarlar - uyarılar - Hız kamerası uyarısına çentik atıp aktif ediyoruz ve yasal uyarıya onay veriyoruz ardından attığımız çentiğin yanındaki ufak butonu tıklıyoruz ve sesli uyarı "yaklaşırken" , görüntülü uyarıyı "açık" olacak şekilde ayarlıyoruz

igo Amigo yazılımında speedcam uyarılarını menüden aktif hale getirmek için :

önce sinyal alıyoruz - ana menü - ayarlar - sesler ve uyarılar - Hız kamerası uyarısına çentik atıp aktif ediyoruz ve yasal uyarıya onay veriyoruz ardından attığımız çentiğin yanındaki ufak butonu tıklıyoruz ve sesli uyarı "yaklaşırken" , görüntülü uyarıyı "açık" olacak şekilde ayarlıyoruz

Delete all files from your content/speedcam folder [if you don't have this folder, then create it]. Copy the .txt file to the folder on your SD card, completely shutdown your GPS, wait a few seconds, restart and let the Igo program create the proper speedcam file. Doesn't take long to create. You'll find the speedcam option in warnings but you need a GPS lock to see it. Not in flyover or simulation.

dowanload1.gif

1 Haziran 2010 Türkiye Hız Kameraları Güncellemesi 547 Nokta Thanks to Cheste end Kimyacı

igo8 01062010.rar

igoamigo 01062010.rar

arkadaşımdan izin alınarak yayınlıyorum.alıntıdır.

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
sağol Ersen benim speedcam dosyasında görünen baya var :nazar: İzmir bulvarında 2 tane görünüyor.

Abi bu dosya navigasyona direk yükleniyormu yoksa tek tek ellemi giriliyor..

Birde bu dosyayı rica etsem :good1: ( ersentapan@yahoo.com)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Forumlarda tarifleri var... dosyayı olduğu gibi olması gereken yere kaydediyorsun.. bitti...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ersen IGO8 kulanıyorsun sanırım.ıgo8/content/ speedcam klasörünün içine at.

menü/ayarlar/uyarılar seçeneğinden hızlanırken uyar ve hız kamerası uyarı seçeneklerini aktifleştir.

bu ilegal olmadığından foruma ekledim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ben demi gelsem ki?

Ben demi gelsem ki?

İki kez yazmana gerek yok.. Duyuyoruz... Sen de gel :seytan:

menü/ayarlar/uyarılar seçeneğinden hızlanırken uyar ve hız kamerası uyarı seçeneklerini aktifleştir.

Bu ayarı, cihaz uydu görürken yapabilirsin...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Lokman Abi istanbulda uyarıyor mu navigasyon :seytan: Dosyanın günceliği ne acaba. bende indirdim daha deneyemedim :s burdaki radarları işlememişler

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ersen teşekkürler abim, akşam yükle bakalım, olmuyanlarıda biz ekleriz Bursayı tam bilmediğimden bilemiyorum ama bu verdiğim dosyada baya kamera var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben yüklemiştim... Konya'ya gittim geldim.. Hiç bir uyarı almadım.. Konya'da yok mu acaba... ?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mustafa bende sorun yok EDS lerde bile uyarıyor. sende uyarılar açıkmı onu kontrol et. dosya 1 hafta önce güncellenmiş.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Ben yüklemiştim... Konya'ya gittim geldim.. Hiç bir uyarı almadım.. Konya'da yok mu acaba... ?

emmi şimdi konya güzergahına baktım bende göremedim :seytan:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Navi nin işlemcisinden hızlı gidince, uyarıya yetişemiyor derler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Navi nin işlemcisinden hızlı gidince, uyarıya yetişemiyor derler.

Next bu... Buna yetişmek zor...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Mustafa bende sorun yok EDS lerde bile uyarıyor. sende uyarılar açıkmı onu kontrol et. dosya 1 hafta önce güncellenmiş.

Süpermiş :D burada radar tek tük var, birinden geçiyorum ama uyarı vermedi hiç :) Ayarlar tamam benim ama izmitte uyarı verecek yer yok demekki :D İstanbula gidince görürüm çalışıp çalışmadığını.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
İyice DH'ye döndük. Yakında torrent falan da açarız.

Gençliğimde bana çok faydası oldu DH'in. Hala girerim ve bilmediğim hala çok şey oradadır.

Torrent'i bilemem ama bazı anlatımları, tecrübeleri bambaşka.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi yanlış anlaşılma oldu galiba, tokat gibi cevap yedim şimdi :D

İçtenliğine güvenirim, benim cevabım sert oldu gibi gibi :D Ne yapayım, sanal dünyada vurgu kullanamıyorum.

Yaşlandım valla, askerliğimi bile yaptım, bak sen genç adamsın, askerlik falan daha uzak sana Haaakaaanıııım :D

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Speedcam dosyası, en son turkeyforum güncellemesi ile aynı mı? Bursa için yeni eklenti var mı?

2.0 speedcam dosyasında noktalamalar problemliydi. Bazı kameralar bu nedenle gözükmüyordu.

Yorum bağlantısı
Guest Ramazan Demir

Konyada sadece ankara yolunda olur abi..

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Ersen IGO8 kulanıyorsun sanırım.ıgo8/content/ speedcam klasörünün içine at.

bu ilegal olmadığından foruma ekledim.

iphone da ig08 navigasyon kullanıyorum. Ben de yapabilir miyim :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...