İçeriğe Yönlendir

İgo8 Speedcam

Ersen Tapan

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

navigasyon dosyası içinde content dosyası içinde speedcam dosyası varsa olur heralde :D yada speedcam diye bir dosya görürsenz o da olur.

MobileNavigator\CONTENT\SPEEDCAM gibi

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

eğer dosya yoksa Mustafanın dediği gibi IGO8 kullanıyorsanız bu dosyayı oluşturup speedcam dosyasını içine atabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Lokman Ceritlioğlu

Duydumki emminin cihazında speedcam çalışmıyormuş ;) ne oldu emmi niye çalışmıyor :lol2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Duydumki emminin cihazında speedcam çalışmıyormuş ;) ne oldu emmi niye çalışmıyor :lol2:

Bursa'da uyarı alan oldu mu hiç... ?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

İstanbul girişinde ve şehirde 1-2 tane aldım, baya kamera vardı hepsi dosyaya geçmemiş.

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
Bursa'da uyarı alan oldu mu hiç... ?

Evet oldukça güzel bir özellik. Gemlik'ten sonra hiz limiti levhalarının olduğu her yerde gösterdi. Uyarı ikaz seside çok güzel ve farklı. Ben beğendim bu hizmeti :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu ayrı... hız limiti uyarısı sağlıklı ve tüm değişiklikler tanımlanmış..

Eskişehir yolunda bazı yerlerde hız limiti 100 km.. Bunlar bile doğru işaretlenmiş..

Benim kasdettiğim, yollardaki üst direklere yerleştirilmiş sabit radarlar Mehmet.. Esas bunları görmemiz gerekiyordu...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bilgi paylaşmak güzeldir.. Bu da paylaşılabilecek bir bilgidir... Lütfen bu tür işleri beceremeyenler, kıskançlık yapmasın... :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bende sadece araçlı radar çıkmıştı bursa girişinde. Zaten orayıda Adnan abi telfonla bildirmişti. Dönüşte bir şey farkettim. bazı yerlerde kameralar vardı. levhalr 70 di ama ben biraz daha hızlıydım. İnşallah onlar eds yada hız kamerası değildir :D Eve afiş oluruz sonra. (Ama dönüşre trafik ışıları yanmıyordu elektrikler gitmiş bir ihtimal onların da elektriği kesikse yırttık :) )

Eve daha bir ceza gelmedi :p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bende sadece bir kez gördüm o da yolda giderken iki tane fotoğraf makinesi şekli belirdi...Çok ufaktı ekranda ama ben kamera falan görmedim...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evle işyeri arasına 3-4 radar serpiştirmiştim...

Yaklaşırken cihaz ciyak ciyak ötüyor... :)

Artık, radar noktalarını girebilirim...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

evet aynen katılıyorum.

Bursadaki arkadaşlar özellikle Bursanın içindeki sabitlerin kordinatlarını bekliyoruz :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

next kulananlar İGO8 güncelemesi çıkmış bilginize.

bu arada Ersen Bursadan baya bir kamera kordinatı var ben speedcama ekledim bir ara istersen vereyim bak.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

İyi olur abi :good1: ; bir sürü kamera var ama hangisi hız hangisi mobese emin olamıyorum..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Mustafa benim eklediğim bir kaçtane var. son eklenenler genelde Kırşehir Kayseri arası Bursa, Manisa, İzmir. Elazığ v.s.

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
İyi olur abi :rofl: ; birsürü kamera var ama hangisi hız hangisi mobese emin olamıyorum..

Mesela carrefourdan misiye doğru döndüğümüzde köprünün üzerindekiler hız. Onlara dikkat edin.

Birkaç kişiden telefonla uyarı geliyor diye duydum. Direk ceza kesilmiyormuş.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
next kulananlar İGO8 güncelemesi çıkmış bilginize.

bu arada Ersen Bursadan baya bir kamera kordinatı var ben speedcama ekledim bir ara istersen vereyim bak.

Birkaçtanesine baktım doğru bu koordinatlar abi sağol.. :rofl:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...