İçeriğe Yönlendir

Yeni Navigasyon Cihazları Goldmaster

Erhan Doruk

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Sanırım next'in yeni ürünleri henüz piyasaya çıkmadı...Satan yer görmedim.Fiyatları da belli değil.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
Benim kullandığım yeri dene... Kesinlikle daha güvenli..

Bunu bir deneyeceğim.. :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Yaklaşık 3 aydır kullancığım goldmaster nav-431 navigasyon cihazı hakkında tecrübelerimi paylaşmak istedim.

3 aydır sorunsuz çalışıyor,

*kullanırken en çok dikkat etmeniz gereken ayar yolun hesaplama yöntemi - hızlı seçerseniz şehir içine çok girmeden çevre yollardan götürüyor, kısa seçerseniz ara sokaklardan çıkamıyorsunuz. en kullanışlı olanı ekonomik seçeneği.

*üzerindeki hoperloru oldukça güzel ses veriyor. ses tam açıkken cızırtı yapmıyor.

*çerçevesindeki metal güneş tepenizdeyken gözünüze yansıma yapabiliyor, uzun ve düz yollarda rahatsız edebiliyor.

*kullanma kılavuzu ve özelliklerinde belirtilmese de cihazın arkasında bir ışık algılayıcı sensör var, iç ayarlardan ışık ayarını otomatiğe getirirseniz, ortam ışık şiddetine göre ekran parlaklığını arttırıp azaltıyor, çok güneşli havalarda bile ekranı görebiliyorsunuz, akşam ise gözünüzü almayacak dereceye kadar kısıyor.

*navigasyonun tuşuna bastığınızda 5sn de ana menü geliyor, navigasyonu seçtiğinizde 4 saniyede navigasyon ekranına ulaşıyorsunuz, uzun tünele girdiğinizde uyduyu kaybetse bile sizin gidiş hızınızda 10sn kadar navigasyonu devam ettiriyor, daha sonra uyduyu kaybettiği sinyalini veriyor. tünelden çıktığınızda birkaç saniye içinde uyduya bağlanıyor. daha önceki kullandıklarıma göre oldukça hızlı.

*beğenmediğim özellikleri;

araça şarjdayken, herhangi bir nedenle şarjdan çıkarırsanız 10sn de kapanacak uyarısı veriyor ve siz iptal etmezseniz kapanıyor, bu özelliği araç kullanırken dikkat dağıtıyor.

kalemini , cama sabitleme aparatına koymuşlar. kalemini hiç kullanmadım ancak cihazın üzerinde olmasını tercih ederdim.

alacaklara taviseye ederim :D

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
araça şarjdayken, herhangi bir nedenle şarjdan çıkarırsanız 10sn de kapanacak uyarısı veriyor ve siz iptal etmezseniz kapanıyor, bu özelliği araç kullanırken dikkat dağıtıyor.

Bence güzel özellik. Ve çakmaktan çıkarmadan usb den sökünce aynı durum var mı bak derim. Bendeki navitechte çakmaktan sökünce 10 sn sayıyor ama usb den sökünce sanki onu yapmıyor diye aklımda kalmış. bayağıdır kullanmıyorum da :i-ih:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yok onu kasttetmedim. Adaptörü araç çakmaklığından sökmeden evvel navinin ordan sökünce

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bence güzel özellik. Ve çakmaktan çıkarmadan usb den sökünce aynı durum var mı bak derim. Bendeki navitechte çakmaktan sökünce 10 sn sayıyor ama usb den sökünce sanki onu yapmıyor diye aklımda kalmış. bayağıdır kullanmıyorum da :i-ih:

İgo8'de varmıymış bu özellik :i-ih:

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Deniz Tayanç
(düzenlendi)

sattığım aracın mtv sini bonus kartımla ödedim ve % 30 indirim geldi www.gmnavigasyon.com gold masterin navigasyon cihazlarından dilediğimi seçme hakkım var sizce almalımıyım kullanan arkadaşlar var ise tavsiye edebilir mi?

tarihinde Deniz Tayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
sattığım aracın mtv sini bonus kartımla ödedim ve % 30 indirim geldi www.gmnavigasyon.com gold masterin navigasyon cihazlarından dilediğimi seçme hakkım var sizce almalımıyım kullanan arkadaşlar var ise tavsiye edebilir mi?

Primo haritası olanı tercih edin alacaksanız. 5" ekran biraz büyük. 4.3"'ler yeterli.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Primo haritası olanı tercih edin alacaksanız. 5" ekran biraz büyük. 4.3"'ler yeterli.

Saygılarımla.

Katılıyorum.Netice de dışarıyı da görecek şekilde konumlandırılmalı.Görüşü etkilememeli.4.3' gayet yeterli...

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

görüşleriniz için teşekkürler 431 mi 433 kodu olan alınmalı www.gmnavigasyon.com

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Varankaya
görüşleriniz için teşekkürler 431 mi 433 kodu olan alınmalı www.gmnavigasyon.com

433 olabilr

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...