İçeriğe Yönlendir

Autoking ve Mini Onarım Hakkında

Okay Çetinkaya

Recommended Posts

Okay Çetinkaya

slm herkese,arkadaşlar auto-king yaptırmayı düşünüyorum acaba aracımdaki izler gider mi?yoksa öyle kalsın mı?serviste pastayla düzeltildi şimdi böyle değil ama,çok yakından bakınca izler gözüküyor ne dersiniz ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Son halini görmek lazım... Pasta neleri aldı neler kaldı... ?

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Geçmiş olsun pastayla olacak gibi gözükmüyor bence kalan kısımları boyattırın.En azından her baktığınızda moraliniz bozulmaz.

Yorum bağlantısı
Göktuğ Serbent

bence boyatınca oluşacak renk farkı izlerden daha can sıkıcı olabilir. izler yakından inceleyince belli oluyosa ki pasta yapınca öyle olur zaten, sadece dikkat çekmez ve belli olmaz, ama dikkatle inceleyince belli olur. her arabada böyle şeyler oluyor. benim kapının alt kısmında sert karton kutunun yaptığı iz vardı. kapıyı boyattım komple ama sonradan pişman oldum gözüme batıp duruyo renk farkı sürekli. o yüzden bence ellemeyin, bide aracınız siyah renk, hemen sırıtır boyanan yer.

Yorum bağlantısı
Misafir

Auto kingle daha önce tanışmışlığım oldu sizin aracınız gibi bir hasar benim aracımdada mevcut idi,saolsunlar gerekli işlemler yapıldıktan sonra kusursuz oldu,benim araç fırtına gri ayrıca çökmede vardı hepsini sorunsuz yaptılar,renk uyumu ve çekme işlerinde memnun kaldım açıkcası...bence böyle binmektense götürün yaptırın hem kaskonuz bozulmaz (mini hasar maddesi var ise) hem aracınız eski haline döner,sonuçta cebinizden parada çıkmıyacak...Geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Bende bu hafta aracımda oluşan mini hasarları Auto King'de yaptırdım, oldukça iyi bir sonuç aldım.Bende yaptırmanızı tavsiye ederim, ayrıca yaptıkları işlemlere 2 sene garanti veriyorlar .

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Ben olsam arka çamurluk ve ön çamurluktaki hasarları yaptırırım ki oralar pasta cila ile çıkmayacak gibi. Kapılara ise pasta yaptırıp boyası kalkan yerler var ise oralara rötuş yaptırırım. Kapılarda sorun yok gibi gözüküyor. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

herkese tşk,tabii son hali böyle değil,önce tinerle sildi servisteki usta,sonra pasta son halinin fotosunu ekliycem dediğim gibi çok yakından bakınca ancak izler kaldı onlar belli oluyo yeni yıkatmıştım sefa bey ondan parlaktır,çeşitli görüşler var böyle kalsın diyenler ,yaptır diyenler faydalı oluyor tavsiyeleriniz tşk tekrar herkese

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

slm herkese aracımın pasta sonrası fotoları arkadaşlar sizce auto-kingle bu izler gider mi?boya istemiyorum,tavsiyelerinizi bekliyorum[a

ttachment=11179:31102009672.jpg]post-126-0-39402000-1351925025_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya
(düzenlendi)

evet süha bey bi sürtme olayı sonrası oldu usta önce tinerle boya vardı sildi sonra pasta sürdü bu çok yakından böyle uzaktan belli olmuyo,öyle detaylı bi pasta olmadı çabucak bitti acelem vardı

tarihinde Okay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

cep telefonu fotoğrafından dolayı net değil ,alttan astar çıkmışsa imkansız.hafif sürtmeden dolayı boyayı alınmışsa ,yoğun ve kalın pastayla çıkabilir diye düşünüyorum.fakat kesenlikle ehil biri tarafından yapılması şart ,boyaya dalma durumu tabir edilen hal olursa sizin için daha hoşnutsuz durum çıkabilir.geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu arabanın bu tarfı komple boya ister..

Autoking işi değil bu..

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
:flowers: can sıkıcı gerçekten.umarım pasta vs ile kurtarabilirsiniz.bir gidip görüşmekte fayda var aslında.
Yorum bağlantısı
Selim Yılmaz

kesinlikle o lanet yere arabnızı teslim etmeyin arabamı kaputtaki taş izleri ve 2 3 cizik yeri gidermeleri için verdim kasko şirketimle anlasmalıylıdar bedava yapacakları neyse 2 3 gun sonra almaya gittim ki sok oldum bu kadar berbat bi işçilik ve boya olamaz kaput boyanırken camurlugun boyarınıda bastan assa cıkmıs artık zımpara yaparkenmı pasta atarkenmı oldu bılmıyorum ıtıaz edip bagırıp cagırdıktan sonra geri aldılar ve sonrakı gun aynı sonuc hıc bı fark yok ve rutus yaptıkları yerlerdede bı degıdık pul pul bırseyler var sonra yandan bi x5 cıktı bunun neyı var dedım sura boyandı dedıler baktım kusursuz yanı anlıyacanız luks arabalara özenip yapıyolar aklınızda olsun ben sizi uyarıyım

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

ben olsam boyatmazdım.

ha nedir, uzun seneler kullanmayı planlarsınız, o zaman boya ama 1-2 sene içinde satacaksanız, güzel ülkem mantığıyla boyatmayın derim.

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

herkese tşk aslında bende çok gitme taraftarı değilim ama işte orjinal hali gibi olsun tekrar diye geçiriyo insan içinden,selim bey ankarada gitmeyi düşünüyorum,şaşmazdakine ostim kapanmış heralde sizde şaşmazda yaptırdınız heralde bu şikayetler ordan mı?

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
kesinlikle o lanet yere arabnızı teslim etmeyin arabamı kaputtaki taş izleri ve 2 3 cizik yeri gidermeleri için verdim kasko şirketimle anlasmalıylıdar bedava yapacakları neyse 2 3 gun sonra almaya gittim ki sok oldum bu kadar berbat bi işçilik ve boya olamaz kaput boyanırken camurlugun boyarınıda bastan assa cıkmıs artık zımpara yaparkenmı pasta atarkenmı oldu bılmıyorum ıtıaz edip bagırıp cagırdıktan sonra geri aldılar ve sonrakı gun aynı sonuc hıc bı fark yok ve rutus yaptıkları yerlerdede bı degıdık pul pul bırseyler var sonra yandan bi x5 cıktı bunun neyı var dedım sura boyandı dedıler baktım kusursuz yanı anlıyacanız luks arabalara özenip yapıyolar aklınızda olsun ben sizi uyarıyım

Bu derece sert bir tepki vermenizin size yapılan muamele ve aracınıza yapılanlardan dolayı bu şekilde olduğunu düşünüyorum. X5'e daha farklı davranıyorlar diye bir şey ben düşünmüyorum en azından istanbulda öyle yapmıyorlar ben oldukça memnunum bende de bir keresinde sorun oldu aracı teslim almadım ve düzeltip geri verdiler..

herkese tşk aslında bende çok gitme taraftarı değilim ama işte orjinal hali gibi olsun tekrar diye geçiriyo insan içinden,selim bey ankarada gitmeyi düşünüyorum,şaşmazdakine ostim kapanmış heralde sizde şaşmazda yaptırdınız heralde bu şikayetler ordan mı?

Ben olsam boyatmazdım ve nazarlık olarak biraz büyük bir nazarlık olsada bırakırdım en kötü pasta cila üzerinede boya koruma yapardım boya solmasını da ortadan kaldırırdım bu tabiki kendi fikrim bu söylediklerimi ben olsam yapardım diyorum ayrıca yaplmasını düşüneceksem komple boyatmak yerine autokinge giderdim kesinlikle..

Yorum bağlantısı
Engin Huz

boyaya gerek kalmadan auto-kıng halleder bu ilşlemi ..onları renkli cilaları var ve polisaj makinası ile o çizikler kaybolur . korkulacak bir durum değil

Yorum bağlantısı
Selim Yılmaz

evet sasmazda yaptırmıstım ben buyuk bı hevesle gittim insallah duzeltmişlerdir valla ama bana sorarsan ben birdaha oraya araba teslim etmem sonucta bı her bayi aynı olacak diye bi kaide yok ki isteyincede gayet guzel yapıyorlar gittiginiz yerdeki ciddiyete ve düzene baglı bence bırazda ınsallah ben gıbı bı ılgı görmezsiniz evet tepkim sert oldu cunku bi kaput bostan yere kere zımpara cekilip 2 kere boyandı camurluktakı boyaları kaldırdılar dandık bi rutus yapıp verdıler attıkları boya kötü ötesi inanın benım yerımde sız olsanız sızde bu tepkiyi verırdız

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Hilmi Eser

Arkadaşlar poliçede yazıyor da merak ettim.5 cm'ye kadar çizi,göçük vs. diye.Bu 5 cm 1 çizik veya göçük bazında mı tamiri yapılıyor yoksa farklı mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

O biraz, Auto King vb. yerlere gittiğinizde ortaya çıkıyor, tam kesin prosedürü yok .

Yorum bağlantısı
Hilmi Eser
O biraz, Auto King vb. yerlere gittiğinizde ortaya çıkıyor, tam kesin prosedürü yok .

Yani biraz yuvarlak bir kelime 5 cm'e kadar ne yani 1 çizik mi 2 çizik mi? Ne?Açık değil açıkçası =)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Marşpiyeldeki en az 40 cm. lik çiziği mini onarımla yaptırmıştım, ayrıca camda taş izi, arka tampon çatlağını. Hepsini aynı anda hemde...Sağolsunlar yardımcı olmuşlardı. Senede 3 tane 10 cm. lik çizik gibi bir sınırlaması var ama poliçede. Rakamları tam hatırlamıyorum....

Yorum bağlantısı
Hilmi Eser
Marşpiyeldeki en az 40 cm. lik çiziği mini onarımla yaptırmıştım, ayrıca camda taş izi, arka tampon çatlağını. Hepsini aynı anda hemde...Sağolsunlar yardımcı olmuşlardı. Senede 3 tane 10 cm. lik çizik gibi bir sınırlaması var ama poliçede. Rakamları tam hatırlamıyorum....

İyiymiş =))) Hangi sigorta şirketi bu Serkan Bey...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...