İçeriğe Yönlendir

Adana Oto Yıkama Tavsiyesi

Taygun Mertcan

Recommended Posts

Taygun Mertcan

Arkadaşlar tekrar merhaba, Alanya Tatilimizden sonra Adanaya gectik, yolda giderken karayolları sağolsun bu sıcaklarda bizler için yol asfaltlama calışması yapıyorlardı, ayrıca bazı yerlerde de asfalt tamamen ermişti, Adanaya vardığımızda beyaz olan arabamın yer yer siyaha dönüştüğünü gördüm:) gecirdiğim şok etkisiyle arkadaşları aradım bir arkadaşım Turgut Özal Bulv. bulunan Gökkuşağı adlı yerin yanında bulunan oto yıkamayı tavsiye etti. Ertesi gün ancak gidebildim, aile işletmesi olan burda Hamit bey cok samimi karşıladı ben hararetli şekilde anlatırken soğuk içeçeklerle beni sakinleştirdi siz dinlenin dedi, yaklaşık 1 saat sonra arabamı gördüğümde temizliğine hayran kaldım, arabam iç dış mükemmel temizlenmişti, ziftten eser kalmamıştı, o kadar ilgiye ve temizliğe verdiğim ücrette komiktti, iç dış sadece 12 lira ödedim, Ankara 365 AVM deki 18 tl lik faciadan sonra bu kadar hizmet bedavaydı, Adanada olan veya yolu düşen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet Kiriş
Arkadaşlar tekrar merhaba, Alanya Tatilimizden sonra Adanaya gectik, yolda giderken karayolları sağolsun bu sıcaklarda bizler için yol asfaltlama calışması yapıyorlardı, ayrıca bazı yerlerde de asfalt tamamen ermişti, Adanaya vardığımızda beyaz olan arabamın yer yer siyaha dönüştüğünü gördüm:) gecirdiğim şok etkisiyle arkadaşları aradım bir arkadaşım Turgut Özal Bulv. bulunan Gökkuşağı adlı yerin yanında bulunan oto yıkamayı tavsiye etti. Ertesi gün ancak gidebildim, aile işletmesi olan burda Hamit bey cok samimi karşıladı ben hararetli şekilde anlatırken soğuk içeçeklerle beni sakinleştirdi siz dinlenin dedi, yaklaşık 1 saat sonra arabamı gördüğümde temizliğine hayran kaldım, arabam iç dış mükemmel temizlenmişti, ziftten eser kalmamıştı, o kadar ilgiye ve temizliğe verdiğim ücrette komiktti, iç dış sadece 12 lira ödedim, Ankara 365 AVM deki 18 tl lik faciadan sonra bu kadar hizmet bedavaydı, Adanada olan veya yolu düşen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Taygun Bey,

Adana'ya kadar gel, kimse varmı yok mu deme, birde arabanı yıkat, üstüne reklamını yap yahu, oldu mu şimdi :s

Laf aramızda bende geçen hafta Ankaradaydım :D

Yorum bağlantısı
Burçin Teymen

İstanbul'lu arkadaşlar şimdi darılacak ama ben arabamı her hafta iç-dış 8 TL'ye yıkatıyorum. Galiba bizim Adana'nın suyu bol da ondan ucuz bu işler. :elveda:

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Her araç sahibi benim gibi olsa memleket'te oto yıkamacı diye bi iş yeri kalmaz heralde :good1:

eski aracımı 5 yıl kullandım 2 defa meçburiyetten yıkattım .

şu anki aracım 9 aydır bende 1 defa pasta,cıla olayından dolayı yıkandı .

aracımı kendim yıkarım özenle hemde.aracımla aramızda güzel bi bağ var suyunu,yağını,yakıtını,bakımını,temizliğini eksik

etmem oda karşılığında beni ara sıra üzsede hiç yolda bırakmadı ;):good1:

Yorum bağlantısı

motorunu suyla yıkatmada gerisi çok sorun olmaz heralde ama gerçekten araba yıkayıcıları yok buna eminim.

Yorum bağlantısı
Taygun Mertcan
Taygun Bey,

Adana'ya kadar gel, kimse varmı yok mu deme, birde arabanı yıkat, üstüne reklamını yap yahu, oldu mu şimdi :flowers:

Laf aramızda bende geçen hafta Ankaradaydım :bedevi:

Ahmet bey işin doğrusu Alanya mahmutlardan yola cıktım Alanyadan benzin aldım, Antalyada rezervazyonumuz vardı ,Alanyayı cıktıktan sonra Adana burnumda tüttü, bir u dönüşü ve Adanaya gectik, hiç planımızda yoktu, kebap yemekten şalgam içmekten gözümüzü acamadık, bir dahakine planlı geliriz haber veririm, Ankaraya yolunuz düşerse beklerim, görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Mazot aldığınız yerde ücretsiz köpüklü dış yıkama=1 tl bahşiş

Ardından, yalnızca iç yıkama=5 tl

Çok mu cimriyim acaba :p:s

Yetkili Servis'e gidilir, arabanın patlak ampülü (Yoksa da patlatacaz artık birini :p )için 3 tl ödenir, servisden ne sebeple olursa olsun işlem gören her araç iç dış yıkanır :crazy:

Yorum bağlantısı
Taygun Mertcan
Yetkili Servis'e gidilir, arabanın patlak ampülü (Yoksa da patlatacaz artık birini :( )için 3 tl ödenir, servisden ne sebeple olursa olsun işlem gören her araç iç dış yıkanır :)

Perşembe günü benim malum koltuk sorunumdan dolayı servisteydim, arabanın altını köye giderken sürtmüştüm bu şikayetlerle bıraktım , 2 saat sonra bırakın yıkamayı olduğu gibi teslim ettiler:)))

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Perşembe günü benim malum koltuk sorunumdan dolayı servisteydim, arabanın altını köye giderken sürtmüştüm bu şikayetlerle bıraktım , 2 saat sonra bırakın yıkamayı olduğu gibi teslim ettiler:)))

Adana'da arabayı yıkamadan geri veren servisi taşlarız :rolleyes::)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...