İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Harita Güncellemeleri

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Cihan Yetişken2

Şimdi böyle sakın yüklemeyin yazınca yükleyesi geliyor insanın :(

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Detayları okudum da Bülent abi ve arkadaşları gerçekten çok iyi çalışıyor. Buradan tebrik etmek istedim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Şimdi böyle sakın yüklemeyin yazınca yükleyesi geliyor insanın :(

Yassak kardeşim :nazar:

(Kesin, merak edip yüklemeyi deneyenler çıkacaktır illaki :D)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

toolbox programını he açtığımda programı günceleyeyim diyip duruyor. herkeste mi öyle ?

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Bu forum harika.Fazladan başka forumlara girmeye gerek kalmıyor :cray:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Benimki arızalandı zaten istesemde yükleyemem.. :D

Servisten gelene kadar sorunlarda hallolur umarım..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Benimki arızalandı zaten istesemde yükleyemem.. :nazar:

Servisten gelene kadar sorunlarda hallolur umarım..

Senin cihaz neydi ki.. ?

Bizim cihazlar 3. gün elimizde oluyor da :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Senin cihaz neydi ki.. ?

Bizim cihazlar 3. gün elimizde oluyor da :nazar:

Piranha :D

Bozulalı çok olduda yeni gönderdim..

Hepsiburada dan almıştım onlara gönderdim onlarda yaptırıp bana göndericeklermiş..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Piranha :nazar:

Bozulalı çok olduda yeni gönderdim..

Hepsiburada dan almıştım onlara gönderdim onlarda yaptırıp bana göndericeklermiş..

Unut onu...

4624 yakışır sana, kanımca..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Navigasyon ile 2 uzun yol seyahati yaptım, şahsi tercihim: ekran kapansa, ısınmasa, kavşağa yaklaşımda ekran açılsa bile bana yeterli, 1600km boyunca, 90-120km/h sürat ile giderken sadece ses ile yönlendirmesi işime yaradı. ekrana bakmayı hiç tercih etmedim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Navigasyon ile 2 uzun yol seyahati yaptım, şahsi tercihim: ekran kapansa, ısınmasa, kavşağa yaklaşımda ekran açılsa bile bana yeterli, 1600km boyunca, 90-120km/h sürat ile giderken sadece ses ile yönlendirmesi işime yaradı. ekrana bakmayı hiç tercih etmedim.

abi bende sadece sesiyle gitmeyi deniyorum :D Sonuçta yanımda yolu bilen biri de olsa aynı şekilde tarif edecek bana resim çizmeyecek :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Not: Mehmetim,3 günün 2 günü kargo valla :D

3. günde Van'a gitmiş cihaz okudum.. Tebrik etmekten başka diyecek bir şey yok. Evet 2 gün kargo zaten :D

Abi bazen sesli uyarı saçmalayabiliyor.. Bilmediğim yada levha görmediğim yerlerde ben ekrana bakıyorum..

İstanbul'da bir yerden Otobana çıkacaktım..

Cihaz sol dedi, ben sağa döndüm.. , Sonra sağ dedi, sola döndüm.. Çünkü yoldaki levhalar bunu yapmamı istiyordu..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ekrana baktım tabii, yol ayrımına geldik, hatun susuyordu :D , trafik levhaları esas. Vesile ile; rakım -11 derken denizden 10 metre yukardaydım, neden acaba? çok mu detaycıyım :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Unut onu...

4624 yakışır sana, kanımca..

Benimki önce perte çıksın sonra alırız :D

1 yıl daha garantisi var..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

navigasyon torpidoda bir iki yere gittim. çok koplike değildi o yüzden sorun olmadı. Ama şu var bazı yol ayrımlarında navi konuşmuyor. Mesela bir ara çamlocadan sonra köprü ayrımında bir şey demiyordu.sağda yada solda kalın diye. yine geçen gün zonguldaktan kocaeline gelriken karasu tarfından gelelim dedik. ben yolu bilmiyordum. bir yol ayrımında konuşmadı. yol düz gidiyordu haritada sağa dönüş vardı.sonradan yeniden hesaplanıyor deyince anladım :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
(düzenlendi)

Ben de navi kullanmak istiyorum, ama Denizli' de gerek kalmıyor. En ücra köşeyi anlatmak 1 dakikanızı almıyor :)

tarihinde Hakan Tar?m tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bu arada travelpilot muydu neydi bizim arabalar için blaukpuntun bir teybi var. sadece oklar var galiba. onda nasıl oluyor?

170.jpg

ya bu da varmış süper bir şeyyyy :)

zxc.jpg

Ford radio VNR 9000

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Navigasyon dediğin seyyar olcak.. Eşine dostuna kardeşine vericeksin istediğinde :)

Sonrada benim gibi bozuk bir şekilde geri alıcaksın.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
sonradan yeniden hesaplamıyor diyince anldım :)

Ben anlamadım.. Ne dedin burda.. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...