İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Harita Güncellemeleri

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Navigasyon için SD karttaki haritayı güncelleme imkanımız var mı? Ben biraz araştırdım ama bulamadım. Bazı yollar eski görünüyor bendeki navigasyonda. Dolayısıyla yeni yapılan yolları kaçırıyorum ona güvenip yola çıktığımda. Bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim.

Merhabalar,

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Muhittin Özer
(düzenlendi)

Eğer yasal olarak alınmışsa ve 5 yılı geçmemişse dizüstü bilgisayarın kart yuvasına takılarak uygun programla güncellenir. Örneğin IGO ise naviextras toolbox gibi.

Aracı alırken Ford Otokoç'tan aldım SD kartı da. Aracın kendi navigasyon sistemine ait datalar var. 3rd party navigasyon cihazları ile aynı mantıkta mı oluyor bilemiyorum. İlgili uygulama SD kartın içinde hazır oluyor mu?

Merhabalar,

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla,

Teşekkürler. Ben aracın kendi sistemine ait navigasyon olduğu için buraya açmamıştım ama yeri bura ise kusura bakmayın :)

tarihinde Muhittin Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mahmut Guzel

piranha marka navigasyon cihazının harita güncellemesini nasıl yaparım. güncel harita yok mu?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

piranha marka navigasyon cihazının harita güncellemesini nasıl yaparım. güncel harita yok mu?

Naviextras ile yapabilirsiniz. Tabi omur boyu guncellemeli alindiysa.
Yorum bağlantısı
Mahmut Guzel

bendeki cihaz piranha no traffic s type modeli, naviextras proframı desteklemiyor. Ilgili linkten kendi programını kurduğum linkteki yönlendirmelerle ilerledigim halde program cihazı bulamıyor

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Merhabalar, nissan qashqai için navigasyon harita güncellemesini nasıl yapabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

bendeki cihaz piranha no traffic s type modeli, naviextras proframı desteklemiyor. Ilgili linkten kendi programını kurduğum linkteki yönlendirmelerle ilerledigim halde program cihazı bulamıyor

Piranha'nın kendi yazılımını kullanıyormuş. Piranha'dan telefonla destek alabilirsiniz.

Merhabalar, nissan qashqai için navigasyon harita güncellemesini nasıl yapabiliriz.

Hangi marka multimedya var ise onun güncelleme yönergelerini izlemeniz gerekir.

Sistem Nissan'ın kendi sistemi ise, Nissan'dan temin etmeniz gerekebilir güncellemeyi.

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Tamam kontrol edelim Sani, teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...