İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Harita Güncellemeleri

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

:) klavyem sürtçmüş :D

heyecanla iş yaparken sürtç-ü klavye olur bazen :D
demiş bir düşünür :)
Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
Piranha :hahahoho:

Bozulalı çok olduda yeni gönderdim..

Hepsiburada dan almıştım onlara gönderdim onlarda yaptırıp bana göndericeklermiş..

Ersen bey moralinizi bozmıyayım ama piranha servisleri tamir için yoklar ,cihazı inceleyip ,geri gönderiyorlar veya kullanıcı hatası diyerek yüklü bir fatura çıkarıp cihazı tamir edilmesinden caydırıyorlar .

piranha çin malı noname ürünleri türkiyeye ithal edip kendi markasıymış gibi satıyor.teknik servisleri ürünler hakkında kesinlikle yeterli uzman bilgiye sahip değil,telefon görüşmesinde ben bunu anladım.

umarım sizin sorununuz ciddi değildirde sorununuzu yaparlar.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
2. bir duyuruya kadar kesinlikle yükleme yapmayın arkadaşlar.

Detaylar Burada

Sağol, bu güncellemelere hemen atlamıyoruz zaten :kutlama: Elinde patlayanlar bi dökülsün sonra yükleriz :kutlama:

Ben Q1 kullanıyorum galiba gerek var mı kı ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gerek var Selçuk..

Özellikle İstanbul için yapılmış bir güncelleme gibi duruyor :nazar:

Alt geçitler, binalar.. Bayaa görsellik var..

100 civarında yeni ilçe eklenmiş..

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Ben de navi kullanmak istiyorum, ama Denizli' de gerek kalmıyor. En ücra köşeyi anlatmak 1 dakikanızı almıyor :D

Aynen, şu anda Isparta için çok lüzumlu değil. Ama tabi İstanbul ve diğer büyük şehirlere gidildiğinde çok gerekli.

Yorum bağlantısı
Adnan Murat Paçacıoğlu
İlla bi next aldıracaksınız...

Aldıracaklaaaaar. Dün İstanbula gitmiştim. Az daha next 4624 alıyordum, sırası değildi vazgeçtim. Ama yakında alırım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İlla bi next aldıracaksınız...

Özellikle sık il dışına çıkanlar için;

Yakıt tasarrufu ile veya cezalardan koruyarak, kısa sürede parasını çıkarır.. keyfi kar kalır..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Ersen bey moralinizi bozmıyayım ama piranha servisleri tamir için yoklar ,cihazı inceleyip ,geri gönderiyorlar veya kullanıcı hatası diyerek yüklü bir fatura çıkarıp cihazı tamir edilmesinden caydırıyorlar .

piranha çin malı noname ürünleri türkiyeye ithal edip kendi markasıymış gibi satıyor.teknik servisleri ürünler hakkında kesinlikle yeterli uzman bilgiye sahip değil,telefon görüşmesinde ben bunu anladım.

umarım sizin sorununuz ciddi değildirde sorununuzu yaparlar.

Sorunun ne olduğunu bilmiyorum cihaz direk açılmıyordu :D

Sağlık olsun garantiden olmaz ise alırız bir tane next :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Nihayet yeni 2010.07 harita tekrar yayınlanmış arkadaşlar Next sahipleride yüklüyebilirmiş Bülent bey onaylamış bilginize.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

emmi poi gittiyse bulamassan haberim olsun bendekini eklerim :)

44. mesajımıda değerlendirirsen sevinirim.

o mesajdakiyle ilgili sıkıntı kalmadı çünkü.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Bu sene Saraydüzü-Kargı yolundaki baraj inşaatının servis yollarında, Çankırı Yapraklı yaylasında ve Keçiören'deki toplu konut inşaatının servis yollarında öyle bir salaklaştı ki alet...Sanki çölde kaybolmuş bedeviyi gösteriyordu imleç...Çok güldüm ama... :) Bu yolların haritasını yapsınlar da göreyim...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
emmi poi gittiyse bulamassan haberim olsun bendekini eklerim :)

44. mesajımıda değerlendirirsen sevinirim.

o mesajdakiyle ilgili sıkıntı kalmadı çünkü.

Başlığı düzelttim abi..

Poilerin Q1'den beri yok.. varsa alayım..

Nevşehir Kayseri simulasyonunda Garipçeden sonra ve Kayseri girişinde levha görüyordum.. şimdi göremedim.. :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

haklısın emmi levhalar yok ayarlara bakıyorum poi dosyasınıda birazdan buraya eklerim.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

başlık için teşekkürler emmi :)

levhalar için burayada yazayım belki lazım olur birine.

ayarları kontrol et bende çıkıyor

menü-ayarlar-harita ekranı-şerit bilgileri orda şerit bilgilerini göster üstte olarak değiştir dene..

poi dosyası

http://www.file-upload.net/download-2819355/Basemap.rar.html

contetnt-map klasörünün içine at.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi tamam..

Levhaları gördüm.. Benim kayseri yolundaki levhaları iptal etmişler..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

navitec için q3 görmek için q1 i tekrar yüklemem gerekti navitechciler sorun yaşarsa denesin derim alet p250 bc

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
navitec için q3 görmek için q1 i tekrar yüklemem gerekti navitechciler sorun yaşarsa denesin derim alet p250 bc

navitech 210F ile sorun yaşamadım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...