İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazında Skin Kullanan Var Mı ?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Uğur Aksoy

Aynısını GJ6.1p ( DVS1&gurjon) ben kullanıyorum ,çok kullanışlı ,menülere ulaşım çok kolay daha geniş ekrana sahip oluyorsunuz,ayrıca kikker 3.2 var ,kikker GJ6.1p kadar başarılı değil.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Ne demek emmi Murat arkadaşlarımıza teşekkürler. :good1:

skin çok ama en başarılısı GJ skinler x-calibur arkadaşımız bunu kendisi geliştirdi alt yapı GJXC6.17_8p_da bunun üstünde oynamalar yaparak bu şekle geldi özellikleri ise:

xcalibur177.gif

GJXC6.17_8p_da eklenenler - fix düzeltme

1-Navigasyon ekranına Trafik levhaları ve Sinyal hatırlatıcısı eklendi

2-Speedometer ekranına sinyal hatırlatıcısı eklendi.

3-Speedometerda bazı hatalar giderildi (Hız kamerasında 2 hız göstergesi çıkması ve rakamların yerleri değiştirildi 6yer6 arkadaşımıza teşekkürler)

GJXC6.17_7p_da eklenenler

1-)Speedometer da Harita kısmı kondu artık Navigasyon esnasında Hızın olduğu bölüme basınca açılan Speedometer da harita olduğundan korkmadan basabilirsiniz Ayrıca vites değiştirme hatırlatıcısı eklendi, Vites görünen yere basınca Viteslerin geçiş hız ayarlarını yapabilirsiniz :=)

2-)Sözlüğe ilaveler yapıldı

3-)Ses kapatmak için artık sadece Hoparlör işaretine basılacak Diğer kısım kaldırıldı

4-)Teknik bazı yerler değiştirildi.

GJXC6.17_6p_da eklenenler

DİKKAT-UYARI-ACHTUNG-WARNING

ARTIK SADECE 480X272 ÇÖZÜNÜRLÜKTE ÇALIŞACAK,

1-)Gurjon Orjinal Skindeki Trip Computerdaki geziler arasındaki şekil değiştirme düzeltildi,

2-)Gurjon Orjinal Skindeki MSND hatası veren İGO8 versiyonlarındaki hata giderildi,

3-) Teknik bazı yerler değiştirildi.

KURULUM= İndirdiğiniz dosya içindeki GJXC6.17_6p_da.zip dosyasını İGO içindeki SKİN klasörü içine kopyalayın.Türkçe radar sesi için AUDİO Klasörünüde cihazınıza kopyalayabilirsiniz.Extension Klasörünü İGO8 Klasörü içine kopyalayın, mevcutta Extension Klasörünüz varsa Silip bunu kullanın

SKİNİ TAMAMEN TÜRKÇE KULLANMAK İSTİYORSANIZ İNDİRDİ

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu fotoğraf da, plaka gibi internette meşhur olmassa....

Web sayfama yüklemezsem olmaz.. :good1:

Arabanın açısı yanlış. :crazy:

Az bişey.. Benim mondeonun şu resmini göndermiştim.. Bundan yapıldı bu simge..

05.JPG

Virajlarda, yanlıyor mu? celica :bambam: fotosu konabiliyor mu?

Celica şu anda yok.. gönderirsen bir sonraki güncellemede ekleyebilir diye tahmin ediyorum..

Ne demek emmi Murat arkadaşlarımıza teşekkürler. :bomb:

skin çok ama en başarılısı GJ skinler x-calibur arkadaşımız bunu kendisi geliştirdi

Evet.. Murat'a çok teşekkürler..

Başka denemedim ama.. bunu çok beğeniyorum.. başka denememe gerek yok..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

aynen emmi sana katılıyorum diğer skinleri sildim bitek yukardaki yani senin kullandığını kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

x-calibur ve Murat arkadaşımızın uzun zamandan beri hazırlamakta olduğu skin en sonunda bitti, ellerine sağlık. bende birkaç resim atayım istedim. mutlaka buna karşı çıkanda olacak, benim cihazımda sorunsuz kullanıyorum, bakalım beğenecekmisiniz.

xcaliburextra.gif

Yorum bağlantısı
Murat Onat
Celica şu anda yok.. gönderirsen bir sonraki güncellemede ekleyebilir diye tahmin ediyorum..

Bir resim gönderebilirseniz Celica araba ikonunu hazırlarım.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

emmi 10. mesajdaki resimlerin tamamını izle değişiyor. bak bakalım nasıl ;)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Lokman abi çok güzel olmuş acaba benim navigasyonada olurmu arabadaki igo yuklu arabadaki navide

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Yalçın olmaz çözünürlik farklı ;) bu 480x272 çözünürlüğü destekliyor.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın olmaz çözünürlik farklı ;) bu 480x272 çözünürlüğü destekliyor.

Anladım abi sağlık olsun zaten navigasyonuda kullandıgımız yok iş olsun işte :)

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Ben yükledim..

Ayrıca; Bir de yönlendirme oku yerine araba resimleri getiren yama var.. onu da yükledim..

Hocam Lokman abi'dir..

Yapanların eline sağlık..

mondif.jpg

490 ve 0:00 olan yerler neyi gösteriyor Emmi?Aynı ekranda rakım değeri de olan skin var mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
490 ve 0:00 olan yerler neyi gösteriyor Emmi?Aynı ekranda rakım değeri de olan skin var mı?

Oraları çözmüştüm ama.. Unuttum valla şimdi..

Lokman abi biliyordur...

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Ben İGO 8 klasörünü bulamadım. :D :lol2:

Not: Piranha Breva

Sürüm:8.3.255806

Buradan Lokman Abi'ye sesleniyorum. :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

490 toplam gidilecek km. 0:00 cihaz açılıp yolda geçen süre- bu en son bahsettiğim skinde sağ üstte rakım gösteriliyor.

Ben İGO 8 klasörünü bulamadım. :):D

Not: Piranha Breva

Sürüm:8.3.255806

Buradan Lokman Abi'ye sesleniyorum. :)

Oğuzhan sen IGO8 olarak görmüyorsun, mobilenavigatör olarak görmen lazım, bunun içine giriyorsun orda content dosyası var göreceksin :p

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Oğuzhan sen IGO8 olarak görmüyorsun, mobilenavigatör olarak görmen lazım, bunun içine giriyorsun orda content dosyası var göreceksin :p

Lokman Abi evet Mobilenavigatör olarak görüyorum ama content dosyasının içinde İGO 8 diye bir dosya yok :D:)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Oğuzhan sen igo8 i unut o bazı cihazlarda öyledir yeni piranhalarda mobilnavigatör olarak geçer :D

mobilenavigatör içinde content+ skin dosyasını göreceksin :p

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Teşekkürler Lokman Abi :flowers: Babam Navigasyonu götürdüğü için şu anda bakamıyorum. :angry: Ama en kısa zamanda bakacağım :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...