İçeriğe Yönlendir

Navigasyon Cihazında Skin Kullanan Var Mı ?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Oğuzhan Çakır

Mobilenavigatör'ün içinde Audio yok.Yeni kurucam galiba.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

evet abim, büyük ihtimal estension dosyasıda yoktur.

her iki dosyayı olduğu gibi mobilenavigator dosyasının içine at olduğu gibi.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Şu anda attım.Cihazı kapatıp açıcam ve haber vericem.İnşallah doğru yapmışımdır.

Yorum bağlantısı
Kadir Yavuz

Oğuzhan o GJXC ile başlayan zip dosyasının içindekileri kopyalayıp content klasöründe data adlı bir zip var onun içine aynı isimli klasöre yapıştıracaksın bu şekilde oldu bende biraz karışık gelebilir ama kolay gerçekten :) anlamadıysan eğer yardımcı olayım

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Şu anda attım.Cihazı kapatıp açıcam ve haber vericem.İnşallah doğru yapmışımdır.

Dış Görünüm seçeneği aktif olmadı. :)

Bir yerde yanlışlık yapıyorum ama nerede :s

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Oğuzhan skin klasörünün resmini ekliyebilirmisin.

bide mobilenavigator dosyasının içini :)

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Tabii Lokman abi :)

Bumu ?

41196041.png

Bumu ?

37326416.png

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

alttaki doğru ama dosya adı yanlış :)

skin küçük harfle yaz büyük harfle yazarsan i kullanma :s

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Lokman Abi kafayı yemek üzereyim :crazy::s .Babamda bu işi üzerime attı ve kaçtı :):bambam:

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Dosyaların resimleri:

Mobilenavigatör

20269262.png

Content

92040794.png

Skin

20192789.png

Bütün dosyalar böyle ama hala olmadı :s:bambam:

Olmuyo galiba tüm dosyaları eski haline getiricem birazda babam uğraşsın. :) :lol: :crazy:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Oğuzhan isim düzelmiş :) mobilenavigatör içindeki Audio dosyasını atmamışsın yada başka yere atmışsın.

skin dosyasının içine zıptan çıkarıp atmıyacaksın zipli olarak tacaksın. diğer sayfada yazmıştım 2. resimdeki doğru diye görmemişsin.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Teşekkürler Lokman Abi çok ama çooookkkk teşekkür ederim :bambam::crazy: :lol: :s:)

Görev başarıyla tamamlandı :dance3::dance2:

Son olarak bu sefer son :D araba ikonunun zip ini nereye yapıştırıcam?

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Evet :):s Burada MiniCooper var sadece :bambam:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Kimyaci Car Collections v3.65 eğer bunu indirdiysen Cars adlı dosyayı mobilenavigator içine at.

Menü/Ayarlar/Harita Ekranı/Diğer seçenekler 'i tıklayınız. "Cursors car" karşısında "Always on" seçili olacak. orda arabaları göreceksin istediğini seç kullan :)

tarihinde Lokman Ceritlio?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Teşekkürler Lokman Abi :bambam::crazy: Artık babama havamı atabilirim :s:)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Lokman abi araba ikonunda bir sorun olmaz dimi?

Bu arada simulasyon'u nasıl kullanıcam?(bir hedeften diğer hedefe uyduyu görmeden ve hareket etmeden?)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

hadi gözün aydın :nazar: similatörü kullanmak için hedef belirle, altta saatin sol tarafındaki kalan zamandı galiba onun üzerine tıkla sağdan pencere açılacak ordan mavi bir araba çıkacak ona tıkla simlasyon başlıyacak.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Teşekkürler.Bunu senin sayende yaptım Lokman Abi sen olmasaydın ben bunu beceremezdim. :nazar::blush:

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Son versiyon olmasada kaln süreyi göstermsini sağladım. Araç ikonları içersinde mk3 mondeo yokmuş. Eklemeyi araştıracağım.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hasan uygun güzel bir fotoğrafını çek aracın, 5-6 metre arkadan, Murat arkadaşımızdan rica ederiz bir sonraki çıkaracağı versiyona ekler onu :good1:

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
490 toplam gidilecek km. 0:00 cihaz açılıp yolda geçen süre- bu en son bahsettiğim skinde sağ üstte rakım gösteriliyor.

Teşekkür ederim...GJ6.17p_da_fullpack yükledim...Yükleme sırasında hata uyarısı veriyor ffui bilmem ne bulunamadı falan diye ama çalışması düzgün...Sanırım ses dosyası ile ilgili bir sıkıntı var...Yalnız tam istediğim gibi bir görünümü var...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...