İçeriğe Yönlendir

Blaupunkt ford Cd/mp3 player

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Almadan once baglantiya gecip araciniz teyp cikislarinin fotosunu gonderirseniz yardimci oluyorlar calisir yada calismaz diye.

Çıkış dediğin neresi.. ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak
(düzenlendi)
Çıkış dediğin neresi.. ?

Bildigin teybin arkasi abi. Yada aracin kendi kablolarinin resmini gonderebilirsin. Ben senin sitedeki resmi gonderdim olur dedi :flowers:

teyp_tesisat_1.JPG

tarihinde Mehmet Taner Kadak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Blaupunkta Remote Control cikislari var sadece bizim dreksiyon kumandasiyla sinyal uyusmazligi var onun icinde araya patch bagliyoruz. Calisacak yani heralde galiba :flowers:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
:flowers: travelpilot avına çıkacaz nabalım :)

O da olmaz..

kumandayı belki ama navigasyonu zor çalıştırırsın..

Blaupunkta Remote Control cikislari var sadece bizim dreksiyon kumandasiyla sinyal uyusmazligi var onun icinde araya patch bagliyoruz. Calisacak yani heralde galiba :)

Seninki belki olur o zaman.. Ama Mustafanın aldığı olmaz..

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak
olmuyor diyor o :flowers: MTK senle aynı şeyi almışım değil mi :)

Evet ayni. Gerci ben alali bayagi oldu. Bugun yarin gelir. Denerim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Blaupunktun Remote cikisi olmadigi nasil anladiniz? Asagida en ustteki cikislardan ortada olani remote diye geciyor?

fo115-3.JPG

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet.. Bu konu yeni bir konu değil.. Yıllardır millet Blaupunkt'u direksiyondan kumanda etmeyi deniyor. Bir arkadaşımız 250 liraya adaptör almıştı.. o bile başaramadı..

Blaupunkt'a soruldu..

Blaupunt bu modelin ford direksiyondan kumandasını destekleyecek yazılıma sahip olmadığını söyledi..

Sizin aldığınız aparatlar, diğer blaupunktlar için olabilir...

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Blaupunktun Remote cikisi olmadigi nasil anladiniz? Asagida en ustteki cikislardan ortada olani remote diye geciyor?

fo115-3.JPG

Sağdaki girişlerden en üstteki bence cd changer soketi olabilir, alttaki diğer 2 sokete aracın orijinal tesisat kabloları bağlanıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sağdaki girişlerden en üstteki bence cd changer soketi olabilir, alttaki diğer 2 sokete aracın orijinal tesisat kabloları bağlanıyor.

isoblau.jpg

blauk.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Benim bacanağa söylesem iki dakkada yapar ama söylemicem. Kırdınız beni bi kere. Her yaptığıma bacanak, bacanak deyip durdunuz. Üzdünüz beni. :good1:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bacanak bu işe çare bulur ise gelir şap diye alnından öperim sözüm sözdür abicim:))

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Bacanak bu işe çare bulur ise gelir şap diye alnından öperim sözüm sözdür abicim:))

Bulmazsa namerdim. Şöyle söyliyeyim; adam sıfırdan LPG EKÜsü tasarlayıp programını yazıyor. Şu anda onu kullanıyorum ve Zavoliden daha iyi olduğunu söyleyebilirim. O yüzden bu onun için çozuk oyuncağı gibi bir şey. Yeter ki yararına inanıp uğraşsın. Boş işlerle uğraşmayı sevmez. Ama ben onu yararına ikna ederim. Ama dediğim gibi; söylemicem çünkü beni kırdılar, üzdüler, kızdırdılar bi kere. :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Abi bacanağı bana kiralasan nasıl olur ücrette bir orta yol bulur anlaşırız,atla deve değil ya :))

Kıranlara söyleme abicim sen,"kişiye özel çözüm bacanağı"nı paylaş kafidir.Güzel haberlerini merakla bekler,arz-ı hörmet ederim . :) :) :p

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
isoblau.jpg

Emmi resimdeki pinler bizim blaunnu mu travelpilotun mu?

Ürünü kargoya vermişler. bakalım 1 hafta diyor. :nazar:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bacanağıma sordum, "en kötü ihtimalle, teybin yenisini yaparım" dedi. Ben, budur abicim diyorum. :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...