İçeriğe Yönlendir

Anes Motor'dan Fordclub İçin İndirim

Hakan Baki

Recommended Posts

Hakan Baki

Selam arkadaşlar

Ben ilk arabam olan ford fiestamı alarak bu güzel foruma kısa bir süre önce katıldım. Motosiklet ile ilgili başlığı görünce çok mutlu oldum. Bendeniz aynı zamanda Anes motorun satış müdürüyüm. Motosiklet aksesuarları ithal ediyoruz. Aynı zamanda honda yetkili bayi ve yetkili servisiyiz.

Aklıma güzel bir fikir geldi. Eğer kask, mont vs. gibi ihtiyaçlarınız olursa forum üyelerine özel indiriğm yapayım dedim. Buna göre;

Herhangi bir özel indirime girmemiş ürünlerde

Nakit/Havale veya k.k tek çekimde %10 indirim

100 TL üzeri alışverişlerde Kargo Ücretsiz ( bunu normalde de yapıyoruz )

MARKALARIMIZ

Shoei Kasklar

IXS Kasklar

Lazer Kasklar

IXS Montlar

Revit Montlar

Givi Çantalar ve aparatları

Metzeler ve Pirelli Lastikler

Ve aklınıza gelebilecek bütün aksesuarlar.

Adres: Balmumcu dan Beşiktaş'a inerken, ATV/SABAH Binasından 150 metre sonra Caddenin solunda. No:48 "ANES MOTOR"

BARBAROS/BEŞİKTAŞ-İSTANBUL

0212 216 20 16

0554 880 05 75

www.anesmotor.com

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hakan Bey...

Referans olmadan anlaşmalı işyerlerine alamayız sizi.. Referansınız varsa, bize bildirin konuyu anlaşmalı iş yerlerine açalım..

Referansınız yoksa silmek durumundayım..

Yorum bağlantısı
Hakan Baki
Hakan Bey...

Referans olmadan anlaşmalı işyerlerine alamayız sizi.. Referansınız varsa, bize bildirin konuyu anlaşmalı iş yerlerine açalım..

Referansınız yoksa silmek durumundayım..

Referans nasıl alabilirim? Yani forumda mevcut olan anlaşmalı firmalarla mı görüşmem gereklidir? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Üyelerimizin yada sizi şahsen tanıyan birilerinin referansı olması gerekir..

3 gün önce üye olmuşsunuz, toplan 9 mesajınız var ikisi burada..

Tanımıyoruz sizi..

Yorum bağlantısı
Hakan Baki
Üyelerimizin yada sizi şahsen tanıyan birilerinin referansı olması gerekir..

3 gün önce üye olmuşsunuz, toplan 9 mesajınız var ikisi burada..

Tanımıyoruz sizi..

Anlıyorum Mehmet Bey. Ayrıca saygı duyuyorum. O zaman sağlık olsun tanışana kadar beklicez.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
(düzenlendi)

Honda yetkili bayisi iseniz size soruyorum, Honda Türkiye İtalya' da bile italyan markalarını geçip açık ara best seller olan sh300i yi neden getirmiyor Türkiye' ye , öğrenebilirmisiniz ?

Hiç 300 cc nin ötv farkından falan bahsetmesinler alakası yok , bir sürü marka sayarım deli gibi 300 cc makine satan.

Not: Şahsi fikrim Honda malesef bizim insanımıza kaliteli ürün reva görmüyor , İngiltere' deki Lead 110 belli , burada satışına başlanan Spacy 110 belli , Ps 150 desen evlere şenlik...Bir sene içinde boyasız plastik aksam bembeyaz.

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Baki
Honda yetkili bayisi iseniz size soruyorum, Honda Türkiye İtalya' da bile italyan markalarını geçip açık ara best seller olan sh300i yi neden getirmiyor Türkiye' ye , öğrenebilirmisiniz ?

Hiç 300 cc nin ötv farkından falan bahsetmesinler alakası yok , bir sürü marka sayarım deli gibi 300 cc makine satan.

Not: Şahsi fikrim Honda malesef bizim insanımıza kaliteli ürün reva görmüyor , İngiltere' deki Lead 110 belli , burada satışına başlanan Spacy 110 belli , Ps 150 desen evlere şenlik...Bir sene içinde boyasız plastik aksam bembeyaz.

Malesef Fabrika bu konularda bizim fikrimizi bile sormuyor. Neye göre tercih yapıyolar inanın bizde bilmiyoruz.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Malesef Fabrika bu konularda bizim fikrimizi bile sormuyor. Neye göre tercih yapıyolar inanın bizde bilmiyoruz.

ben söyliyim;

ülke insanına verdikleri değere göre

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...