İçeriğe Yönlendir

Kampanyada/İndirimdeki Navigasyon Cihazları

Selçuk Ulusoy

Recommended Posts

Selçuk Ulusoy

Herhangibir mağazada kampayada yada indirimde olan Navigasyon cihazlarından haberi olanlar Şehir/Mağaza/Cihaz bilgilerini burada paylaşabilirlerse, bizler de çıkan fırsatları değerlendirmiş oluruz...Tüm katılımcılara teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

yaz sezonunda satışı çok hareketliydi, hergün bi kampanya oluyordu, satışları yavaşladığı için kampanyalar baya azaldı, bütçenizi belirleyip, iyi servisi olan, ucuz süre ücretsiz güncellemeli ve garantisi olan bi cihaz almanızı öneririm. benim cihazda fm transmitter ve bluetooth var ama hiç kullanmadım, bu özellikler olmazsa olmaz değil, diğer özellikleri hemen hemen aynı.

Yorum bağlantısı
Selçuk Ulusoy
yaz sezonunda satışı çok hareketliydi, hergün bi kampanya oluyordu, satışları yavaşladığı için kampanyalar baya azaldı, bütçenizi belirleyip, iyi servisi olan, ucuz süre ücretsiz güncellemeli ve garantisi olan bi cihaz almanızı öneririm. benim cihazda fm transmitter ve bluetooth var ama hiç kullanmadım, bu özellikler olmazsa olmaz değil, diğer özellikleri hemen hemen aynı.

Ben de navigasyon cihazı almak istiyorum, fakat hergün birbiri ardına kampanyalar oluyor. Malum hepsinden haberdar olmak imkansız. Bütçemize uygun ve istediğimiz bir model olursa en azından haberimiz olabilir ve fırsatı kaçırmamış oluruz.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bunun için fırsat ilanları diye ilanlar bölümünde bir alt başlık var...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Rahmi Koçak

Sayın Ulusoy,

İzmir'de Best Buy mağazasında Piranha Escalade Navigasyon cihazı 249.-TL.den 149.-TL ye indirilmiş.Aynı mağaza Ankara Çayyolu Mesa Plaza'da da varmış.

selam saygılarımla.

H.Rahmi Koçak

Yorum bağlantısı
Sait Aktaş

Dostlar.

Ben Aselsana ait bir cihaz görmüştüm ve harika özellikleri vardı.

Fakat baktığım cihazın boyutu 3.5" olduğundan fazla ilgilenmedim.

Ben daha büyük cihazlar ile ilgileniyorum.

Bu arada aselsana ait cihazın fiyatı da piyasadaki muadillerinden çok daha uygundu.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Misafir

Mtv vergisini Worldcard ile ödeyenler için Navking cihazlarında %30 indirim var. Cihazın haritası konusunda eleştiriler mevcut. Yanlız ücretsiz harita güncellemelerini artık ömürboyu verecekler sanırım.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Bonus Card ile ( Özellikle ING Bonus :) ) MTV ödeyene Goldmaster Navigasyon cihazları %30 indirimli. Ömür boyu güncelleme mevcut.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

Piranha'nın yeni modeli Infinity HD(XWGA) Primo, 5" navigasyon cihazı 22:00-09:00 arasında 229.-TL.

Bimeks'in internet sitesinde 2 no'lu ilan.

BİMEKS LİNK

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

fiyat özelliklerine göre güzel, benim merak ettiğim ekran görüntüsü, diğer markalardaki gibi güneşli havalarda ekran görünmemezlik yapıyormu acaba.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
fiyat özelliklerine göre güzel, benim merak ettiğim ekran görüntüsü, diğer markalardaki gibi güneşli havalarda ekran görünmemezlik yapıyormu acaba.

Pöhhh, bendeki dış ortama göre ekran parlaklığını ayarlıyor :pilot:

Yorum bağlantısı
Bülent Bay

merhaba arkadaşlar, bugün hepsiburadadan Navitech, QX-B432 4.3 inç ekranlı navigasyon cihazı aldım, 235 TL. forumda da bahsediliyordu, Navking Route 66 alacaktım, ancak haritasının yetersiz olduğu söyleniyordu, piranhaların şarj süresi kısa deniyordu, bende navitech 'e karar verdim. ancak navi acemisiyim, daha henüz özelliklerini çözemedim, kısa bir deneme yaptım, fakat sesli yönlendirme yapmadı veya ben ayarlayamadım, görüntülü tarifle beni eve götürdü. haritası güncel, ama adres girme veya bulma daha üzerinde çalışmam gereken bir konu, henüz çözemedim. Bluetooth eşleşmesini cep telefonu ile problemsiz yaptım, müzik olayına henüz bakamadım, cep telefonunun hafıza kartında yüklü olan mp3 leri görmedi, wma uzantılı olması gerekiyor herhalde, video olayına da bakamadım. şarj süresi iyi sayılır, ben 3 saattir kurcalıyorum, daha 2 dişi var. usb den şarj edilebiliyor. ekran dokunmatiği güzel, üzerinde koruma folyosu olduğu halde kendi kalemi veya parmakla menü geçişlerinde sorun yok.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayırlı olsun Hocam, Güle güle kullan...

Bence bir araçta olmazsa olmazlardan bir alettir..

Sesli yönlendirmeyi Fm vericiyi açarak iptal etmişsindir.. Bu sebeple ses gelmiyordur..

Fm vericiyi kapatırsan, ses alırsın..

İşin yoksa Cumartesi günü gel kurcalayalım...

6 Mart'ta da işin yoksa Adana'ya gidelim :pilot:

Yorum bağlantısı
Bülent Bay
Hayırlı olsun Hocam, Güle güle kullan...

Bence bir araçta olmazsa olmazlardan bir alettir..

Sesli yönlendirmeyi Fm vericiyi açarak iptal etmişsindir.. Bu sebeple ses gelmiyordur..

Fm vericiyi kapatırsan, ses alırsın..

İşin yoksa Cumartesi günü gel kurcalayalım...

6 Mart'ta da işin yoksa Adana'ya gidelim ;)

teşekkürler Mehmet Bey, uzun süredir almak istiyordum, ses olayı dediğin gibi FM vericisinden kaynaklanıyor herhalde, vericiyi kapattım, en azından tuş sesleri gelmeye başladı, yarın okul yolunda herhalde copilot la tanışırız(!) haftasonları kursum var, eğer 4 gibi büroda olursan gelebilirim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
eğer 4 gibi büroda olursan gelebilirim.

Muhtemelen olurum... Telefonlaşalım, Yüklenecek bazı şeyler var.. Yükleyelim..

Yorum bağlantısı
Bülent Bay

tamam, ben gelmeden ararım.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Her marka usb bağlantı kablosu mevcuttur :D Harita güncellemeleri atanızın babanızın hayrına yapılır. :vreka:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Piranha escape modelini kullanıyordum . güncellemek yerine yenisini aldım :D Kampanya varmış pranha breva modelini aldım ,mp3 çalar verdiler yanında birde fiyatıda 199 tl . hem çok ince hemde kullanışlı , tavsiye ederim . Ömür boyu güncelleme de bedava yanında .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...