İçeriğe Yönlendir

Kampanyada/İndirimdeki Navigasyon Cihazları

Selçuk Ulusoy

Recommended Posts

Doğan Özkan

Arkadaşın IP4 ü var, navigasyon programı da yüklü; Navigasyonu kullanırken pili çabuk bitiyor, cihaz ısınıyor, bir defasında da ekran tamamen kararmış.

Bunları duyunca bende telefon-navigasyon dan vazgeçtim. Navigasyon cihazı almaya karar verdim...

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Mehmet Tüysüz

bimeks den urun almak isterseniz internetten alın indirimden faydalanmak icin

garmin nüvi 1410 baska bilmem 2 ay arastırdım hemen hemen her markadan olan arkadaslarımın cihazlarını inceledim ve bunu buldum. 2yıldır kullanırım super

1.mp3 calmaz gerek yok teyp var.

2.video yok yolda seyretmeye gerek yok yaten hareket halindeyiz bize yol tarif ediyor

3.genis ekran guncelelemeleri super

4.trafik hız sisitemi radar vs yuklemek mumkun ben kullanmıyorum hız yapmıyorum :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Guest Feti Ercan

bimeks den urun almak isterseniz internetten alın indirimden faydalanmak icin

garmin nüvi 1410 baska bilmem 2 ay arastırdım hemen hemen her markadan olan arkadaslarımın cihazlarını inceledim ve bunu buldum. 2yıldır kullanırım super

1.mp3 calmaz gerek yok teyp var.

2.video yok yolda seyretmeye gerek yok yaten hareket halindeyiz bize yol tarif ediyor

3.genis ekran guncelelemeleri super

4.trafik hız sisitemi radar vs yuklemek mumkun ben kullanmıyorum hız yapmıyorum :)

bende ucuz yollu sadece güzelce yol tarif edebilecek, kullanımı kolay çok büyük olmasına gerek yok rahatça görebilmek yeterli bir cihaz arıyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Tüysüz
(düzenlendi)

http://www.bimeks.com.tr/compare.aspx bunlardan birini alabilirsin

1.Bluetooth olası seni eller serbest trafikte telefona cevap vermeni saglar( trafikte konusmamak en iyisi)

2. garmin cam vantuzu ve navigasyonu tutan tırnaklı aparatı cok saglam

3. kasası gunese dayanıklı

4.cakmaklıgı kaliteli kırmak icin okuz oturması lazım

5. guncelleme basarsoft tarafından yapılıyor

6.ayrıca radar uyarılarını yuklemesi cok basit

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

http://www.bimeks.com.tr/compare.aspx bunlardan birini alabilirsin

1.Bluetooth olası seni eller serbest trafikte telefona cevap vermeni saglar( trafikte konusmamak en iyisi)

2. garmin cam vantuzu ve navigasyonu tutan tırnaklı aparatı cok saglam

3. kasası gunese dayanıklı

4.cakmaklıgı kaliteli kırmak icin okuz oturması lazım

5. guncelleme basarsoft tarafından yapılıyor

6.ayrıca radar uyarılarını yuklemesi cok basit

ürün hangi ürün direk bimeks sitesi açılıyor

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

bugün 126 tl ye tomtom marka sadece yol göstersin yeter diyerek bir navigasyon aldım bimeksten.

bluttut özelliği için fm transmitter kullanmak lazımmış ben hep cd çaldığım için gerek yok dedim. O özelliği es geçtim. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Tüysüz

bugün 126 tl ye tomtom marka sadece yol göstersin yeter diyerek bir navigasyon aldım bimeksten.

bluttut özelliği için fm transmitter kullanmak lazımmış ben hep cd çaldığım için gerek yok dedim. O özelliği es geçtim. Tavsiyeniz için teşekkürler.

hayırlı olsun sınırsız guncelemesi sorun cıkarmazsa cok guzeldir

Yorum bağlantısı
Mehmet Tüysüz

Sırf atlas4 islemci- yazılımı route66 -128 mb bellegi nedeniyle - durumu itibari ile bu fiata normal. daha üst islemcili, yazılımlı ve bellekli cihazlarları 40-50 tl farkla alınabilir bilginize

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Barış Gülboy

Bu gün sahibindende  bir ilan gördüm  navigold marka double din teyp arka kamera tv anteni  698 tl ilan koymuş ilgisini çeken arkadaşlar olursa bakabilir.

Ben avgo 1100 modeli ile ilgilendim 500 tl yazıyordu,telefon açtım bir tane var dediler,ben gidene kadar transporterın birine takılıyordu,sanssızlık yani,

sahibindende olan ilana ek olarak 100 tl montaj ücreti istiyorlar, fiyat konusunda pazarlığa açık bir esnaf değil kampanya yaptığını zaten ucuza verdiğini söylüyor,

indirim yapmıyor yani

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-sok-kampanya-multimedia-lar-opel-ford-wolsvagen-ve-universal-oem-132441733/detay/

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ali Eren
(düzenlendi)

Gayet güzelmiş.Fiyatı da harika. Üstelik başarsoft  Ama malzeme olarak nasıldır bilemiyorum. Aselsan kullanan var mı acaba forumda. 

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

200 lira piranhaya verene kadar...

Ben next kullanıyorum. Şu an yine alacak olsam ya next alırım ya da aselsan. Piranhaya para vermeye değmez. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

http://www.basarsoft.com.tr/navigasyonmain

Ömür boyu diye bildiğimiz 5 yılmış :) Gerçi 5 yıldan fazla kullanılmaz bir navigasyon ama çoğumuz bilmiyoruz böyle olduğunu.

:shok: Şaşırdım vallahi, bilmiyordum. Peki bu yasal kullanım süresi ne demek? Şimdi 5 yıldan sonra bizim cihazlar çöpe mi gidecek.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

:shok: Şaşırdım vallahi, bilmiyordum. Peki bu yasal kullanım süresi ne demek? Şimdi 5 yıldan sonra bizim cihazlar çöpe mi gidecek.

Cihazın üretilirken biçilen ömrü sanırım. Mesela arabalarda 10 yıl yazar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Cihazın üretilirken biçilen ömrü sanırım. Mesela arabalarda 10 yıl yazar :D

İyi o zaman benim navigasyonun 3, arabanın da 7 yıl ömrü kalmış zaman.  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

yok canım ne çöpü. sadece ücretsiz güncelleme yapılamayacak. Sanki şimdi her harita güncellemesinde kaç kişi güncelleme yapıyor ki. o zaman hele bi gelsin onada bi çare bulunur. demokrasilerde çare tükenmez. ;)

İllaki bulunur çözüm. Firmalar çözüm bulmasa bile bizim millet bulur ona çözümü.  ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...