İçeriğe Yönlendir

C-max Dvd Teyp Tavsiye

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Sinan Yalçın Durmuş

Merhaba arkadaşlar

2005 model c-max aracıma teyp arıyorum

bi tane ebayda buldum focus için tam otururmu benımkıne cerceveye felan gerek varmı

hoşuma gitti tüm istedigim herşey var

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/FORD-FOCUS-...=item2a01fbbee3

dvd gps bluetooth ipod usb vs.vs

herşey var nasıl sizce fiyat türkiyede bulabilirmiyiz bunu?

bide bunu taktıgımızda direksiyonun alt tarafındaki ses tuşları çalışırmı?

bide sahibindencomda

bi c max ilanı gordüm teypli

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otom...-32015268/detay

satıcıya msj attım satarmısın dedim satmadı cup diye tam oturmuş teyp

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu ürüne de bakmanı tavsiye ederim abi.Geçen hafta eniştemin corsa sına aldık.çok güzel bir alet
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Bu ürüne de bakmanı tavsiye ederim abi.Geçen hafta eniştemin corsa sına aldık.çok güzel bir alet

güzelmiş her istedigim özellik var

ama bizim araçlarda nasıl duracak cuk diye oturacakmı

o sahibinden.comdaki ilandaki arkadaşın teybi tam oturmuş orjinal

bide benim ebayda buldugumda tam cerceveli tam otururmu fiyatida iyi 420dolar

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Direksiyon kumandası çalışmaz, blutut berbat, ses kalitesi vasatın altında ürünler bunlar...C-max Ghia larda bulunan Sony mp çalar daha yerinde bir karar olur...Ben tavsiye etmem ve gümrük bandrol kısmında Hakan' a katılıyorum...

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Ebay'e bu ürünler için pek bulaşmanızı tavsiye etmem. Gümrük ciddi dert. Bence bu paraları aracınızı adam etmeye harcayın.

hiç gümrükkü düşünmemiştim o konuyu :nazar:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Direksiyon kumandası çalışmaz, blutut berbat, ses kalitesi vasatın altında ürünler bunlar...C-max Ghia larda bulunan Sony mp çalar daha yerinde bir karar olur...Ben tavsiye etmem ve gümrük bandrol kısmında Hakan' a katılıyorum...

hmm anladım en iyisi ghia tep sony peki 2.el temiz sorunsuz

ghia teyp fiyatları ne kadar ve nerde bulabilirim

serkan abi

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
msj attim abi satıcı kişiye bakalım anlaşabilirsek alırım.

ses kalitesi olarak üstündeki orjinal teyple fark olurmu?

bide parrot ck3100 aldımmı tam olur

Üstündeki teybi aratmaz hatta belki daha iyidir...En azından markalı orijinal ürün, diğerleri gibi olmaz... :nazar:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Üstündeki teybi aratmaz hatta belki daha iyidir...En azından markalı orijinal ürün, diğerleri gibi olmaz... :nazar:

bi arkadaşta ghia var onun sessi biraz daha iyi geldi bana sony teyp bakalım 250tl ye kadar veririm temiz sorunsuz sony teyppe üstündekide 150tl eder galiba:D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
bi arkadaşta ghia var onun sessi biraz daha iyi geldi bana sony teyp bakalım 250tl ye kadar veririm temiz sorunsuz sony teyppe üstündekide 150tl eder galiba:D

Sende biraz ölücü olmuşsun...:nazar: Benim tırt Fiestanın mp3 bile çalamayan rds4500 model cd çalarına 450 lira istiyorlar, sony mp3 çaları o paraya havada kapardım ben olsam....

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Sende biraz ölücü olmuşsun...:nazar: Benim tırt Fiestanın mp3 bile çalamayan rds4500 model cd çalarına 450 lira istiyorlar, sony mp3 çaları o paraya havada kapardım ben olsam....

tamam serkan abi kızma :hohoho: 300 düz yapalim bi görüşseydim satan kişi ile orjjinal teybıne kadar eder üstündeki satabilirmiyim

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Aux var mı eskisinde ?

yok abi aux

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Eski kasa beyaz Fiestası olan birine hediye et bence...:nazar: Aux yoksa 100-150 eder herhalde...

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
Eski kasa beyaz Fiestası olan birine hediye et bence...;) Aux yoksa 100-150 eder herhalde...

ayıp ediyorsun abi alim ben bi tane teyp

o ghia ile görüştüm 330 son diyor sahibinden com üzerinden nakit 300 diyor

ya iyi bi duble dvd gps bluetooth vs.vs teyp bulamammi ben ya

yurt dışında tanıdıklar var onlardanda istiyebilirim

benim istedigim ses kalitesi süper olsun çıkışları.

sonra orjinal teybımızı aramıyalım=).

bide tam orjinal oturmasını istiyorum. o sahibinden comdaki ilandaki gibi

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Cuk oturma konusu ve ses konusu zor işler. O sony'nin sesi var ya, orjinal teyp ile alakası olmayan bir ses. Dinleyin öyle karar verin.

hmm anladım. sony 330tl ye buldum

fiyat nasıl bilmiyorum arkadaşımda ghia vardı onun sesi daha kaliteli çıkıyordu farkına varmıştım.

en iyisi ghia tamam arkadaşlar kararımı verdim

peki 330tl nasıl sizce?

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Bence iyi. O aletin sıfır 2000 liranın üstünde.

anladım şu anda alma durumum yok onu ben gelecek aya erteliyeyim bugun sunroof motoru aldım bide taktırmaya para gidecek.

öbür ay alırım. güzel olur=)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sinan Yalçın Durmuş

biraz önce sahibinden.comda bulunan ghia sony teybini aldım 330tl kredi kartımla tek çekim

üstünde bulunan teybi 150tl ye sattım.

yarın kargolanacak aldıgım teyp cuma gunu elimde taktırıp.

benim orjinal teybi satacam ford 6000c

180tl+ kargo parası cebimdem çıkıyo yaklaşık 200tl buda değer sanırım :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sinan Yalçın Durmuş

arkadaşlar merhabalar

sony ghia teybı almıştım teybımde sorun var servise verdim. cd almıyor. eger masraf yüksek olursa böle satacam.

tekrar teyp alıcam nette bi tane buldum bu sony ghia yeni teypler bizim c-maxlere oluyormu kumanda felan.

big_322112958jr.jpg

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın sen zaten almamışmıydın bir tane internetten, önceki mesajında ööle demişsin?

Bu resimdeki kumanda dahil tam oluyor, hatta bluetooth telefon desteği de var. Bir de buradaki var ama.

Mustafa abi daha önce almıştım orjinal c-max ghia teyp

ama 2-3 gündürlü cd almıyordu bugun servise verdim. bi kaç içinde parçası gitmiş 140tl tamir ücreti dediler bende yaptıracagıma onu satıp daha iyi bi teyp alayım dedim nette o sonyyi gördüm bende tam alıyordum teybı parayı yollıyacaktım olmuyorsa almama gerek yok.

abi o senin gönderdiginde güzel orjinal gibi tam oturuyor cin malı ama biliyorum ses kaliteleri nasıl onun bilgin varmı abi mp3 de?

Yalçın sen zaten almamışmıydın bir tane internetten, önceki mesajında ööle demişsin?

Bu resimdeki kumanda dahil tam oluyor, hatta bluetooth telefon desteği de var. Bir de buradaki var ama.

Mustafa abi daha önce almıştım orjinal c-max ghia teypama 2-3 gündürlü cd almıyordu bugun servise verdim. bi kaç içinde parçası gitmiş 140tl tamir ücreti dediler bende yaptıracagıma onu satıp daha iyi bi teyp alayım dedim nette o sonyyi gördüm bende tam alıyordum teybı parayı yollıyacaktım olmuyorsa almama gerek yok.

abi o senin gönderdiginde güzel orjinal gibi tam oturuyor cin malı ama biliyorum ses kaliteleri nasıl onun bilgin varmı abi mp3 de?

benim aldıgım ve bozulan teyp bu

big_35240316oj7.jpg

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Ses kalitesi konusunda bir fikrim yok açıkçası ama bu cihazlarda ortalamanın üzerinde bir ses alacağın kanısındayım, Sony ile kıyaslanabilirmi ona birşey diyemeyeceğim. Satıcı ile iletişime geçip detaylı bilgi alabilir yada cihazı test ettikten sonra onaylayabilirsin. Sonuçta ödeme onayı senin insiyatifinde. Beğenmezsen geldiği gibi geri yollayıp iptal edebilirsin işlemi. Bu özelliklerde ve %100 uyumlu rakama başka cihaza rastlamadım ben (en azından ebay v.s. ile uğraşmadan yani)

Selamlarımla...

ilan sahibini aradım cevap vermedi bi ulaşıp görüşeyim. cin mallarına pek sıcak bakmıyorum ama cuk diye oturuyor bunlar çok güzel oluyor. ebayda 400 dolar felan zaten uğraşmada dert zaten. aslında o sony teyp olsaydı

buda linki

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-e...-32211295/detay

direk alıcaktım taki sen mustafa abi olmaz diyinceye kadar iyiki sormuşum forumma vallahi yoksa oda elimde kalıcaktı=)

abi ama yeni c-maxlerde bu teyp var yanılmıyorsam?

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Bu yolladığın cihazın olması lazım bizim araçlara, ben mesajımda buna olmaz demedim zaten.

Bunu araştırmakt fayda var.

DVD, GPS v.s lazım değilse en güzeli bu cihaz. Bluetooth ile telefon desteği de var.

Pardon Mustafa abi ben zannettim benim araça olmuyor diye.

Arkadaşlar bilgisi olan varmı c-maxlere uyuyormu bu teyp? 2005 model aracım

Abi arabamda prinha galeleo var navigasyon bluetooth tum özellikleri var zaten film felan 5inc aldıgımdan berli 10dk kullanmadım desem yeridir pek kullanmıyorum hatta hiç kullanmıyorum telefon özelligini kullanırım dedim oda kullanışlı degildi. bu teyp güzel ama hoşuma gitti tek korkum ses kalitesi sony teybin ses kalitesi süperdi cünkü.

Eger bu buldugum teyp 430tl diyor temiz garantide veriyor. sıfır ayarındaymış bizim araçlara oluyorsa ilk tercihim o olacak. 2 tercih olarak böle navigasyonlu felan bişe olacak. bütceyi yoracak ama olsun değer bendeki navigasyonuda satarım.=)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...