İçeriğe Yönlendir

Renault Latitude

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Hakan Gürsu

Öndeki panjur tasarımı çinli arabaları hatırlatıyo, önü pek beğenmedim.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
90 bine Renault, 100 bin'e Mondeo mu? Kim alır, niye alır?Kamera şakasıdır...

+1905. Audi, Mercedes, BMW veriyorlar bu rakalmlara...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sınıf farklarını göz ardı etmeyin, arka koltukğa çocuk sığmayan ile 3oda 1 salon iç mekan sunuyorlar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

1,6 c serisi evet 100 altında. işin acı tarafı ötv olmasa 1.6 c180k ile 2.2 c220cdi aynı para. ama ötv işin renigini çok değiştiriyor.

http://www.mercedes-benz.com.tr/content/me...tlar%202011.pdf

tabi c serisi her ne kadar D segmenti diye lanse edilsede liks C segmenti :) Ç gibi bir şey yani.

iş e serisine gelince renk değiştiriyor. adı üstünde start modeli 140 bin tl civarı.

http://www.mercedes-benz.com.tr/content/me...tlar%202011.pdf

tarihinde Mustafa T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bmw+Mercedese+Volvo vs. de vergi öncesi rakamlara bakınca, kendimi enayi gibi hissettiğim oluyor, 1.6 lt de nasılsa vergi düşük diye, fiyatı kastırıveriyorlar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Mercedes-bmw 1.6 dizel işine niye girmiyor acaba. fiyat listesine bakınca c180cdi olsa çok ucuz olacak gibi geliyor. heralde büyük motorun maliyeti daha falza olur. E benzinlide 1.6 koyan adam dizelede koyar. hdi motorlu 316d :s ne de güzel olur. 115 ps lik beniznli 1.6 dan daha çok satar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu vergi sistemi bizim ülkede var, Almanya motor hacmine göre vergi-sigorta işletmiyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mercedes-bmw 1.6 dizel işine niye girmiyor acaba. fiyat listesine bakınca c180cdi olsa çok ucuz olacak gibi geliyor. heralde büyük motorun maliyeti daha falza olur. E benzinlide 1.6 koyan adam dizelede koyar. hdi motorlu 316d :bravo: ne de güzel olur. 115 ps lik beniznli 1.6 dan daha çok satar.

1.3 motorlu bmw geliyor sonbaharda.. 1.6 dizel de geliyor. Halen mini de kullanmaya başladılar.

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
(düzenlendi)

Sanırım epeyce özellikleri olan bir araba..

tarihinde Metin Mustafa Oral tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Sanırım epeyce özellikleri olan bir araba..

Reklam'daki araba ne :fiuw::)

Benim bindiğim 91binTl'lik full ise bu kaç paradır kim bilir :)

Yorum bağlantısı
Alphan Hazır

Latitude'a 91.000 vericeğime , 2.0 T 240 beygir Mondeo selective alırım , karşılaştırmam bile ikisini , Bazı arkadaşlar bahsetmiş onlara katılıyorum Mondeo alırım... BMW 3.20 , audi A4 , Mercedec c180 gibi arabalarada yönelbilirim , 91.000 i bu tasarıma vericek birisi varsa , tebrik etmek gerekir....

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
1.3 motorlu bmw geliyor sonbaharda.. 1.6 dizel de geliyor. Halen mini de kullanmaya başladılar.

1.3 hacmindeki motorun dizel olacağı ve 136 ve 177 bg secenekleri olacağı yazıyordu.Ben arabam.com un yalancısıyım.

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Başlangıç fiyatı 85650 TL imiş..full olanı o fiyatlara yakındır hatta üstünde de olabilir.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
1.3 hacmindeki motorun dizel olacağı ve 136 ve 177 bg secenekleri olacağı yazıyordu.Ben arabam.com un yalancısıyım.

1.3 ve 77 beygir...Ben teknoloji diye buna derim işte...Formula 1 bile 1.6 oldu ki artık küçük hacimli motor teknolojisi daha hızlı ilerlemeli...1.6 motorlu Ferrariler, Lambolar düşünün... :glare:

Sonuçta ne olur?Olacağı şu:Vergi sistemini değiştirirler yine uçuk fiyatlı olurlar...

Yorum bağlantısı
H.Yusuf Kantarcılar
Gelecekte hacme değil emisyon değerlerine dayalı bir sistem gelecek zaten.

Dikkat edin markalar artık araçlarının emisyon değerlerini de modellerinin tanıtımlarında öne çıkarıyorlar. Çevreye saygı duyduklarından değil.

aynen öyle Ahmet hocam, yeni C-4 reklamını görünce aracın başka hiçbir özelliğini lanse etmemeleri doğruluyor bunu.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Emisyon değerelerini yazmaları şart oldu da ondan. 96-97 lerde Explorer-Mustang ithal edildiğinde, camlarında kocaman kağıtlarla geliyorlardı, emisyon değerleri, tüketim değerleri kocaman yazardı. Burada sökülür atıllırdı tabii.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Guest Aydan Tambay
(düzenlendi)

Ben bunu soyadına bi türlü alışamadım.

litütüt yok,

latülit yok oda deel,

li.. amaaaaaan neyse işte.

Kapısını açar açmaz o tuhaf plastik kokusu geriyodur muhakkak! ;)

tarihinde Aydan Tambay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bakmaya gittim. test edecektim test aracı bi yere gitmiş hafta içi bekleriz dediler :mamba:

D segmentinde diz mesafesi ve tavan mesafesi beim için önemli. ayrıca full versiyon 1.5dci da ( full dedi satış elemanı bayan :D ) sürücü koltuğunun eletkrikli olmaması çok saçma ya bana gösterdiği araç full değildi ya 1.5 de donanımdan çalmışlar. (ama orta kısımda şu menü zımbırıtıs tuşlar vs vardı yani araç baz donanım değildi o kesin :unknw: )

bagaj fluenceden geniş değil denilmiş ama kullanım alanı daha iyi gibi geldi bana.

diz mesafesi benim boyum ortalama bir değer olduğu için arka koltukta yer var ama uzun boylu birisi oturursa (1.90 boyunda felan) mesafe kısıtlı.

koltuk tam yüksek iken ( ki ben yüksekte kullanmayı severim :D önünü görmeden rahat edemem kafam tavana vuracak kadar yükseliyor. boyu kısa olanlar için yapmışlar galbia :p

E sonuçta arkada rahat oturmak için makam şöförü kısa boylu olması şart :p

ha birde son resinde sağdaki parçayı çözemedim sanki başka arabanın trimini bagaja koymuşlar gibi :D

ilginç olan koltuk tamamen yükseliyor gibi tabi resmi yanlış çekmdiysem. :D yani sadece alt bölüm değil

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Sadık Ceylan

arkadaşlar bende inceledim aracı ama o kadar yanış konuşuyorsunuz ki birisi c-max alırım demiş birisi sembol ün büyüğü demiş birkere bu aracın zaten en fulü 2.0 lt motor alınmaz oralara çıkınca neler var ama orta versyon 57.000 tl fiyatı var ve elektrikli koltuk hariç herşey var jetta parasına alıyorsunuz bu aracı bir arkadaş demişki diz mesafesi iyi değil veya super b daha iyi gibi resmi verilen ölçümlere bakın herhalde yanlış ölçmez d segmentinin en büyüğü bu araç ve emsallerine bakın 1.6 dizel passat comfort 65.000 tl den fazla ve bir sürü donanım eksik super b aynı şekilde elegance si 63.000 tl anlayacağınız f/p yönünden çok ideal bence... fluence, jetta, focus gibi c segmenti yada passat gibi fiyatı şişirilmiş araç alacağıma bunu alırım hem donanımı fazla hem fiyatı uygun... bence araca bakarken ön yargılarınızdan arının bu araçla passat arasında kalite yönünden çok fark yok en kalitelisi 100 bin tl lik araçtır passatın o parayıda ona vermem zaten...

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
arkadaşlar bende inceledim aracı ama o kadar yanış konuşuyorsunuz ki birisi c-max alırım demiş birisi sembol ün büyüğü demiş birkere bu aracın zaten en fulü 2.0 lt motor alınmaz oralara çıkınca neler var ama orta versyon 57.000 tl fiyatı var ve elektrikli koltuk hariç herşey var jetta parasına alıyorsunuz bu aracı bir arkadaş demişki diz mesafesi iyi değil veya super b daha iyi gibi resmi verilen ölçümlere bakın herhalde yanlış ölçmez d segmentinin en büyüğü bu araç ve emsallerine bakın 1.6 dizel passat comfort 65.000 tl den fazla ve bir sürü donanım eksik super b aynı şekilde elegance si 63.000 tl anlayacağınız f/p yönünden çok ideal bence... fluence, jetta, focus gibi c segmenti yada passat gibi fiyatı şişirilmiş araç alacağıma bunu alırım hem donanımı fazla hem fiyatı uygun... bence araca bakarken ön yargılarınızdan arının bu araçla passat arasında kalite yönünden çok fark yok en kalitelisi 100 bin tl lik araçtır passatın o parayıda ona vermem zaten...

Bu aracın armasına Ford yazsaydı yere göğe sığdıramazdım belki ama bu araba reno.. :D Bunun metalinin içine bile naylon karışmıştır.. :p

İsim kötü , latitüt :lol:

Anlamı ne hocam, kötü bişimi.. :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Mustafa nın çektiği fotoğrafta yanlış görmediysem bunda da en gıcık kaptığım şey var yine.bagaj kapağının kollarının içeri girmesi.yani amortisörlü değil.gerçi bunlar en azında çevresini kapatmış , avensis te direk ortada.

100 bin liraya araba sat ama bu kadar basit ve kullanıcının (benim için öyle en azından) alanını kısıtlayan eskilerden kalma sistemi kullan.

Yorum bağlantısı
Sadık Ceylan

passat comfort ile latitude nin privilaj versyonlarını aç bak sayfasından öğrenmek istersen farkları nelermiş +8.000 tl fazlası da cabası tabi...

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Bu aracın armasına Ford yazsaydı yere göğe sığdıramazdım belki ama bu araba reno.. :) Bunun metalinin içine bile naylon karışmıştır.. :p

Anlamı ne hocam, kötü bişimi.. :)

Bilmiyorum :) Heralde iyi bir şeydir,

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...